WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | Po 27.4.2015 11:56:43

meteor >>
Jako asi je, ale na druhou stranu chci vědět, s kým mám tu čest :D
Ten J1mbův zaměřovač je parádní, zkoušel jsem i další, ale rychle se zase vrátil zpátky...

Každopádně ten článek jen potvrdil to, co si myslím.. Především je EU server něco jako dojná kráva, podle čehož vypadá i ten přístup a úroveň her.
Za poslední týden mám WN8 necelých 1700, což je ultimátní hnus, ale nedá se zahrát, prostě nedá..

Hah, tak to jsem asi trochu zaspal, ale flákat rybařinu.. No, no, no.... :-)))))

    Nkalaban - Profil | Po 27.4.2015 7:45:59

    meteor >> na neofiko koukám stále, sice nedosahuje informační hodnoty wot.cz, ale zase má svoje jiné přednosti. :)

      Nkalaban - Profil | Po 27.4.2015 7:40:38

      Majkyss >>
      pokud mohu za sebe, tak já používám výhradně paysefcard.

        NMajkyss - Profil | Ne 26.4.2015 19:51:06

        Zdarec pánové! Poradí někdo jak zaplatit za zlataky z učtu převodem? Dřív to šlo,ale ted mě to nenabídne.Dík za radu Marek

          Nmeteor - Profil | Ne 26.4.2015 12:50:50

          orgoj chorchoj >> Serb radí: sere vás hra? Nehrajte ji!! :-)

            Nmeteor - Profil | Ne 26.4.2015 12:50:24

            kalaban >> palec nahoru ;-)
            Aha, tak tebe si pamatuju spíše z neofika (= www.worldofwars.cz)... nevím, jestli jsme se u wopic neminuli...

              Nmeteor - Profil | Ne 26.4.2015 12:49:10

              Butchi >> je fajn nepoužívat XVM ;-) ono na jednu stranu je super mít větší informační přísun, na druhé straně ale je to většinou depka, protože člověk zjistí, jaké jelita má v týmu a že asi nevyhraje... momentálně používám jenom zoomout a J1mbo zaměřovač, hotovo.
              Jj, s těmi konspiracemi jsi asi blízko pravdy - na nejmenovaném neoficiálním serveru jsem si početl, jak má WG "ošetřený" MM:

              http://wot.cz/uncategorized/zverejnena-rada-prekvap​ujicich-tajemstvi-mm-systemu/

              Díky za bejbítko... naše princezna už má přes 2,5 roku, což je ostatně doba, kdy tu rybařinu flákám co to jde :-)

                Norgoj chorchoj - Profil | Ne 26.4.2015 6:44:46

                Taky mate tak paradni hry?? neze by me to vadilo hrat proti Xtier ale bitva vždy skonci po 5 minutach 15:2 nebo 3:15 a to uz me zacina sr..

                  NButchi - Profil | Ne 26.4.2015 1:05:59

                  paia >>
                  Dobřes udělal, mě z toho zas málem hráblo.

                    Npaia - Profil | So 25.4.2015 23:00:59

                    Butchi >> já to dneska ani nezapnul, přes den na rybách, pak jsem doma vařil a teď jsem vázal forpasy, co mi chybí.ještě jsem chtěl zavraždit kapra, co mi plave ve vaně, ale nechám to na zítra, už je dost pozdě.

                      NButchi - Profil | So 25.4.2015 21:34:13

                      Dneska na publicu zase samej dement, že já to vůbec hraju, fakt.

                        NDušan_hp - Profil | So 25.4.2015 20:57:34

                        novo >> díky, je tam

                          NOuťa 27 - Profil | So 25.4.2015 20:38:54

                          novo >> Ty ole dík moc funguje.

                            Nvydra Lucky - Profil | So 25.4.2015 20:35:27

                            Když se daří, tak se daří. Ani prémiák netřeba :-)

                              Nnovo - Profil | So 25.4.2015 20:08:18

                              Ouťa 27 >> GFPREMWOT / bonus cod na jeden den premium

                                NOuťa 27 - Profil | So 25.4.2015 19:22:22

                                jo jo koukame s mladým ,masakr.

                                  Nvydra Lucky - Profil | So 25.4.2015 16:43:01

                                  Tak jdu slavit, pomalu bude na čase se na to vybodnout a jít na ryby.

                                    Npaia - Profil | Pá 24.4.2015 15:53:52

                                    Razer rozdává kód na den premka a plechovku coly, info na http://worldoftanks.eu/cs/news/pc-browser/46/razer-​promo-grandfinals2015/

                                      Nkalaban - Profil | Pá 24.4.2015 11:38:07

                                      meteor >> herní nick mám Konias, už jsem pryč poměrně dlouho. Zažil jsem spíš ten rozkvět klanu a takovou tu prvotní eufórii. Ale nejsem žádnej skiller, pouze průměrný hráč, takže stopy po mě v klanu jistě nezůstávají. :D
                                      Každopádně v Hugu se mi líbilo a klanové tričko nosím do dnes a rád. :)