WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | St 13.5.2015 9:24:37

Éčko:-) >>
WoWko vřele doporučuju :-)

    NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 9:15:55

    meteor >> názor je hezký, ale je to tak jak říkám. O ceně jsem ochotný jednat. Detaily tam nejsou proto, že nechci o účet přijít. Ono se to jaksi prý nemůže. Takže detaily jen s někým osobně. Nebo po platbě na účet.
    Kdo nechce ať nekupuje a hlavně nesoudí...

      Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 9:03:37

      GRUPA >> za 10.000,- Kč ti účet koupí leda tak imbecil po lobotomii :-) navíc máš v inzerátu celkem málo informací, chtělo by to popsal komplet (co máš za tanky, kolikaperkové posádky, kolik zlata, stříbra, doplňků, výbavy)...

      A stejně ten účet soudný nikdo nekoupí... a ti nesoudní většinou nemají prachy :-) to máš jak s tuningovým autem: koupíš si za 5k Škodu 120, za 250k ji natuníš (jiný motor, interiér, podvozek...), ale když ji budeš prodávat, tak za 100k max a ještě budeš čekat :-)

        Nmeteor - Profil | St 13.5.2015 8:57:39

        kapr97 >> jestli ti odchází munice (na niž jsou některé tanky háklivé jak sviňa), tak ti dej na daný tank "mokré bedny" nebo perk "bezpečné ukládání". Celkem to pomáhá ;-)

          Nkurell - Profil | St 13.5.2015 8:47:04

          GRUPA >> tak mi napiš za kolik a já to budu tlumočit dál a si pro tebe budu mít kupce klidně SZ

            NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 8:40:57

            boyscout >> to opravdu ne, je to nápad posledních pár dní. Mám inzerát i na Bazoši.
            :-)
            Je to takové nečekané rozhodnutí.
            Navíc si nemyslím, že to někdo jen tak koupí. Za tisícovku, dvě ani tři... to prodat nechci.

              Nboyscout - Profil | St 13.5.2015 8:38:27

              GRUPA >> takže si tuto diskuzi na MRK-u založil jen proto, abys nenápadně našel kupce na svůj účet? Chytré :-)

                NGRUPA - Profil | St 13.5.2015 8:30:17

                Éčko:-) >> Když prodám, tak končím. No a jinak dál se uvidí. Nikdy neříkej nikdy..:-)

                  NÉčko:-) - Profil | Út 12.5.2015 22:26:31

                  GRUPA >> Končíš, nebo chceš jen začít odznovu? Já teď koukám na video o WoW a celkem mne to láká víc než camp s tankem za křovím.

                    NChapadlak - Profil | Út 12.5.2015 21:44:26

                    meteor >> E75 s top motorem je uplne jiny tank. Zadny medko te pak "neutoci".

                      NButchi - Profil | Út 12.5.2015 19:55:53

                      Heykal >>
                      Nápodobně :-)

                        NHeykal - Profil | Út 12.5.2015 19:48:43

                        Butchi >> Nezbývá než souhlasit, tak ať tahají ;)

                          NButchi - Profil | Út 12.5.2015 19:43:49

                          Heykal >>
                          Čau, díky za info :)

                          Ano, hadi jsou asi tak 1000x lepší, doporučuju. Vlastně i plotice, cejnci a cokoliv :D

                            NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 19:20:21

                            Kdyby někdo chtěl, tak mu prodám účet.

                              NHeykal - Profil | Út 12.5.2015 19:09:03

                              Butchi >> Ahoj, z hlavní stránky to jde přes Tank Statistics Grid, do plole search hledaný tank…
                              Jak to tak čtu, lepší než wot budou hadi, pokud tedy braní neřídí RNG :o

                                Nboyscout - Profil | Út 12.5.2015 17:17:26

                                kalaban >> zatím nejsem žádný "medkař", ale souhlasím s tebou. Taky to tak mám.

                                  Nboyscout - Profil | Út 12.5.2015 17:15:07

                                  Éčko:-) >> včera byly ještě 5x exp tak se prohrávalo. Dneska už je zase jenom 2x za první vítězství, takže nás to nechá klidně i zvítězit :-)

                                    NÉčko:-) - Profil | Út 12.5.2015 16:56:07

                                    kapr97 >> já včera pěkně dostával na prd*l, ale dnes 10 bitev a jen jedna prohra, s různými tanky. Pozoruji, že když hraji na eu2, dostávám, a na eu1 mne to naopak hází do vítězného teamu. Ale taky většinou svému týmu přispěji, s Hetzerem.

                                      Nkapr97 - Profil | Út 12.5.2015 16:47:57

                                      Dneska tomu WoTku nějak jebe, hlavně MM. Není možné abych dostával pořád do teamu hráče, kteří hrají jak po dvojnásobném darování poloviny mozku a to ještě nemluvím o RNG. Z deseti bitev 2 výhry a skoro každou bitvu poškozená munice (9 z 10 bitev poškozená a k tomu ještě párkrát 2x za 1hru) ... Stojí to poslední dobou za p*d

                                        NButchi - Profil | Út 12.5.2015 15:14:01

                                        meteor >>
                                        Jo no, taky mě to mohlo napadnout :-)))))
                                        Právě jsem se snažil otevřít to z hlavní stránky, ale nemám šanci :D

                                        Tak jasně, že se podívám na unicum, ale musí to být vzorek s vypovídající hodnotou, ne že to tam budou mít tři lidi.. Každej hraje jinak :-)