WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NSaxon - Profil | Ne 17.5.2015 22:12:11

syrus >>Souhlas poslední 3 dny strašnej zařez 2:15,2:12,3:11.Nevim nevim jak dál

    Nsyrus - Profil | Ne 17.5.2015 19:47:49

    Konečně to bylo k nečemu.

      NAleš10 - Profil | Ne 17.5.2015 19:20:43

      syrus >> je to divné já to mám zas naopak :-)))

        Nsyrus - Profil | Ne 17.5.2015 19:14:19

        Situace z minulýho týdne se opakuje.MM pořád stejně.Výhry 1/10.Nevím jestli se na WoT fakt nevykašlat.TOTO JE POSLEDNÍ DOBOU POŘÁD DOKOLA A UŽ MĚ TO NEBAVÍ.

          NÉčko:-) - Profil | Ne 17.5.2015 18:48:18

          Kdyby měl někdo čas, je na twichi stream největších streamerů z čr http://multitwitch.tv/letsplaywotcz/worldofcooperat​ion/gottwyCZ/marty_vole/BBBstream

            Nvydra Lucky - Profil | Pá 15.5.2015 15:06:43

            Zajímavá mapa - Barumka - já myslel že se mapy losujou a sem se de přez tlačenku, tééda. Nebo anální speleologie je prý dobrá pro výběr místa ... Schopnosti odborné roli nehrajou, ale pokud jsi všehoschopný, to je jiná. A když na někoho něco víš, není co řešit :-) Flek se najde.

              Nmeteor - Profil | Pá 15.5.2015 10:04:47

              x.v.a.s.a >> ale dostaneš... já jsem tu taky bez "tlačenky" (sice nesedím na Pentagonu, ale jsem normální THPák)... na druhou stranu je fakt, že se mě každý ptal, kdo mě sem protlačil, a když jsem říkal, že nikdo, tak mi taky nikdo nevěřil :-)

                Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 15.5.2015 9:02:33

                meteor >> Kdepak,bylo by to fajn,ale do barumky na pentagon se normální cestou nedostaneš :-)

                  Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 20:21:02

                  x.v.a.s.a >> zupa :-) Radek Knap dělá v MO UH webovky a tuším pokladníka?? Já si říkal, jestli spolu neděláte v Barumu (je taky ITák)...

                    Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 20:19:49

                    Éčko:-) >> WoWs = World of Warships; WoWp = World of Warplanes ;-)

                      Nnovo - Profil | St 13.5.2015 19:54:25

                      Éčko:-) >> Hraji lodě ,zábava má do tanků hodně daleko.

                        NÉčko:-) - Profil | St 13.5.2015 17:49:14

                        Nepochopené myšlenky, samozřejmě nemyslím klasické wowko, ale world of warships, jehož finální beta už jede mezi testery a po zaplacení pul tisíce i mezi lidmi, a nám ostatním nezbývá než pár mesíců počkat. Doporučuji videa na YU, podle mne to bude mnohokrát lepší než tanky, ještě možná v nejbližší době zkusím stíhačky, dokud je "čas", než to přijde.

                          Nx.v.a.s.a - Profil | St 13.5.2015 16:11:53

                          meteor >> Jasně,rád si četu zahraju,ono to na solo v poslední době není moc sranda,zvláště v bleskových bitvách na T. IX. a X.,kterých mám plnou garáž.
                          Když jsem začínal,také jsem si naivně myslel,že na T.X to bude lehké a určitě musíš jen vyhrávat,protože máš ty nejsilnější stroje :-)
                          R.Knapa neznám.

                            Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 14:46:11

                            x.v.a.s.a >> tak kromě "zakoupení skillu" :-) se účty kupují také kvůli vyexpeným a koupeným desítkám.
                            Hodně hráčů si totiž myslí, že když mají nějakou "10ku" v garáži, tak že jim to zvedne hráčské kvality a sebevědomí, že už nebudou prohrávat a že hry na tomto tieru budou zábavnější... jaký to omyl! :-)
                            Poslouchej, můžu si tě frknout do přátel za účelem případné čety??
                            Mimochodem, od letoška jsem členem MO UH, kde jsi (jak vidno) také registrovaný... Znáš se s Radkem Knapem??

                              NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 13:01:11

                              x.v.a.s.a >> v pohodě. Není to nic na čem bych lpěl, nebo musel za každou cenu prodat.

                                Nx.v.a.s.a - Profil | St 13.5.2015 12:54:37

                                Chvilku tady nejsem a už je to tady pomalu jako v romantickém dramatu Esmeralda :-)
                                Grupa: účty se kupují hlavně kvůli statům,rajčátka štve,že se jim dokola pořád někdo posmívá,hlavně ta naše pakáž umí docela vystrkovat růžky a chyby vidí jen ve spoluhráčích.Prodaných účtů jsem pár viděl(forum) a skokově sestupné křivky ukazatelů hráčova umění jsou jak přes kopírák :-)
                                Tvůj účet je dle mého neprodejný,ale třeba se někdo najde,pacientů po lobotomii to hraje dost:-)

                                  NButchi - Profil | St 13.5.2015 12:47:13

                                  meteor >>
                                  Já tak dlouho, dokud mě to nenasere :-))))

                                    Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 12:32:45

                                    Butchi >> v klidu... já pařím přes týden většinou až od 20:30 ;-)

                                      NButchi - Profil | St 13.5.2015 12:27:11

                                      meteor >>
                                      Paráda :-)
                                      Já dneska přitáhnu nejdřív kolem osmé, pak to nějak zapnu asi..

                                        Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 12:21:37

                                        Butchi >> pošlu z domu = večer až v noci. TSko řešit nemusíme; máme klanové s návštěvní místností, kde tě velmi rád přivítám ;-)