WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Npaia - Profil | Út 12.5.2015 11:01:52

s křovím je to jednoduchá pomůcka, když vidím skrz křoví i přes zaměřovač, tak po výstřelu ztratím camo, když přes něj nevidím, camo neztratím. já mám rozjetýho JPanthera a přemýšlím, jestli pak dvojku nebo Ferdu, co poradíte? Ferda mi přijde sice míň pohyblivej, ale celkově by měl mít větší DPM. JPanther jednička je strašnej tank, když nemáte osmičkovy dělo, s 8,8 cm Pak L/56 jsem dingal i sedmičky, včera třeba AT7 do kopulky, to už jsem fakt myslel, že tu klávesnici roztřískám. 5 ran naprosto přesně domířených a prošla jen jedna. naštěstí jsem udělal nakonec slušnej výsledek a s 5x XP mi to vyšlo na koupil osmičkového děla (8,8 cm Pak 43 L/71), ktery už má alespoň nějakou penetraci.

    NButchi - Profil | Út 12.5.2015 11:01:26

    meteor >>
    Já rozjel jejich LT a docela mě baví, akorát u těch heavyn fakt nevím...
    Jak říkáš, ale snad ještě něco bude, nakonec ho asi atky pořídím.. Solidní prémiové medko se hodí :-)))))

    VII Panther nemá žádnej pancíř, je to kartonovej tank, tam docela kempím. Ale s Pantherem II už se celkem hrnu dopředu, nebaví mě čekat vzadu, jestil zbyde nějaká dmg.
    Hmm, pěkně - takže je na co se těšit, paráda.. Akorát to bude ještě dost trvat :-(

    Jj, tam je 88 L/56 nebo ta klasická L70 75mm, používám to slabší dělo kvůli RoF a pene. Ale goldím ostošest, místy ostosedm. Ale jak vyzkoumám Indiána, tak poletí z garáže jak namydlenej.

    Jako fakt?Já si toho nevšiml, páč IS-6 mám :-))) Zkus podporu, určitě ti napíšou něco zábavného :D

      Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 10:45:51

      Butchi >> Frantíky jsem rozjel relativně nedávno, chtěl jsem vyzkoušet zásobník... a je boží :-) FCM 50t se má právě odstranit z obchodu (o tom asi píšeš), proto jsem ho v akci koupil... koneckonců, neustále se přetřásá, že WG chce odstranit (z obchodu) VŠECHNY prémiové tanky s omezeným MM...

      U Pantherů se obecně nedá mluvit o pancíři, to až u E-50(M) ;-) Je fakt, že občas něco dingne (8. tier max, spíš 7.), ale to je vždycky svátek. Holt jsou to spíše snipeři se slušnou mobilitou. Nářez a odměna v jednom je pak E-50(M)... včera jsem si ji vytáhnul po dlouhé době (E-50M) a na "Pouštní řece" z toho bylo 6k damage, 5 killů a nějaké placky (Velký kalibr + Tankista odstřelovač + Ocelová zeď)... ani jsem nemusel ramovat :-)

      VK3002D je docela troll tank s goldy (jestli si ho nepletu), hodně ho hrají skilleři a dobří hráči. Obstojný pancíř, slušná palebná síla (s goldy i penetrace) a parádní mobilita... možná si ho taky ještě pořídím :-)

      Ad. IS-6: tak oni ho propůjčovali na nějakou dobu tuším všem, ale mně pořád visí v garáži... a nejde prodat :-)

        Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 10:39:13

        GRUPA >> IMHO = in my humble opinion (= dle mého skromného názoru)+ RoF = rate of fire (= rychlost střelby)...

        Jop, stát VE křoví a ZA křovím není totéž ;-) pokavad stojíš 15m a víc za křovím, jsi prakticky neviditelný (i při výstřelu)... dokonce na to existuje mód, který ti udělá kolečko 15m kolem tanku :-)

          NButchi - Profil | Út 12.5.2015 10:01:41

          meteor >>
          Nad koupí toho FCM jsem uvažoval, ale francouzské heavyny jsou pro mě zatím hodně vzdálená budoucnost, nicméně vzhledem k odstranění +1 tanků z shopu do něj asi při nějaké vhodné příležitosti půjdu :-)

          Panther II má podle mě lepší pancíř, je méně mobilní a má menší DPM. Kempit se mi nikdy nevyplatilo (plus mě to samozřejmě nebaví), spíš hraju jakousi přepadovou taktiku - někde se zjevit, zedvě přesné rány a rychle pryč :-)
          Zrovna včera jsem si s VK3002D zahrál na Arktidě na heavynu, což nám vyhrálo bitvu. Top gun samozřejmě vyžrán a Mko opět nikde.

          Asi dárek od WG :-P

            NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 10:00:32

            meteor >> nevím, někdy ve křoví stojím, kde jinde, že. Ty vaše IMHO a RoF a pod. stejně nechápu, na můj vkus to moc prožíváte..
            :-)

              Nmeteor - Profil | Út 12.5.2015 9:47:27

              GRUPA >> tak to zjevně stojíš kousek za křovím s binclema, viď?? :-) Protože německá medka zrovna moc "maskovacího faktoru" nepobrala... Damage 240 je naprosto OK, víc by stejně nedávalo logiku (když osmičkový "normální" Panther II má stejnou damage a premium tanky jsou obecně horší nežli "normální" tanky stejného tieru).
              2 Butchi: parádní tank je spíše FCM 50t... sice je trochu "krávovitější", ale má IMHO lepší dělo a hlavně MM+1 ;-)

              BTW, nevíte náhodou, proč mi v garáži pořád "visí" ta pronajatá IS-6??

                NButchi - Profil | Út 12.5.2015 9:14:42

                GRUPA >>
                Nejde o alfu, ale RoF a přesnost. Za mě parádní tank :-)

                  NGRUPA - Profil | Út 12.5.2015 8:54:35

                  Já je vidím a oni mě ne..:-)
                  Jen ten DMG to dává málo..
                  :-(

                    NPapin - Profil | Po 11.5.2015 21:48:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    zdravím borci taky hraju tanky

                      NGRUPA - Profil | Po 11.5.2015 21:25:07

                      Potřeboval bych dokončit misi s Lehkým, spotit pro arty mít min.1500 spotdmg a pak v misi s TD četou udělat 3 killy..
                      :-(
                      Nějak mi to nejde.

                        NGRUPA - Profil | Po 11.5.2015 21:15:14

                        Jo a jinak jsem neodolal a koupil si ve slevě mazlíka. :-D

                          NGRUPA - Profil | Po 11.5.2015 21:03:45

                          kalaban >> zdar, mě to háže do bitvy pozdě. Omlouvám se, ale zdravím vždy, když si toho všimnu.

                            NButchi - Profil | Po 11.5.2015 20:38:51

                            Tak jsem se díky x5 doexpil na E75 a IS-3, konečně :D

                              Nkapr97 - Profil | Po 11.5.2015 20:35:09

                              kalaban >> jj taky mi neodpověděl na pozdrav :)

                                Nkalaban - Profil | Po 11.5.2015 20:34:23

                                kapr97 >> jo, ale klučina nezdraví... :)

                                  Nkapr97 - Profil | Po 11.5.2015 20:33:25

                                  kalaban >> Taky jsem ho dneska potkal. Asi dneska hraje jen X tiery protože jsem ho potkal když měl GW E 100

                                    Nkalaban - Profil | Po 11.5.2015 19:56:43

                                    Teď jsem potkal kolegu "Grupa13" v bitvě. Tomu říkám náhodička... :)

                                      Nsyrus - Profil | Po 11.5.2015 18:41:03

                                      Chapadlak >> Jo to beru.Ale uznej,že být součástí týmů co prohrajou 20x za sebou je nesmysl.A to končívám v tabulce DMG mezi prvníma pěti v teamu.
                                      Můžu se rozkrájet a nastřílet třeba 2000 a stejně team prohraje 6:15.
                                      MM je špatně.
                                      Jsem průměrnej hráč,prvních cca 3000 bitev sem to hrál špatně až potom sem se začal zlepšovat,ale toto je na mě už moc.

                                        NChapadlak - Profil | Po 11.5.2015 18:27:29

                                        syrus >> Pokud nenastrilis alespon DMG ve vysi HP sveho tanku, tak jsi soucasti duvodu prohry tveho tymu. Obecne receno. Pro HT to plati ale "dvojnasob".