WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | St 13.5.2015 12:12:42

meteor >>
Paráda, pošli mně to na Butchi_905, hned si tě přidám..
Akorát pak musíme nějak pořešit TS, ať se můžem domlouvat :-)))

    Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 12:11:20

    Butchi >> ve hře je to mnohem horší. Těch trotlů je tam nepoměrně víc :-) hele, dej si mě do přátel (já si tě tam fouknu taky) a můžeme někdy "začetovat" spolu. OK??

      NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 12:03:24

      meteor >>
      thx.

        NButchi - Profil | St 13.5.2015 12:03:07

        Už je to tady fakt jak ve hře :D

          NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 11:55:04

          meteor >>
          Super.
          Dík.
          Teď už mi snad dáš pokoj.

            Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 11:48:10

            kapr97 >> lepší hráči vědí, kde co máš (nebo mají hit zóny)... tudíž skauti ti tu munici spíše poškodí (mohou si tě objet).
            Podobné to je s požárem (jak jsou teďka ty mise): nejlepší na zapálení tanku je takový Cromwell nebo zásobník...

              Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 11:46:32

              GRUPA >> jop, tak to promiň; omlouvám se, že jsem se Tvé Blaženosti dotknul svými nemístnými a dozajista i hanlivými a zbytečnými příspěvky. V dobré víře jsem si myslel, že ti trochu otevřu oči (když jsi schopen vyplodit takovou pitchovinu jakou tvůj rádobyinzerát je), ale jak tak vidím, se zlou jsem se potázal. Jak se říká "za dobrotu na žebrotu". A že "nerýpu", jsem ti psal.. ale ono je zjevně těžké toto pochopit s IQ bublajícího bahna (pro jistotu: ano, míním tím TVÉ IQ :-)). Pravda, obsah mých příspěvků nebyl ve stylu "jo, to je zupa inzerát, dej tam raději 15k v českých, on to někdo koupí"... ale rozhodně nebyl rýpavý a byl psán ve snaze pomoci / "otevřít oči". Což viditelně nepotřebuješ, páč jsi "mistr světa amoleta".
              Mno, tak buď spokojen ve svém malém světě vlastní hlavy a užívej si to co to jde :-)

                Nkapr97 - Profil | St 13.5.2015 11:41:23

                meteor >> Ta T30 je v základu strašný šrot. Jako sice nabíjení s tím základním dělem (myslím 120mm) je výborné ale je velkej jak kráva a nikam se neschováš a jakýkoliv zásah z vrchu projde (i na věži je z vrchu houno pancíř), takže tě artyny budou milovat. S T30 se strašně trapím a skoro s ní nehraju (ještě nemám ani top dělo). Jinak je to nejhorší IX co jsem zatím hrál i horší než Foch na kterého jsem nadával

                  Nkapr97 - Profil | St 13.5.2015 11:33:16

                  meteor >> Bezpečné ukládání mám skoro na všech strojích, kde mám aspon 2perky ale poslední dobou se mi to stává celkem často a je zajímavé že většinou potom co mě prostřelí nějakej scout (většinou Bulldog)

                    NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 11:33:14

                    meteor >>
                    Hele, proč se neustále staráš o něco o co nemáš zájem. Nekupuješ, neprodáváš a já NECHCI tvoje vyčteninky. Nemám o to zájem. Ty pořád meleš dokola nějaký ("pragmatický") srance. Takže ano už jsem tě "na slušno" poslal...
                    Snad už to pochopíš.
                    Mě nezajímá e-bay, Asie, wow, wot, a vůbec nic dalšího.
                    Mám inzerát a zajímá mě reakce jen kupujících, né rýpajících.
                    KONEC!!

                      Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 11:20:34

                      GRUPA >> pro sichr se zeptám: to mě jako posíláš do zádele??

                        Npaia - Profil | St 13.5.2015 11:09:09

                        Éčko:-) >> wowko je několikanásobně větší žrout času než tanky. skončil jsem s ním po nějakých 4 letech aktivního hraní, teď přemýšlím, co s tím účtem na Twinstaru udělám...

                          NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 10:58:35

                          meteor >> amen
                          Jinak teda asi tak "Sašo"
                          :-)
                          https://www.youtube.com/watch?v=65ShgK7lDrg

                            Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 10:58:03

                            Butchi >> té T30ky se trochu bojím, ze zkušeností (co jsem četl a slyšel) je to tak 50/50 (dobrý / špatný stroj). Má nerfnutý top kanón (damage), hodně dlouho zaměřuje, má "haluz" dělo (lítá to všude možně v kruhu), nabíjí přes 17 sekund (i ta ISU-152 nabíjí kratší dobu!!!), artyna tě "mlaskne" na 1 ránu. Asi ji budu hrát jako heavy tank :-)

                              Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 10:54:59

                              GRUPA >> hele, tak tu naši debatu uzavřu já tímto svým příspěvkem, ju?

                              Myslet si můžeš, co chceš. Kde je pravda, uvidíš časem sám...

                              Nemám přehled o všech, co prodali WoT účet, ale nejsem idiot + stačí se podívat na nabídky (třeba na ebay.com). A třeba na asijském serveru se spousta Asiatů "živí" (nebo si přivydělává) tím, že tvoří účty, které následně prodávají. Navíc WoTko už nemá monopol; hodně se hraje WT: GF a přibyde AW... teďko už se účty neprodávají za ranec jako dřív :-)
                              A k tvojí kalkulaci snad jen tolik, že vymyšlené to máš pěkně, ale zkrátka takhle to nefunguje.

                              Přeji ti dobré pořízení s prodejem, ale současně vím, že je to "liché" přání.

                                NButchi - Profil | St 13.5.2015 10:10:07

                                meteor >>
                                Ano, ale tam jen záleží na tom, jak se k celé věci člověk postaví..
                                Udělám pár questů, projdu si dungeon, prodám něco v aukci a nazdar.. :-)

                                Přesně tak, možná i jen na slanou vodu :D Dělal jsem, co jsem mohl, bohužel nebylo úniku. Za pozitivní považuju, že jsem konečně vyexpil Indiána, jinak to byl děs a hrůza. S Pantherem 88 mě hned na začátku hry trefila E100, 800 HP v prachu. Poslední hru s VeKou mě trefila vlastní vyžírací artyna za 600.. E75 a JT jsem radši ani nevytahoval. Do čety se bohužel nikomu nechtělo :-(

                                T-30, to je super skvělý stroj, viděl jsem ho hodně u Jinglese.. Ale nemám nervy na T25/2..

                                Luchse vřele doporučuju, faktor zábavnosti je neuvěřitelně vysoko. Ostatně, ze čtyřek jsem si nechal v garáži právě jen Luchse, Marder 38t a Matildu :-))))

                                  NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 10:03:03

                                  meteor >>
                                  :-)
                                  Mě je to jedno, počkám měsíc dva a uvidím. Takhle má ten inzerát výhodu s tím, že se ozve jen opravdu vážný zájemce.
                                  Jen prémium tanky a stálé kamufláže stojí cca 5000,- k tomu litr za každou X a je to tak jak to je.
                                  Jinak pochybuju o tom, že máš přehled o všem co kdo koupil a prodal.
                                  Nemám to jako nutnost. prodám, neprodám. Je mi to v podstatě jedno. Žiju s tím že kdo si počká, ten se dočká....
                                  Tím tu debatu uzavírám.

                                    Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 10:00:04

                                    Butchi >> WoW = World of Warcraft?? To je ještě větší žrout času nežli WoTko a hlavně je to něco úplně, ale úplně jiného :-)

                                    No tak to sis vydělal tak na studené kafe, co? ;-) Nepřeje-li RNG, nenaděláš nic... já si dělal cigaretové přestávky, měnil jsem techniku i servery, jezdil v četě i bez čety... a nic. Když si na tebe WG zasedne, jsi v kopru :-) Aspoň v těch četách se něco udělá: nastřílíš víc a i když prohrajete, máš víc expů a peněz.
                                    Já si dal včera jenom jednu = poslední hru s T28 Prototype... načal jsem 3. skill u posádky, takže šel tento lenochod z garáže (ale byla s ním prdel, dingá o 106 :-)) a posádku už mám v T30, jupí :-) ještě přemýšlím, že si pořídím zpátky Luchse s autoloaderem, koukal jsem na videa a dá se s tím udělat slušná paseka + pěkně pobavit :-)

                                      Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 9:56:02

                                      GRUPA >> prodávat účty je zakázáno, ale WGéčko asi nebude špízovat na bazosi.cz, jestli tam někdo neprodává účty :-) "normálně" se to dělá tak, že si přes "printscreen" nafotíš garáž a zamazeš si svoji přezdívku.
                                      Zkus se na svůj inzerát podívat ze strany kupujícího: přijdeš na bazos.cz, tam se podíváš na inzeráty "WoT účet" a uvidíš tam jeden, který je nejdražší, ale moc informací v něm není. Těžko soudit, že se potenciální kupce bude pídit po dodatečných informacích... za takové peníze jsem "viděl" prodat jenom jeden účet: to byl "Svejk007" (později "vonverny")... týpek (byl v HUGU) byl extraübermonsterskilla, WN8 měl ke 3000 (při cca 25k bitev) a měl snad všechny desítky, premium tanky atd. atd.

                                      PS: neber moje příspěvky jako rýpání, nebejbože výsměch... snažím se psát pragmaticky a taky ti trochu poradit ;-)

                                        NButchi - Profil | St 13.5.2015 9:27:49

                                        meteor >>
                                        Včera to byl fakt parádní večer.
                                        Vytáhl jsem 112, že budu jako vydělávat. První bitva - nula, slovy nula DMG. 6x po sobě neprostřelena IS-6 z boku asi tak na 70m. Následně ani T32 zboku.
                                        Druhá bitva - 600 DMG, protože dementi z týmu neznají minimapu.

                                        Pak pár proher 1-3:15. Na Stepi jsem sám držel asi 6 tanků, sundal asi 3 z nich, zbytek nastřílel. Prohra 3:15.
                                        Totální katastrofa.