WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nvydra Lucky - Profil | Út 2.6.2015 19:04:02

A co nadvláda ? už máte medajli ? Ale i jinak je to fajn,když se daří. :-)

    Ndonald5 - Profil | Po 1.6.2015 19:25:01

    jedna 3čička z dneška :-)

      NAleš10 - Profil | Ne 31.5.2015 22:35:43

      tak se taky pochlubím pro mě je IS srdcovka :-)))

        NGRUPA - Profil | Ne 31.5.2015 10:01:54

        boyscout >> jo medko je v pohodě, ale ta 15 s lightem, tu nemůžu dát ani za nic...

          Nboyscout - Profil | So 30.5.2015 21:58:02

          No vida, jen zrušili tu podmínku čet v osobních misích a hned jsou mise 13, 14 a 15 (pro střední tanky) na Stug-a doma. A to jsem na to potřeboval jenom 5 her s "medkama" :-)

          Takže už mám ženskou velitelku pro japonský těžký tank Tiger . Tak ještě pár dalších členek a je to :-)

            Ndonald5 - Profil | Pá 29.5.2015 19:19:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            zdar, taky přidám jednu

              NOuťa 27 - Profil | Pá 29.5.2015 15:46:26

              meteor >> A to cromwelíka ještě řádně zpomalili,býval mršnější ale pořád je to fajn vozítko,mám odehráno na něm cca 3000 bitev a nedal bych ho do šrotu ani za nic.

                Nmeteor - Profil | Pá 29.5.2015 9:15:57

                Paloš444 >> Cromwell v "plné palbě" a nejlépe se "žárovkou" na veliteli je opravdu výborné vozítko. Je rychlý, má parádní akceleraci, velice dobře zatáží, má luxusní depresi děla, na svůj tier slušné dělo a solidní dohled. Na druhou stranu je celkem papírový, ačkoli mantlet na věži občas něco odrazí. Jestli se chceš dozvědět více, zkus se podívat na nějaké povedené replaye s tímto vozítkem (na youtube.com nebo někde, kde se replay "vyvěšují").
                Každopádně je to tank spíše pro pokročilé hráče; začátečník s ním IMHO moc nezahraje.

                  NPaloš444 - Profil | Čt 28.5.2015 20:11:15

                  :D

                    Nsyrus - Profil | Čt 28.5.2015 18:18:20

                    Paloš444 >> Nemám ho,ale často mě se.e:))))) Bude to dobrej tank.

                      NPaloš444 - Profil | Čt 28.5.2015 18:15:33

                      Co si myslíte o cromwelovi ?

                        Nsyrus - Profil | Čt 28.5.2015 17:27:45

                        Druhá bitva s novým strojem.Zatím ještě stocková věž,dělo a pásy.

                          Nhan-bo - Profil | Čt 28.5.2015 10:26:13

                          meteor >> Koukal jsem a s 15let starým PC se nechytá.Ještě jsem se trochu chytal při Vietcong server Kozoroh.

                            NGRUPA - Profil | Čt 28.5.2015 10:18:50

                            meteor >> mám BC25t, takže vím o čem mluvíš..:-)

                              Nmeteor - Profil | Čt 28.5.2015 10:00:26

                              han-bo >> otevři si internetový prohlížeč, najeď na www.google.cz, do vyhledávacího okénka zadej "world of tanks minimální požadavky" a pak klikni na první odkaz, který ti to najde :-)
                              Postnul bych ti to rovnou, ale v práci mám tyhlety stránky bloknuté, muhehe...

                                Nhan-bo - Profil | Čt 28.5.2015 9:09:59

                                Jaké je PC minimum,abych rozhýbal tuhle hru?

                                  Nmeteor - Profil | Čt 28.5.2015 8:27:16

                                  GRUPA >> no tak T-28 má alespoň velmi solidní dělo... pokavad by ses chtěl sebetrýznit, pořiď si francouzskou "kachnu" = AMX 40... skauta, který má maximálku POD 20km/h a v podstatě nemá dělo :-)
                                  Zkusil jsem si ho na kamarádově účtu předtím, než jsem začal expit lajnu na Bat-Chata, dal jsem s ním jednu hru a následně se velmi urychleně rozhodl, že tuto "kreaturu" přeexpím volnými zkušenostmi :-)

                                    NChapadlak - Profil | Čt 28.5.2015 8:08:47

                                    GRUPA >> T-28 byl driv skvely tank do IV. rot. Rychly, presny delo, jedno z mala, co si poradilo s Matildama. Akorat jsi musel utocnika rozstrilet zavcas, protoze pancir neodrazi ani motyla :-)

                                      NGRUPA - Profil | St 27.5.2015 22:38:09

                                      Mirda50 >> ty woe!!!! Tohle byl asi pro mě ten nejhorší tank ve hře. Gratuluju!!!
                                      Fakt smekám...

                                        NMirda50 - Profil | St 27.5.2015 22:35:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jedna dnešní.