- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
WoT jádro MRKu
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil
Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?
A) Sólo73%
B) Klan xy..27%
Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
68x v oblíbených a 49x v ignorovaných.
NButchi - Profil | St 13.5.2015 12:12:42
Paráda, pošli mně to na Butchi_905, hned si tě přidám..
Akorát pak musíme nějak pořešit TS, ať se můžem domlouvat :-)))
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 12:11:20
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 11:48:10
Podobné to je s požárem (jak jsou teďka ty mise): nejlepší na zapálení tanku je takový Cromwell nebo zásobník...
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 11:46:32
Mno, tak buď spokojen ve svém malém světě vlastní hlavy a užívej si to co to jde :-)
Nkapr97 - Profil | St 13.5.2015 11:41:23
Nkapr97 - Profil | St 13.5.2015 11:33:16
NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 11:33:14
Hele, proč se neustále staráš o něco o co nemáš zájem. Nekupuješ, neprodáváš a já NECHCI tvoje vyčteninky. Nemám o to zájem. Ty pořád meleš dokola nějaký ("pragmatický") srance. Takže ano už jsem tě "na slušno" poslal...
Snad už to pochopíš.
Mě nezajímá e-bay, Asie, wow, wot, a vůbec nic dalšího.
Mám inzerát a zajímá mě reakce jen kupujících, né rýpajících.
KONEC!!
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 11:20:34
Npaia - Profil | St 13.5.2015 11:09:09
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 10:58:03
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 10:54:59
Myslet si můžeš, co chceš. Kde je pravda, uvidíš časem sám...
Nemám přehled o všech, co prodali WoT účet, ale nejsem idiot + stačí se podívat na nabídky (třeba na ebay.com). A třeba na asijském serveru se spousta Asiatů "živí" (nebo si přivydělává) tím, že tvoří účty, které následně prodávají. Navíc WoTko už nemá monopol; hodně se hraje WT: GF a přibyde AW... teďko už se účty neprodávají za ranec jako dřív :-)
A k tvojí kalkulaci snad jen tolik, že vymyšlené to máš pěkně, ale zkrátka takhle to nefunguje.
Přeji ti dobré pořízení s prodejem, ale současně vím, že je to "liché" přání.
NButchi - Profil | St 13.5.2015 10:10:07
Ano, ale tam jen záleží na tom, jak se k celé věci člověk postaví..
Udělám pár questů, projdu si dungeon, prodám něco v aukci a nazdar.. :-)
Přesně tak, možná i jen na slanou vodu :D Dělal jsem, co jsem mohl, bohužel nebylo úniku. Za pozitivní považuju, že jsem konečně vyexpil Indiána, jinak to byl děs a hrůza. S Pantherem 88 mě hned na začátku hry trefila E100, 800 HP v prachu. Poslední hru s VeKou mě trefila vlastní vyžírací artyna za 600.. E75 a JT jsem radši ani nevytahoval. Do čety se bohužel nikomu nechtělo :-(
T-30, to je super skvělý stroj, viděl jsem ho hodně u Jinglese.. Ale nemám nervy na T25/2..
Luchse vřele doporučuju, faktor zábavnosti je neuvěřitelně vysoko. Ostatně, ze čtyřek jsem si nechal v garáži právě jen Luchse, Marder 38t a Matildu :-))))
NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 10:03:03
:-)
Mě je to jedno, počkám měsíc dva a uvidím. Takhle má ten inzerát výhodu s tím, že se ozve jen opravdu vážný zájemce.
Jen prémium tanky a stálé kamufláže stojí cca 5000,- k tomu litr za každou X a je to tak jak to je.
Jinak pochybuju o tom, že máš přehled o všem co kdo koupil a prodal.
Nemám to jako nutnost. prodám, neprodám. Je mi to v podstatě jedno. Žiju s tím že kdo si počká, ten se dočká....
Tím tu debatu uzavírám.
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 10:00:04
No tak to sis vydělal tak na studené kafe, co? ;-) Nepřeje-li RNG, nenaděláš nic... já si dělal cigaretové přestávky, měnil jsem techniku i servery, jezdil v četě i bez čety... a nic. Když si na tebe WG zasedne, jsi v kopru :-) Aspoň v těch četách se něco udělá: nastřílíš víc a i když prohrajete, máš víc expů a peněz.
Já si dal včera jenom jednu = poslední hru s T28 Prototype... načal jsem 3. skill u posádky, takže šel tento lenochod z garáže (ale byla s ním prdel, dingá o 106 :-)) a posádku už mám v T30, jupí :-) ještě přemýšlím, že si pořídím zpátky Luchse s autoloaderem, koukal jsem na videa a dá se s tím udělat slušná paseka + pěkně pobavit :-)
Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 9:56:02
Zkus se na svůj inzerát podívat ze strany kupujícího: přijdeš na bazos.cz, tam se podíváš na inzeráty "WoT účet" a uvidíš tam jeden, který je nejdražší, ale moc informací v něm není. Těžko soudit, že se potenciální kupce bude pídit po dodatečných informacích... za takové peníze jsem "viděl" prodat jenom jeden účet: to byl "Svejk007" (později "vonverny")... týpek (byl v HUGU) byl extraübermonsterskilla, WN8 měl ke 3000 (při cca 25k bitev) a měl snad všechny desítky, premium tanky atd. atd.
PS: neber moje příspěvky jako rýpání, nebejbože výsměch... snažím se psát pragmaticky a taky ti trochu poradit ;-)
NButchi - Profil | St 13.5.2015 9:27:49
Včera to byl fakt parádní večer.
Vytáhl jsem 112, že budu jako vydělávat. První bitva - nula, slovy nula DMG. 6x po sobě neprostřelena IS-6 z boku asi tak na 70m. Následně ani T32 zboku.
Druhá bitva - 600 DMG, protože dementi z týmu neznají minimapu.
Pak pár proher 1-3:15. Na Stepi jsem sám držel asi 6 tanků, sundal asi 3 z nich, zbytek nastřílel. Prohra 3:15.
Totální katastrofa.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NJádro chilli žroutů11224
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412974
NO kočkách a kočičácích20770
NOstrava a okolí99468
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












