WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | St 27.5.2015 9:54:37

vydra Lucky >>
Asi tak nějak, mám jich přibližně stejně a hrát všechny fakt nebudu...
Prostě akorát ty oblíbené, násobky na grind a nazdar.

Tu aktualizaci uvidím až někdy příští týden, snad to do té doby stihnou opravit :D

    Nvydra Lucky - Profil | St 27.5.2015 7:59:03

    Butchi >> No, tak jsme na tom podobně. Já už dohrávám denně jen ty zlatky - 30 zlatejch do konce května a pak pár dvojnásobků. Už ne na všechna vozidla, při 37 tancích v garáži to je fakt pakárna. Ale na těch, co mám opravdu rád, jako třeba T34-85, Tiger I, ... je dávám, pokud to pustím. Dnes najíždí aktualizace 9,8 a HD režim. Uvidíme ......

      NButchi - Profil | Út 26.5.2015 11:47:30

      meteor >>
      Taky pravda :-)))
      Proto už to zapínám čím dál méně :-D

        Npaia - Profil | Út 26.5.2015 10:43:20

        já hrál včera 6 hodin v kuse, jen abych udělal misi na 5k zkušeností a na druhým účtu goldy, mno zkkušenosti jsem nedodělal... některy hry fakt tragicky. mezitím ještě cvička na kampaň, na jedné mapě nám nějak nefunguje taktika, tak musíme pilovat.

          Nmeteor - Profil | Út 26.5.2015 10:18:49

          Butchi >> já to včera zapnul na nějakých 10 her, když byly ještě ty trojnásobky :-) moc se nedařilo, což mi ve finále nevadilo - páč kdyby se dařilo, tak by mě mrzelo to vypnout a zase bych nejspíš ponocoval do rána a v práci byl jak vyoraný kapr :-)

            NButchi - Profil | Út 26.5.2015 10:01:38

            meteor >>
            Já to včera zapnul asi po pěti dnech, s Hetzerem hrůza a děs, stejně tak i s Luchsem a Pz I.c.
            Jediným světlým bodem byla rána s KV-2 do boku T-28 Proto za 1008 :-)))))))))
            Ovšem následně jsem do 110 s 324 HP rollnul za 320, tak jsem to zase vypnul :D

              Nmeteor - Profil | Út 26.5.2015 9:16:45

              kurell >> držím pěsti, ať se vám podaří zlanařit kvalitní hráče... což je stále větší problém: mnozí dobří hráči omezují hraní anebo s ním skončili nadobro, navíc se zvyšuje konkurence (WT: GF + beta AW)... ačkoli 500 goldů "vstupného" je slušná "udička" ;-) :-)

                NByllson - Profil | Po 25.5.2015 20:08:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zdarec,hodim sem teda taky neco do placu

                  Nkurell - Profil | Po 25.5.2015 15:42:54

                  tak pánové mám tady menší dotaz.Scháníme lidi do klanu KOMAR.Klan je nový a má velké ambice hledáme hráče :věk 15+
                  hráč umí používat TS
                  5000 bitev
                  WN8 za posledních 1000 bitev minimálně 1400+
                  minimálně jeden tier 8 tank
                  preferujeme týmové hráče se zájmem o CW, SH, ESL nebo týmové bitvy a roty
                  nebereme choleriky, alkoholiky a negáče
                  každého hráče posuzujeme INDIVIDUÁLNĚ! (nejsou to definitivní podmínky)

                  po začlenění do klanu odměna 500goldu ode mě
                  má někdo zájem?

                    Nboyscout - Profil | Po 25.5.2015 11:09:27

                    meteor >> tak já to obecně s LT vůbec neumím a jsem rád, že aspoň s WZ-131 mi to trochu jde (občas). Mám tam to topové (100mm) ,ale to proto, že jsem ho měl vyzkoumané už z linie středních tanků. Teď mi chybí ještě asi 7000expů a budu mít vyzkoumané i to 85mm předtím. A asi ho tam potom dám. Přece jen je to velmi rychlý a pohyblivý tank a na "ukroucení zákazníka" potřebuju hlavně rychlost střelby. I tady ta povedená hra s těma artynama to ukázala, protože jsem měl štěstí že mě jedna z nich "nezesmahla". Stihla totiž vystřelit než sem ji dorazil (naštěstí netrefila). S tou 85 bych ji sfouknul ještě předtím a bez rizika.

                      Nmeteor - Profil | Po 25.5.2015 9:40:00

                      boyscout >> pěkná práce s WZ-131... je vidět, že svoji přezdívku nemáš náhodou :-)
                      Akorát teda koukám, že nějakých 1270 expů v základu nestačí na "hrdinu"... tak to mě čeká ještě pěkný kus práce (expím WZ-132)...
                      BTW, co tam máš za dělo - to "topové" nebo "předtopové" (= s menší penetrací, ale rychlejším zaměřováním a střelbou)??

                        Nboyscout - Profil | Ne 24.5.2015 21:30:05

                        Když jsem viděl na začátku hry hned 4 arty v každém týmu, jen jsem si smutně povzdechnul. Ach jo, to zase bude "kempárna". Ale nakonec jsem s tím něco málo udělal. 3ks jsem zabil sám a tu 4 mi vyfouknul kolega když už jsem si ji objevil a "načal". Takže nakonec docela dobrá hra :-)

                          Nsyrus - Profil | Ne 24.5.2015 17:51:10

                          Good

                            Nkalaban - Profil | Pá 22.5.2015 13:20:11

                            meteor >> to jsem si myslel taky, ale bohužel, tak tomu není......ale spíš to bude tím, že obecně mi to s desítkama moc nejde. Hrozně "chcu" hrát dobře a pak to koním. :)

                              Nmeteor - Profil | Pá 22.5.2015 13:15:02

                              kalaban >> to je zvláštní... E-50M je v podstatě stejná jako E-50 s tím, že E-50M je prostě ve všem lepší :-)
                              Pokavad ti to jde s E-50, pak by ti to mělo zákonitě jít i s E-50M...

                                Nkalaban - Profil | Pá 22.5.2015 13:01:50

                                meteor >> Děkuji za pochvalu! ;) E50M mám, ale já nevím, mě osobně to s ní moc nejde. Nevím čím to je, stroj je to dobrej, ale v mých rukou bohužel ne..... :(

                                  Nmeteor - Profil | Pá 22.5.2015 9:31:40

                                  kalaban >> ... a E-50M je ještě o kapku lepší ;-) hlavně ta +50mm penetrace a IMHO lepší pohyblivost, to je masíčko.
                                  Ale jinak samozřejmě moc pěkný výsledek a hra, Koniáši ;-)

                                    Nkalaban - Profil | Čt 21.5.2015 21:14:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    E50 je prostě TOP stroj....i když v desítkové bitvě je to vždy o hubu... :)

                                    http://wotreplays.com/site/1896271#mountain_pass-ko​nias-e_50

                                      Nkurell - Profil | Čt 21.5.2015 16:52:30

                                      zase ne

                                        Nsyrus - Profil | St 20.5.2015 20:49:20

                                        Před chvilkou