WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nkalaban - Profil | Út 12.5.2015 14:44:34

Nechci do toho nikomu kecat, ale podle mého na každé medko rozhodně patří stabilizátor, nabiják a optika. První dva jsou jasné, o optice se dá lehce diskutovat, hlavně kvůli neustálým změnám map, ale i tak upřednostňuji dřív "vidět" než o pikosekundu rychleji vystřelit.

    Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 14:38:11

    Butchi >> normálně si do googlu.cz zadej třeba "Tiger I + vbaddict" a je to :-) otevře se ti stránka k tomuto konkrétnímu tanku a pak "jedeš" podle záložek. Přiznám se bez mučení, že proklikat se z hlavní stránky na tanky se mi nepodařilo, ale je také fakt, že jsem po tom nějak extra nepátral :-)
    Zajímavá je ta statistika rozdělená na "normální" hráče a "unicum"... řídím se dle "unicum" ;-) ale je třeba se také dívat na statistický počet (= aby tam nebylo třeba jenom 10 unicum hráčů, to je statistika na prdlačku).

      NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 14:25:47

      kalaban >> jo a nejlíp až začnu já psát nějaký svoje jedy..:-)

        NButchi - Profil | Út 12.5.2015 14:17:30

        meteor >>
        Aha :-))) Já četl ventilace, ale asi to někde experimentálně vyzkouším, stejně jako optiku.
        BiA mám asi na dvou posádkách, jinde jsem se na to ještě nedostal :D

        Počkat, kde přesně se tam díváš? Tuhle stránku neznám, takže se v ní pořádně nevyznám :D

        Jako jo, sice mají víc HP, ale pokud tě nasolí tank stejného tieru, tak ti je stejně sundá.. A otáčení je sice fajn, ale scout nebo medko tě nakonec stejně utočí...

        Dělám to stejně, ted u těch, které si plánuju nechat.. U těch ostatních nakonec taky, aby se mi dobře expilo, ale třeba u VK 30.02D jsem ten topovej motor prostě nechal být...

          Nkalaban - Profil | Út 12.5.2015 14:12:16

          GRUPA >> Ahoj, ok, příště tedy budu zdravit až v průběhu bitvy... ;)

            Nkalaban - Profil | Út 12.5.2015 14:11:32

            Kdo rád hraje LT, a nechce zrovna Baťáka jako já, tak super volbou jsou momentálně amíci. I hráč jako já, tzn. starej a s ho*no reflexama, dokáže parádně řádit jak s T37, tak následně s momentálně asi nejvíc OP strojem ve hře a to Buldogem. Hrál jsem je právě před rozhodnutím vyexpit Baťáka a tí amíci prostě nemají chybu, doporučuji! :)

              Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 13:36:27

              Butchi >> klasika pro medka je spíše nabiják, stabík a pohon ;-) ta ventilace... se IMHO trochu přeceňuje. Navíc bez BIA na posádce je to taková... placebo výbava :-)
              Já se (nejen) na vybavení konkrétních tanků dívám na www.vbaddict.net a přizpůsobuji si ji "svým potřebám". Možná bych tam namísto ventilace (a v mém případě binclí) dal skládanou optiku.

              Jj, ty pásy obecně jsou megaojebus... ale holt si to pěkně vymysleli, soudruzi z Bělorusi :-) na druhou stranu, lepší pásy = více HPéček (každý modul má svá HPéčka) a rychlejší otáčení. Někdy to bývá zajímavé, zejména když v základu tank nezatáčí "vůbec".
              Já většinou expím všechno (a kor u tanků, které si nechám)... třeba včera jsem dal 46k expů za topový motor na WZ-120, který přidává 20 koní :-)

                NButchi - Profil | Út 12.5.2015 12:38:33

                meteor >>
                Jasná věc, ten čtvrtý tier pro mě byl nejhorší ve hře.. Fakt peklo...
                Jj, mají jen tři, víc by se tam asi nevlezlo :D Pancíř nula, mobilita nic moc, ale i tak mě to nějak baví, fakt nechápu...

                Myslel jsem, že bych tam naložil klasiku, tzn stabík, nabíják, ventilace.. Bincle se mi tam dávat asi nebude chtít, radši budu hrdinně zmírat :D

                Asi investuju to těch tyčí, nesnáším expení pásů, které mi v podstatě nijak nepomůžou. Tohle považuju za totální poděl - vyhodit 25k expů za poblbané pásy.

                  NButchi - Profil | Út 12.5.2015 12:35:08

                  paia >>
                  Zase tak hrozné to není..
                  Podle mě je lepší mobilita, tu má JP II super...

                  Mimochodem, to topové dělo - na fóru se na něho docela nadává, že střílí pomalu a lítá to všude možně...

                    NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 12:29:34

                    meteor >> :-)
                    Maus je Maus, ale Veka je taky tvrdá jako prase!!

                      Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 12:26:44

                      Butchi >> já si zvyknul přeskočil za free exps až na 5. tier (v případě, že předchozí 4ka je mrcka :-)). Chybí mi pár tisíc exps právě na AMX 12t, tak pak uvidím... škoda, že tyhle "máslostroje" mají jenom 3 členy posádky (kvůli skillům).

                      Na zaměření se dá zvyknout nebo si pomůžeš pohonem ;-) já tam vozím bincle (svého času jsem byl pořád v 10kových bitvách), stabík a nabiják.

                      E75 = pásy (pokavad tam nedáš tyče), pak věž, dělo a motor. Takhle to expím já... mám cca 45k expů, tzn. nějakých 18k na top dělo. Pásy jsou u těchto tierů drahé jako čert a schválně je nosnost nastavena tak, abys je musel vyexpit první. A topová věž má tuším výrazně lepší pancíř...

                        Npaia - Profil | Út 12.5.2015 12:24:42

                        Butchi >> u E75 motor až nakonec, začni pásy a pak do nejrychleji na topovy dělo. sice budeš pomalejší, ale u E75 to zas až tak nevadí.

                          Npaia - Profil | Út 12.5.2015 12:22:58

                          Butchi >> u Ferdy mě láká ta deprese, z té mám u JPII strach.

                            Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 12:22:34

                            GRUPA >> pche... já si pořídil 9kovou "VeKu" a to je pane trollpancíř... schválně vystrkuju předek a ta dingohra... nádhera :-) dokonce má i (pro mě) překvapivou mobilitu...

                              NButchi - Profil | Út 12.5.2015 12:02:30

                              meteor >>
                              Baví, ale až od AMX 12t, předtím to byl jen opruz.
                              Kachna bylo neskutečné utrpení, nakonec přeexpeno díky násobům x3 a free expům.

                              Jestli to má dobrou depresi, tak se dá hrát na hulldown, což je samozřejmě paráda.. Předek věže mi připomíná Lowe, taky jakési pokroucené a tak.. Akorát se bojím toho aimtime, jak to znám, tak při nedoměření bude všechno lítat někam do řitě.

                              Mimochodem, mám v garáži úplně stockovou E75, co se vyplatí zkoumat jako první? Přemýšlel jsem pásy, věž, motor, případně pásy improvizovaně nahradit pružinama, tyčema nebo co tam ti němci mají.

                                NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 11:49:13

                                Samá nuda, Maus je Maus. :-)

                                  NButchi - Profil | Út 12.5.2015 11:28:50

                                  paia >>
                                  JPII, Ferdinanda ani omylem.

                                    Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 11:08:55

                                    Butchi >> baví tě francouzská LTs?? Musíš být masochista :-) jakžtakž zahrát se dá až s ELCéčkem (ale moc ho nemusím)... ta technika před ním je taková... nudná. Třeba "kachna" jede pomaleji než HT a dělo má horší než LT :-)

                                    Indiána si IMHO užiješ... já mu přišel na chuť až po delší době. Výhody oproti PantheruII: dingací věž(!!!), slušná deprese, mobilita asi stejná, dělo mi přijde o chlup lepší (i když zaměřuje déle).

                                      Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 11:05:13

                                      paia >> sice TDéčka víceméně nehraju, ale Ferda je IMHO mrtvý... nepohyblivý a ten pancíř "navíc" v goldové době není až takovým bonusem. Navíc nemá camo :-)

                                        Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 11:03:51

                                        PREVIEW (nikoli finální verze) ZMĚN PENETRACE u vybraných strojů :-)
                                        (už nějakou dobu se šušká, že prodeje gold munice stagnují či se spíše snižují, takže toto vypadá jako logický krok akce "jak zvýšit prodej goldové munice" :-))

                                        "On supertest, the shell penetration of some top tanks was nerfed. note - if you see wrong values than those in the game by one for example, it's just number rounding from averages. Also obviously this list might not be final, it's just supertest."

                                        Jagdpanzer E-100: credit ammo from 299 to 279, gold ammo from 420 to 371
                                        E50M: credit ammo from 271 to 240, gold ammo from 330 to 310
                                        E-100 (buff): credit ammo from 235 to 243, gold ammo from 335 to 325

                                        T95: credit ammo from 276 to 251, gold ammo from 320 to 300
                                        T30: credit ammo from 276 to 251, gold ammo from 320 to 300
                                        M48A1: credit ammo from 268 to 243, gold ammo from 330 to 310

                                        WZ-120: credit ammo from 249 to 220, gold ammo from 340 to 331
                                        113: credit ammo from 249 to 220, gold ammo from 340 to 331

                                        Object 268:credit ammo from 303 to 287, gold ammo from 396 to 375
                                        Object 140: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
                                        Object 430: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
                                        T-62A: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
                                        IS-8: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300
                                        ST-I: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300
                                        IS-4: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300

                                        http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/penetra​tion-nerfs-on-supertest.html