- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
WoT jádro MRKu
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil
Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?
A) Sólo73%
B) Klan xy..27%
Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
68x v oblíbených a 49x v ignorovaných.
Nkalaban - Profil | Út 12.5.2015 14:44:34
Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 14:38:11
Zajímavá je ta statistika rozdělená na "normální" hráče a "unicum"... řídím se dle "unicum" ;-) ale je třeba se také dívat na statistický počet (= aby tam nebylo třeba jenom 10 unicum hráčů, to je statistika na prdlačku).
NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 14:25:47
NButchi - Profil | Út 12.5.2015 14:17:30
Aha :-))) Já četl ventilace, ale asi to někde experimentálně vyzkouším, stejně jako optiku.
BiA mám asi na dvou posádkách, jinde jsem se na to ještě nedostal :D
Počkat, kde přesně se tam díváš? Tuhle stránku neznám, takže se v ní pořádně nevyznám :D
Jako jo, sice mají víc HP, ale pokud tě nasolí tank stejného tieru, tak ti je stejně sundá.. A otáčení je sice fajn, ale scout nebo medko tě nakonec stejně utočí...
Dělám to stejně, ted u těch, které si plánuju nechat.. U těch ostatních nakonec taky, aby se mi dobře expilo, ale třeba u VK 30.02D jsem ten topovej motor prostě nechal být...
Nkalaban - Profil | Út 12.5.2015 14:12:16
Nkalaban - Profil | Út 12.5.2015 14:11:32
Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 13:36:27
Já se (nejen) na vybavení konkrétních tanků dívám na www.vbaddict.net a přizpůsobuji si ji "svým potřebám". Možná bych tam namísto ventilace (a v mém případě binclí) dal skládanou optiku.
Jj, ty pásy obecně jsou megaojebus... ale holt si to pěkně vymysleli, soudruzi z Bělorusi :-) na druhou stranu, lepší pásy = více HPéček (každý modul má svá HPéčka) a rychlejší otáčení. Někdy to bývá zajímavé, zejména když v základu tank nezatáčí "vůbec".
Já většinou expím všechno (a kor u tanků, které si nechám)... třeba včera jsem dal 46k expů za topový motor na WZ-120, který přidává 20 koní :-)
NButchi - Profil | Út 12.5.2015 12:38:33
Jasná věc, ten čtvrtý tier pro mě byl nejhorší ve hře.. Fakt peklo...
Jj, mají jen tři, víc by se tam asi nevlezlo :D Pancíř nula, mobilita nic moc, ale i tak mě to nějak baví, fakt nechápu...
Myslel jsem, že bych tam naložil klasiku, tzn stabík, nabíják, ventilace.. Bincle se mi tam dávat asi nebude chtít, radši budu hrdinně zmírat :D
Asi investuju to těch tyčí, nesnáším expení pásů, které mi v podstatě nijak nepomůžou. Tohle považuju za totální poděl - vyhodit 25k expů za poblbané pásy.
NButchi - Profil | Út 12.5.2015 12:35:08
Zase tak hrozné to není..
Podle mě je lepší mobilita, tu má JP II super...
Mimochodem, to topové dělo - na fóru se na něho docela nadává, že střílí pomalu a lítá to všude možně...
NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 12:29:34
Maus je Maus, ale Veka je taky tvrdá jako prase!!
Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 12:26:44
Na zaměření se dá zvyknout nebo si pomůžeš pohonem ;-) já tam vozím bincle (svého času jsem byl pořád v 10kových bitvách), stabík a nabiják.
E75 = pásy (pokavad tam nedáš tyče), pak věž, dělo a motor. Takhle to expím já... mám cca 45k expů, tzn. nějakých 18k na top dělo. Pásy jsou u těchto tierů drahé jako čert a schválně je nosnost nastavena tak, abys je musel vyexpit první. A topová věž má tuším výrazně lepší pancíř...
Npaia - Profil | Út 12.5.2015 12:24:42
Npaia - Profil | Út 12.5.2015 12:22:58
Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 12:22:34
NButchi - Profil | Út 12.5.2015 12:02:30
Baví, ale až od AMX 12t, předtím to byl jen opruz.
Kachna bylo neskutečné utrpení, nakonec přeexpeno díky násobům x3 a free expům.
Jestli to má dobrou depresi, tak se dá hrát na hulldown, což je samozřejmě paráda.. Předek věže mi připomíná Lowe, taky jakési pokroucené a tak.. Akorát se bojím toho aimtime, jak to znám, tak při nedoměření bude všechno lítat někam do řitě.
Mimochodem, mám v garáži úplně stockovou E75, co se vyplatí zkoumat jako první? Přemýšlel jsem pásy, věž, motor, případně pásy improvizovaně nahradit pružinama, tyčema nebo co tam ti němci mají.
Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 11:08:55
Indiána si IMHO užiješ... já mu přišel na chuť až po delší době. Výhody oproti PantheruII: dingací věž(!!!), slušná deprese, mobilita asi stejná, dělo mi přijde o chlup lepší (i když zaměřuje déle).
Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 11:05:13
Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 11:03:51
(už nějakou dobu se šušká, že prodeje gold munice stagnují či se spíše snižují, takže toto vypadá jako logický krok akce "jak zvýšit prodej goldové munice" :-))
"On supertest, the shell penetration of some top tanks was nerfed. note - if you see wrong values than those in the game by one for example, it's just number rounding from averages. Also obviously this list might not be final, it's just supertest."
Jagdpanzer E-100: credit ammo from 299 to 279, gold ammo from 420 to 371
E50M: credit ammo from 271 to 240, gold ammo from 330 to 310
E-100 (buff): credit ammo from 235 to 243, gold ammo from 335 to 325
T95: credit ammo from 276 to 251, gold ammo from 320 to 300
T30: credit ammo from 276 to 251, gold ammo from 320 to 300
M48A1: credit ammo from 268 to 243, gold ammo from 330 to 310
WZ-120: credit ammo from 249 to 220, gold ammo from 340 to 331
113: credit ammo from 249 to 220, gold ammo from 340 to 331
Object 268:credit ammo from 303 to 287, gold ammo from 396 to 375
Object 140: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
Object 430: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
T-62A: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
IS-8: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300
ST-I: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300
IS-4: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300
http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/penetration-nerfs-on-supertest.html
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10857
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45009
 Jádro chilli žroutů11224
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412926
NO kočkách a kočičácích20770
NOstrava a okolí99468
Kde to žije - všechna témata
23:17NMedkovy rybníky Kroměříž 188
22:49NRybáři vs ochránci přirody 79
22:03NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












