WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Butchi - Profil | Po 27.4.2015 15:29:05

fx99 >>
Na E75 se těším úplně maximálně, to je neuvěřitelně tvrdej tank.

    fx99 - Profil | Po 27.4.2015 15:19:16

    Butchi >> a jeho nástupce E75, samozřejmě úhlovat do diamantu supr stroj

      Butchi - Profil | Po 27.4.2015 14:55:25

      Mr.Sken >>
      Tiger II je naprosto vynikající stroj, konečně německej tank, se kterým se dá jet dopředu a něco poodrážet.

        Butchi - Profil | Po 27.4.2015 14:54:43

        paia >>
        Už jsem tě jednou hledal, tak mi napiš na Butchi_905 prosím, dík :D

          paia - Profil | Po 27.4.2015 14:49:31

          Butchi >> klidně si mě přidej, pokud budu mít náladu hrát, tak si četu rád odjezdím, ale počítej s tím, že budu výrazně horší jako ty.

            paia - Profil | Po 27.4.2015 14:48:19

            Mr.Sken >> na tygříka budeš potřebovat skill, hlavně se nehoň dopředu, využívej hull down a vrť věží, když se na tebe někdo zaměřuje, aby ti netrefil dekl. při 1v1 se dá udělat i IS3.

              Butchi - Profil | Po 27.4.2015 14:45:08

              meteor >>
              Nic, napsal jsem na fórum, že hledám klan, tak uvidíme, kdo se ozve :-)))

                Jirifio - Profil | Po 27.4.2015 13:46:26

                Taky se pokouším něco uhrát. Pouze na amatérské úrovni. Hraji i na tabletu WOT blitz. Nick ve hře Jirifio.

                  Mr.Sken - Profil | Po 27.4.2015 13:39:11

                  Taky hraji :) německá obrněná divize. Zatím jsem bez klanu :( Momentálně jezdím s Tiger I, ale dnes plánuji našetřit cca 300k a kupuji Tiger II. Nepotřebuje někdo heavy do klanu? :)

                    Butchi - Profil | Po 27.4.2015 12:44:26

                    Kozič origin >>
                    Nepochybuju o tom, že WG podpora najde řešení úplně na všechno :-))))

                    Někde je prej nějakej file, ze kterého se dá vyčíst, proč to padá.. Ale víc ti asi neřeknu, protože nevím - po pádu hry jsem prostě zapnul WoWko a dal si pár questů :D

                      Kozič origin - Profil | Po 27.4.2015 12:41:40

                      Butchi >> Jako tu odpověď, že málo chladím? :)

                        Butchi - Profil | Po 27.4.2015 12:40:24

                        Kozič origin >>
                        Pokud je to po čisté instalaci, tak bych zkusil podporu od WG (hahahaha)..
                        Jinak fakt netuším.

                        Já zas hrát můžu, ale nechci :D

                          Kozič origin - Profil | Po 27.4.2015 12:35:03

                          Butchi >> Já právě vůbec nevím, možná je to po dalším updatu. Na fórech je založeno mnoho témat, kde jsem se nedozvěděděl nic, co by mi mohlo pomoct.
                          Prostě jsem hrál a najednou nemůžu.

                            Butchi - Profil | Po 27.4.2015 12:31:36

                            Kozič origin >>
                            Padá bez modů? Asi nějaká nova feature od WG :-))))

                              Kozič origin - Profil | Po 27.4.2015 12:25:27

                              Butchi >> Já právě hraju bez módů. Dříve mi to taky spadlo sem tam, ale v únosných mezích.

                                Butchi - Profil | Po 27.4.2015 12:17:02

                                meteor >>
                                Já se taky snažím, problém je momentálně v tom, že jsem s pár tanky zaselký na nešťastném VII. tieru.. S malou alfou tam toho moc nadělat nejde, protože tým pochcípe dřív, než vůbec něco trefím. RNG si ze mě dělá dobrej den, předevčírem plně doměřené IS do boku oranžového VK 30 01D a nic, ani pásy jsem mu nesundal.. Na 100m.. Byl jsem na mrtvici.
                                Jinak tu tebou popsanou strategii používám co nejvíc..

                                Parťáka na četu nemám, v pátek jsem odešel z klanu a nikdo z mých známých to nehraje.. Pořád přemýšlím, jestli se někam přihlásit nebo ne.

                                  meteor - Profil | Po 27.4.2015 12:09:00

                                  Kozič origin >> meteor radí "odinstaluj si módy a zkus, jestli hra padá". Serb radí "nehraj to" :-)

                                    meteor - Profil | Po 27.4.2015 12:08:26

                                    Butchi >> spousta skillerů už hraje jenom na sebe... prohraju?? OK, není problém... ale předtím ještě stačím u enemáků udělat pořádný bordel :-)
                                    Hlavní je se nehrnout dopředu; najít si takovou "střední" linii, nechat rajčátka upoutat pozornost enemáků a trošku si zastřílet. Člověk sice prohraje, ale aspoň si něco nastřílí. Takže vydělá stříbrňáky a dostane solidní expy. A nejlépe hrát v četě ;-)

                                      Butchi - Profil | Po 27.4.2015 12:08:02

                                      Kozič origin >>
                                      Mody. Taky se mi to stávalo, hlavně s Webium.
                                      Po přechodu na Aslaina zatím ani jednou (klep, klep)

                                      Nejčastěji to bylo při ládování bitvy, případně na konci, ale postupně se to začalo stávat i během hry, což bylo o nervy.

                                        Kozič origin - Profil | Po 27.4.2015 12:02:20

                                        Mně to teď pořád nahodile?, ale často padá. Mám přitom reinstalovaný windows i hru samotnou. Nevím, co si mám počít a často se vracím do rozbitého vozidla.