WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nmartvin - Profil | St 20.5.2015 20:38:44

To bych neřekl, jakej je KV-2 spoter :)

    NButchi - Profil | St 20.5.2015 13:43:42

    meteor >>
    Kdybych neměl Furyho, tak si ho taky nechám :-))))
    Střílí to celkem dost rychle, proti osmičkám už nic moc, ale VII a níž je fakt paráda...

      Nmeteor - Profil | St 20.5.2015 11:03:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Včera jsem konečně vyexpil americkou T20ku... poslední bitva s předchůdcem Shermanem "E8" viz. postnuté screenshoty... zpočátku mi Sherman "E8" přišel takový "nanicovatý", ale posledních cca 15 bitev jsem ho ASI podchytil a odvděčuje se mi pěknými hrami (výhrami i prohrami). V ničem tento tank nevyniká a zároveň v ničem není špatný. Je docela mobilní (top speed cca 50km/h, ale celkem si ji drží), má parádní depresi děla, věž občas něco dingne (ale fakt jenom občas :-)), má solidní dohled.
      Tato poslední mě nahlodala, abych si ho nechal, což jsem nakonec i učinil. Při "správném" hraní a dobrém losu (= ne s 8kami) je to parádní troll :-)

        Nkurell - Profil | Út 19.5.2015 19:25:02

        tak si jdu zahrát za dvojnásobky dvojky a potkám tam tohodle "frajera"

          Nsyrus - Profil | Po 18.5.2015 21:25:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zadařilo se.

            Nsyrus - Profil | Po 18.5.2015 14:21:40

            meteor >> jen včera.klekl mi notzes tak sem to hrál u synka na komplu.

              NButchi - Profil | Po 18.5.2015 12:07:14

              meteor >>
              Tak to by potom docela šlo, dělo u STA-2 mi nedělá problémy :-)))

              Mrknu na to, díky - těch stránek je tolik, že to nestíhám sledovat :D Pokud to tak bude, určitě si naše zahraju. Odmítám hrát nějaký crap jen kvůli jakémusi falešnému vlastenectví :D
              Autoloader 9 a 10, to zní maximálně zajímavě...

                Nmeteor - Profil | Po 18.5.2015 11:59:07

                Butchi >> děla u Japonců jsou od 8ky do 10ky podobná (co se týče přesnosti a rychlosti zaměření).

                Podívej se na www.wot.cz, tam je asi "všechno" k československému tankovému stromu (oficiálně ho s WGéčkem "vyjednal" hráč SilentStalker). Podobni Číňanům určitě nebudeme: spíše jsem to mínil tak, že by mělo jít o docela rychlá méně pancéřovaná medka se zajímavými děly (8. tier a výše), podobně jako to mají Japonci nebo Němci (směrem k Leopardovi1). Navíc my bychom měli mít autoloader (10. tier a tuším i 9.).

                  NButchi - Profil | Po 18.5.2015 11:51:04

                  meteor >>
                  Na toho Leoše jdu, akorát se budu muset prohrabat přes ten jezdící ammorack, zatím jsem u Indiána skorovestocku a trpím...
                  Každopádně chci i to STB, kvůli depresi děla.. Strategii cvičím na STA-2, to bude podobné.. Zatím teda celkem pain :-D

                  Ano, například taková KV-85 by se vysloveně hodila do činského stromu, i tak se mi s ní hraje celkem dobře...

                  Myslíš, že čs, bude podobný číňanům?

                    Nmeteor - Profil | Po 18.5.2015 11:45:44

                    Butchi >> STB-1 není až tak dobrý... Leopard1 je MNOHEM lepší volba ;-) se podívej na top děla... STB-1 (hrál jsem 2 hry na kamarádově účtu) má slušný ROF, ale! zaměřovací kruh v základu má velký jak noha + má velký rozptyl + má pomalé zaměřování (v porovnání s Leopardem1). Takže strategie "vykoukni, nalož a zajeď" se aplikuje velice špatně.
                    Číňani mají depresi nulanulaprd, zvyknout se na to dá. Expení sovětského stromu je dobrým základem :-)

                    Já jsem zvědavý na ten československý strom, tam to vypadá na podobnou techniku (+ zásobník).

                      NButchi - Profil | Po 18.5.2015 11:39:17

                      meteor >>
                      Ano, necháš je na sebe najíždět a jen střílíš. Takovej super arty stájl :D
                      Strategie a skill se hodí, jenže často chybí HPčka.. Prostě to nemám rád, je to zoufale neakční.

                      Aha, ok, to jsem nevěděl :-))))))

                      Musím říct, mně se s T-43 celkem daří (klep, klep), asi proto, že mám štěstí na MM (klep, klep, klep, klep).. Ale po přeexpení půjde z garáže, a co mi bude tank s topovým dělem, které ma T-34-85.
                      Panther je jedině kempící tankr. Kempit a pak jít tradovat HP, to se mi vyplácelo. Ale nenadchne.
                      Číňany asi brzo rozjedu, akorát nevím, jestli přežiju depresi děla :-D

                      Japka mám na tieru VI a trpím, trpím.. Ale chci STB-1, takže budu muset. 155mm je na tieru 7 celkem na prd, ale podívej se na cometa nebo vk 3002d...

                        Nmeteor - Profil | Po 18.5.2015 11:27:27

                        Butchi >> tak móda... ono je VŽDYCKY lehčí bránit nežli útočit ;-) takže vhodně zakempíš u báze, počkáš až přijedou enemáci a rozstřílíš je (nejhorší je, když kempí oba týmy, že ano :-)). Abys zakempence vystřílel ty, je potřeba mít dobrou strategii a SKILL. Jako legionář jsi nám houno platný, to bys nesměl být v klanu ;-) každopádně díky za nabídku. Já ty krabice stejně moc nejezdím (bo mám speciální statut "veterána" + nemám moc čas)...

                        Máš pravdu, že 7ková medka jsou obecně takové nic moc: T-43 mi nesedla, Panther je spíš na kempstyl, Frantíci 7kové medko nemají... T-34-1 byla celkem dobrá, páč má ucházející dělo a hlavně PEVNOU věž, no a Japonci... ten zásobník dokáže být zajímavý, ale jsi hodně odkázán na tým a když máš los už +1MM, tak těch 155mm penetrace je zoufale málo.

                          NButchi - Profil | Po 18.5.2015 11:16:20

                          meteor >>
                          MM bývá stadartně +2 a to není na expení tanků to pravé ořechové :-))))

                          Každopádně chápu, dřív jsem šel po dělech, teďka už mi jde taky hlavně o mobilitu... Proto postupně vynechávám TD a jdu víc do MT a LT... Heavyny mám tak nějak pro radost a TD když večeřím :-D

                          To je co za stupidní módu? S AMX, Typem a Cromwellem se to musí dělat na rychlost. Nejhorší je, když vyfásneš samé HT s mapou, kde se můžou někde zakempit, to je pak porod jak sviňa. IMHO, pokud vám bude někdo chybět na odřad, klidně vám pomůžu jako legionář - když se u nás nic nepojede :-))))

                          Samozřejmě, +2 je gold only, ale musím říct, že mě docela překvapil, ze sedmičkových medek mě zatím baví nejvíc. Ale to bude možná i tím, že tam mám posádku z Furyho se třemi perky :-)))))

                          U nás v klanu je to tak na pohodu, jezdíme krabice VI a VIII, jak se to složí nebo nesloží. Taky útoky a obrana, ale na to ještě nemám tanky - každopádně je to pravidelně. Teď jak bude nějaká ta minikampaň, tak se uvidí podle aktivity v krabicích. Moc to neřeším, jde mi hlavně o tu volnost :-) Na CW stejně zatím nemám. V minulém klanu byl pořád nějakej stres, že se nesložily osmičky, u nesmrtelnejch se to naštěstí tak nehrotí :-)))

                            Nmeteor - Profil | Po 18.5.2015 11:04:20

                            Butchi >> v noci hraje méně hráčů, tak MM bývá... různorodý až divoký :-)

                            Jasně, větší alfa je samozřejmě lepší... já spíš hledal důvody, kterými bych si zdůvodnil to včerejší náhlé vyexpení motoru :-) no, tak KV-4 mě ASI nepředjete, stejně tak ta 9ková VeKa ;-) ale jestli to se základním motorem "rozpálím" na 30km/h, tak je to moc... prostě je to (bylo) líné :-)

                            No, 6ky jsme jezdili s kdečím (bez HTs) :-) já vzal postupně Type64, Cromwella a nakonec jsem vzal T37 (ta je furt OP jak noha). Bohužel(?) náš velitel "neumí" kempit, takže jsme většinou narazili na pevnou obranu u enemy báze a ti si nás pak "povodili"... teďka je strašně "cool" vzít (nejlépe) 6x Cromwella(B) a 1x AMX12t, zakempit u báze a čekat, co se stane. Tudíž ty hry jsou většinou jak přes kopírák, přičemž značně postrádají ZÁBAVNOST. Navíc nejezdili zrovna "skilleři" (až na mě ;-) :-)), takže se to nedalo dohonit skillem.

                            T20 mám v merku už dlouho, ale pořád něco expím, takže to jde (celkově) pomalu. Už ho nevidívám tak často jako dřív, holt přišly nové (lepší :-)) tanky, tak na T20 kálí pes... No uvidíme, to dělo není žádný zázrak a zjevně bude nutné goldovat (při +2MM určitě).

                            BTW, jak je u vás v klanu? Jezdíte něco?? Mě pobavil kamarád, který odešel z divize 9-TD... říkám "proč?" a on že "hele... CW jezdci mají měsíčně nějakých 2k až 3k goldů... tak jsem chtěl jezdit CW, ale řekli mi, že nemám šanci (přitom celkový WN8 má přes 2000), jezdí v podstatě pořád ta samá parta... ale že když měsíčně nabouchám 4k(!!!) krabic, tak dostanu 300 goldů... tak jsem se na to vysral..." :-)

                              NButchi - Profil | Po 18.5.2015 10:47:59

                              meteor >>
                              x5 jsou moje noční můra, ani mi o tom nemluv :-)))))

                              Hrával jsem v noci, taky mi to přišlo lepší, ale zas mám pocit, že jsem dostával horší MM...

                              Jako jo, ale přijde mi, že na to peak and boo je lepší větší alfa.. Ta 105mm má zoufale nízkou alfu, která mě vytáčela už na Tigerovi 2. Fakt nevím, jdu teď hlavně na věž...
                              Počkej, jako fakt? Předjede tě i KV-4? :-P

                              Ste prohrávali v šestkových odřadech? S čím to jezdíte? My to používáme na expení tanků, jinak jsem si na tohle pořídil Type 64. Om nom nom nom nom :-D

                              T-20 je dost zajímavej stroj, už ho mám.. Je to rychlé, dobrá deprese děla, solidní pene i alfa.. Srovnávat ho třeba s VK 30 02D (budiž mu země lehká) je urážka T-20 :-))))

                                Nmeteor - Profil | Po 18.5.2015 10:37:21

                                Butchi >> no tak minulý týden, to byl teprve nářez... 5tinásobky a vůbec zajímavé akce VŽDYCKY značí, že to hraní bude... tragické :-) Výhodou je hrát v noci, nejlépe po půlnoci: to si člověk zahraje pěkně skoro vždycky. Páč děti a jelita už spí :-)

                                Ad. E75: no jo, 490 průměrného damage sice "fear factor" má, ale zase ztrácí na přesnosti, rychlosti zaměření a ROFL (plive to 1x za cca 14 vteřin???), plus penetrace "jenom" 246mm (oproti 225mm u 105ky). Věž mám a chtěl jsem hned to top dělo, ale prostě... šinu se líně a jsem všude poslední (a to mám na posádce BiA plus ventilačku plus skilly na "pohyb").
                                Dneska večer to moc pozitivně nevidím (včera jsem hrál i "krabice" a kromě téměř nekonečného čekání na sedmého hráče se skoro nevyhrálo :-(), ale uvidíme. Potřebuju poexpit 6kové US medko (= E8), abych konečně vyexpil T20ku a díky akci na přeškolení si přeškolil i posádku...

                                  NButchi - Profil | Po 18.5.2015 10:17:39

                                  meteor >>
                                  :-)))))) O víkendu to fakt hrát odmítám, právě kvůli tomu, cos zažil ty...
                                  Fakt? Mně ten motor přijde celkem ok, pořád rychlejší než Lowe.. Jedu hlavně na věž, ať mám i topové dělo - 105 nemá žádný fear factor.

                                  Jinak dosavadní zkušenost s E75 hrozná, vůbec první hra na Live Oaks, cestou do města mi nandala houska za 900 :-(
                                  O týmech se radši bavit nebudu, jinak bych musel mluvit sprostě :-D
                                  Mimochodem, dneska večer to teda asi jako zapnu, ale jak se vytočím, utíkám zpátky do WoWka.

                                    Nmeteor - Profil | Po 18.5.2015 9:48:31

                                    Butchi >> já to o víkendu BOHUŽEL zapnul, což byl téměř tragický omyl :-)

                                    Na E75 jsem namísto děla (chybělo mi 8k expů) vyexpil motor, protože mám pocit, že se stockovým jsem pomalejší než 9ková VeKa :-) Týmy jsem měl jako přes kopírák (samý trotl :-)) a herně se mi začalo dařit až včera po půlnoci (= dnes). Ale tak pohnul jsem s expením některých tanků, vyjezdil si goldíky a nějaké "velké nářadí" (= spotřebák), takže jakžtakž dobré (myslím pozitivně :-)).

                                      NButchi - Profil | Po 18.5.2015 9:33:42

                                      meteor >>
                                      Musím se pochválit, o víkendu jsem to ani jednou nezapnul, takže mám zase něco jako motivaci..
                                      Ale ono mě to přejde, až vytáhnu stockovou E75 nebo tak něco :D

                                        Nmeteor - Profil | Po 18.5.2015 9:29:35

                                        syrus >> ty si ty výsledky fotíš mobilem / foťákem??? To nedělej ;-)

                                        MNOHEM lepší je zmáčknout na klávesnici tlačítko "printscreen" ("PrtScr") a WoTko ti udělá "fotku" samo. Tyhle obrázky pak najdeš v instalačním adresáři WoTka v podadresáři "Screenshots" (nebo tak nějak).