WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nsyrus - Profil | Po 15.6.2015 21:48:09

Aleš10 >> u mě néé.Měsíc sem si nic nekoupil tak se Lukašenkovci asi chtějí vyřádit.Vždyť tu hru hraje stále míň lidí kvůli nesmyslnýmu MM a různým odrbům.
S Tigera udělali idioti papír,Hellcata odrbali atd.

    NAleš10 - Profil | Po 15.6.2015 21:27:10

    syrus >> u mě v pohodě a i s t29

      Nsyrus - Profil | Po 15.6.2015 21:24:23

      Tak se dneska WG zase vyznamenalo.20 her a jen 3 výhry.Jedu s T29 a nejsem schopen nastřílet nebo trefit ani z 20ti metrů.Mířím na střed tanku z boku a letí to metr vedle.Trapas co předvádí ta banda buzer.ntů.

        NSaxon - Profil | Po 15.6.2015 14:08:40

        No to byla bitva.Samej střelec

          Nvydra Lucky - Profil | Po 15.6.2015 8:57:09

          kapr97 >> Věř tomu, že jsem nad tím dost přemýšlel a na svém trvám. Byl to blbec a také na to nepotřebuji xvw. Počet odehraných bitev na jednotlivých tierech není u mě dán dobou, ale chutí hrát s těmito "bojovníky", kteří, jak jsi tu i ty napsal krásnými slovy, jsou zakempení a bojí se dostat ránu. Důvody jako ohrožení vítězství jsou blbost, protože pokud nechám padnout kolegu. kterému mohu pomoci a nechám ho být jen pro svou zbabělost a strach z rány ... Ono opravovat rozsekanou X něco stojí, jistě, ale když na to nemám, tak tam nelezu. Stejně tak volání o pomoc, já teď už jen občas jezdím kolegu podpořit, ale když tam dojedu a on mě tam nechá a zdrhne ... to je také taktika ? Jistě že je, na blbce co je ochoten nastavit kůži za hajzlíka. Těžko srovnávat ale hraní sám na publicku a hraní v rotách, klanovky. To dost dobře nejde. Já hraju JEN publick, náhodné bitvy, občas s kamarády četu a na svém tvrzení, že X tam hrajou tak jak jsem napsal, trvám.

            NToufi - Profil | Po 15.6.2015 0:23:25

            kapr97 >> Je to o tom, jestli jedeš náhodnou bitvu sám (opatrně najíždíš, kryješ se za překážky, vyjíždíš na side scrap), nebo jestli jedeš četu s kamarády z klanu a jste sehraní, pak se jede strategie vlčí smečky a ta funguje nekompromisně, vybere se jeden tank a ten se detrakne a sešlehá na soustřel, pak se vybere další ovečka.
            Pokud umíš hrát, tak je ti fuk jestli jedeš 6 až 10.

              Nkapr97 - Profil | Ne 14.6.2015 15:41:21

              vydra Lucky >> Myslím, že když má člověk naježděno na X tieru cca 4k bitev a na VI tieru cca 18k bitev tak je jasné co mu líp jde. X tiery jsou o trpělivosti (zbytečně neriskovat kvůli jednomu průstřelu zničení pásů nebo podobné voloviny a tím i možnou prohru pro team) a vyčkávání co udělá nepřítel - tím nemyslím kempení někde v rohu mapy, ale v takové vzdálenosti aby jsi mohl reagovat na nepřítele (aby jsi se mohl stáhnout a nebo rychle zaútočit). Rozhodně nemůžeš hrát VI tiery stejným stylem jako X. Pro mě jsou desítky asi nejlépe hrané tiery. Nepotřebuješ mít ani XVM na to, aby jsi poznal, kdo je trotl (často to nebývají jen ti, co kempí, jak jsi psal a ještě to bývají ti, co nejvíc vypisují na chatu a pak jsou posláni do míst, kam slunce nesvítí) a kdo ne. A když nad tím tak uvažuju, přemýšlel jsi někdy nad tím, jestli ten tvůj podle všeho bývalý klanový kolega, chytrolín, "blbec" neměl pravdu?

                NAleš10 - Profil | Ne 14.6.2015 10:38:02

                vydra Lucky >> jj pravdu máš nejlepší obrana je útok :-)) mám takovou zkušenost že když se kempí tak se v 80% prohraje

                  Nvydra Lucky - Profil | So 13.6.2015 19:11:21

                  Když ono hraní s desítkami je trochu potíž Teda na publicku, protože ten už hraju přes dva roky a něco o něm mohu snad říci. Ani ne tak s tanky, ale s těmi, co je ovládají. Je to verbež proradná, kempeři podělaní. Málo kdy někdo pomůže, všichni zalezlí. To se šestkama je jiná legrace. S desítkama je fajn, když se náhodou sejde banda, co chce hrát a ne kempit, jak trotlové. Volání o pomoc? Proč spotovat, když jsou ostatní zalezlí a ani dopředu nevidí...??? Když se sejde taková banda kemperů, není to pro mě hezká hra. Mám rád akci, boj a ne čumět, jak to dopadne. A něco napsat do pokecu, jsi za pitomce ty. Už mě jeden takový klanový chytrolín poučil, že desítky jsou o trpělivosti, vyčkávání a ne sebevražedný boj vpřed. Blbec, podle mého. No je lepší vypnout pokec a myslet si své. Pokud se hraje aktivně, většinou se vyhrává. Můj názor na desítky a publick.

                    NAleš10 - Profil | Pá 12.6.2015 17:11:29

                    meteor >> mám jen po 9 tak 10 nemůžu soudit ale i v 9 je to supr tank :-)

                      Nmeteor - Profil | Pá 12.6.2015 9:05:59

                      Aleš10 >> na topu je to megakiler, s 9kami významný pomocník a s 10kami příštipkář :-)

                        NAleš10 - Profil | Čt 11.6.2015 21:17:52

                        s amx je sranda když se s ním člověk naučí hrát :-)

                          Nmeteor - Profil | Čt 11.6.2015 13:12:56

                          kapr97 >> tak jako "střílení na vlastní" to úplně myšleno nebylo, ale já to tak prapodivně napsal :-)
                          Co si pamatuju, že nějaký čas zpátky se měnila mechanika poškození HE municí. V tom by mohl být zakopaný pes... a jinak samozřejmě netrefovat pásy, ty toho obecně hodně "sežerou". HE na artyny budiž, ale jak na které: třeba na ty hodně pancéřované (FV207, německá lajna) je lepší normální munice. Já nejčastěji střílím HE municí po skautech a papírových TDéčkách.

                            Nkapr97 - Profil | Čt 11.6.2015 12:15:31

                            Klose >> A ještě když k tobě přijel nějakej scout s kulometem, to pak byla vyvražděná půlka posádky a skoro všecko zničené nebo poškozené. Sturer je fakt velká neohebná stále viditelná plečka na pásech

                              Nkapr97 - Profil | Čt 11.6.2015 12:12:33

                              meteor >> Střílet na vlastní? To zní dobře ale co si tak pamatuju tak to byla rána od rány, třeba dát do RHM HEčkem z IS-6 třeba za 50 ze zadu nebyl problém a pak byla střela i za 500+. Ty HEčka jsou strašně náladové. Radši střílím s tanky AP ale u artyn jsou tyto cíle perfektní na HE a pak to jejich CLICKER NOOB a podobné

                                NKlose - Profil | Čt 11.6.2015 11:37:14

                                kapr97 >> Tak to tě chápu, málem jsem si vyrval u St. Emila vlasy. Jednoznačně to nejhorší s čím jsem kdy hrál. Jak ho teď někde vidím , hned jdu po něm. To je za ty měsíce co jsem na něm trpěl :-( Musel jsem na něj použít cca 70 000 volnejch , abych se nakop na RHM a to už je jiná liga.

                                  Nmeteor - Profil | Čt 11.6.2015 11:33:30

                                  kapr97 >> no tak zkus si do svého RHM střelit HEčkem, ten efekt bude stejný, ne-li výraznější jako u 9ky a 10ky ;-) RHM má aspoň slušné maskování - i když vlastně nevím, jestli to pořád platí, páč nedávno byly nějaké nerfy (některých) TDéček...

                                    Nmeteor - Profil | Čt 11.6.2015 11:31:46

                                    Klose >> no tak ta druhá bitva vypadá o poznání líp :-) jinak mít 10ku bez 100%ní posádky je IMHO sebemrskačství :-) navíc WT-E100 půjde do kopru = bude nahrazeno něčím BEZ zásobníku.

                                      Nkapr97 - Profil | Čt 11.6.2015 11:26:32

                                      Klose >> No nemůžu posoudit co je lepší, protože jsem ztratil nervy na St. Emil a je to první tank, který jsem prodal před doexpením. Prostě hrůza. Ten strom jsem jel právě kvůli RHM, ty další 2 už pro mě tak zajímavé nejsou, když vidím co s nimi udělá HEčko od GW

                                        NKlose - Profil | Čt 11.6.2015 11:15:51

                                        meteor >> Bez PÚ ( v rohu je vidět standartní účet :-) )Já už RHM moc nejezdím, makal jsem na Wt auf E 100, ale s tím se docela trápím. Posádka není na 100% a hlavně je to můj první nabiják, takže se ještě furt učím :-). Přikládám ještě bitvu poté, tak tady už jsem něco i nastřílel :-)