WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | Pá 24.4.2015 11:37:31

meteor >>
Jsem úplně stejného názoru - proto mě to poslední dobou taky moc nebavilo, pořád šance na výhru pod 40%, třeba v osmičkové bitvě jsem měl s AMX 12t nejvyšší DMG z celého týmu.. Pak mě pářou o dva tiery nižší tanky do věže HT bez goldů, jako fakt? Kdo má s těma jelitama hrát?Nepodpoří, nic neudělají, takže jim ani lepší RNG nepomůže. Především by nemělo být možné prolamit se na vyšší tiery.. Ani bych se nedivil, kdyby nějakou takovou skrytou fýčurku WG měl - poslední dobou bývám statisticky nejlepší hráč až moc často, pokud je někdo lepší, je v low tieru s nejhorším možným MM..

WT:GF jsem takoy zkoušel a vůbec mě to nebavilo.. AW vypadá podle videí docela fajn, pokud to tam bude lepší, určitě přejdu - mají proti WG velkou výhodu.

Hle, malé bejby, gratulace :-)

Díky, snad se někdy potkáme i ve hře - nejlépe na stejné straně :D

    Nmeteor - Profil | Pá 24.4.2015 11:28:03

    kalaban >> ty jsi s námi taky jezdil? Pod jakým nickem?? Cca čtvrt roku zpátky z HUGA odešli největší skilleři, páč se jezdilo o bonustanky a situace v klanu nebyla nejrůžovější (Aux, hanouja, razsh, Dadyn, Binford80), nicméně pořád jsou v kontaktu s wopicema se statusem "veteráni". Holt wopičí krve se člověk těžko zbavuje :-)

      Nmeteor - Profil | Pá 24.4.2015 11:25:03

      Butchi >> OK.

      WG neustále mění oficiální i myslím, že i neoficiální, herní mechanismy tak, aby co nejvíc vyrýžovalo (logicky - nedělají hru pro krásné oči hráčů, ale pro svůj zisk). Tzn. nastavuje hru tak, aby se "zabavil" každý, což v případě "rajčete" znamená, aby 1) hned nezhebnul a 2) něco si trefil, penetroval, dal damage. S tím souvisí i % výher: pokavad má někdo WR pod 49%, tak to musí být ultralama nebo bot. MM je kapitola sama pro sebe... nechtějí MM dle skillu (dle mého by to byla nuda a hodně by se kempilo), chtějí MM dle jejich potřeb. Naštěstí je možné pořád jezdit čety (které ti samozřejmě tu mizérii na publicu trochu zpříjemní), ale i tak: jestli se nepletu, tak momentálně je situace taková, že čety se obecně moc nedostávají do hry jako top tiery. A upřímně: vůbec bych se nedivil, kdyby WG mělo svůj MM založený na skillu dle jejich potřeb (tzn. coby "skilla" se nedostáváš moc na top + máš v týmu víc dementů atd.).
      U WT: GF je to ZATÍM poněkud jiné, ale všeho do času :-) zase tam jsou respawny (které nemusím) a je v podstatě nutné hrát i za letadla (která mě nebaví). Otázkou je, co přinese Armored Warfare... ale hrát to asi nebudu, bo čas je maximálně tak na WoTko, navíc vidina "investice" času do další hry je pro mě nereálná. Mám rodinu a malé bejby :-)

      Každopádně ti přeji šťastnou ruku při výběru klanu, ať už bude jakýkoli ;-)

        Nkalaban - Profil | Pá 24.4.2015 11:21:12

        Butchi >>

        HUGO ti mohu jedině doporučit, dobrý klan, dobří lidé. Mluvím z vlastní zkušenosti.... ;)

          NButchi - Profil | Pá 24.4.2015 11:10:34

          meteor >>
          Ok, večer budu ve hře, tak jim zkusím napsat..
          Nejdřív si vyřeším aktuální klan a potom to zkusím u opic..
          Pokud tam hrají dospělí lidé, je to jen dobře, nenechám se buzerovat děckama :-)))

          Jako ty x-té divize jsou OK, ale podle toho, co jsem vyhrabal na fóru, mají na mě pořád vysoké nároky..

          Public je o ničem, ochrana rajčat je až moc vidět, stejně jako nefunkční MM.. Bohužel mě momentálně nebaví ani odřady - mizerné velení i strategie.. Nějakou záhadou se vyhrává, ale i tak je to opruz, kolikrát si ani nevystřelím.

            Nmeteor - Profil | Pá 24.4.2015 11:01:07

            Butchi >> našimi náboráři jsou "Neurro" a "siccus" (pro případné dotazy - klidně se jich můžeš poptat ve hře). Pokavad tě wopice oslovily, můžeš si podat příhlášku (pak se to "prošrotuje" skrze Radu starších a následně budeš přijat :-)). Přihláška:
            http://hubago.cz/email/prihlaska.html

            V klanech moc "noliferů" není, spíše žádný. Průměrný věk je trošku vyšší, hodně z členů má rodiny. Máme vlastní fórum a TSko.
            Klany typu BIA nebo 9-TD jsou sice trochu více HC (koneckonců jsou to elitní české klany spolu s _CALM), ale jejich x-té divize jsou volnější a moc týmového se tam nejezdí (mám jednoho kamaráda v BIA-3(4?) a jednoho v 9-TDx(?)).

            Jasně, ve finále jde o kulový... je to jenom hra a netřeba ji přespříliš hrotit. Pokavad by ti "námluvy" s wopicema nevyšly, svět se jistě nezboří. Primárním cílem ve WoTku (a samozřejmě každé jiné hře) je zábava a oddych. Což je ovšem na publicu "zboží", které je stále méně k mání...

              NButchi - Profil | Pá 24.4.2015 10:37:43

              meteor >>
              Na ofiko fóru jsem zrovna brouzdal a díval se na HUGO i BAGO :-)))

              Ve hře jsem Butchi_905 , můj místní nick byl pochopitelně obsazen :-D
              Pokud jde o noobmeter, tak ten je zde: http://www.noobmeter.com/player/eu/Butchi_905/52271​9236/
              Jo, tak to by šlo - akorát musím opustit svůj stávající klan, dneska ve 20:00 je cosi na TS po odchodu velitele, takže se s nimi slušně rozloučím, popřeju alles gute a odcházím..

              Tyhle klany typu BiA už jsou na mě moc HC, mám taky nějaký reálný život, takže radši NE-E :D
              Přinejhorším budu zatím bez klanu, o co jde.. :-)

                Nmeteor - Profil | Pá 24.4.2015 10:23:15

                Butchi >> momentálně jsem v práci, takže se na WoT stránky nedostanu. Kdyžtak se jukni na ofiko fórum nebo neofiko (= www.worldofwars.cz).

                BTW, jaký máš nick ve hře??

                Abych byl zcela upřímný: rybáře znám v klanu dva plus sebe ;-) pohoda je v obou klanech, co se týče obřadů, velení a stálé sestavy... toto najdeš spíše v HUGU; BAGO je prostě akademie plus tam jsou tzv. "důchodci" (= členové, kteří už na hraní nemají tolik času, např. já :-)). Občas si BAGO vypomáhá opicemi z HUGA (velení apod.). Jestli máš zájem (samozřejmě nezávazný), tak bych vás nakontaktoval s naším náborářem, můžete pokecat a uvidíš, jestli se chytíš na háček ;-)

                PS: pokud by to s wopicema nevyšlo, tak mě ještě napadá klan THE0S, taky kvalitní... případně pak nějaká "end division" BIA nebo 9-TD...

                  NButchi - Profil | Pá 24.4.2015 10:14:00

                  meteor >>
                  Na opice jsem se díval, ale na HUGO ještě nemám.. :-)))
                  Kolik chcete WN8 na BAGO? Pokud jsou tam rybáři, tak snad budou mít pochopení pro absenci kvůli účasti na rybách :-D
                  PRASE je plné a ve SVINE drží akorát dvě místa pro veterány.

                  No, moje staty - 6k bitev, WN8 1343, posledních 1k bitev 2044, vítězství 50.85% - staty mi od začátku jen rostou.

                  Očekávám od klanu pohodu, stanovené dny, kdy se jezdí odřady, stálou sestavu lidí, kvalitní velení a osobní růst - který samozřejmě můžu i nabídnout :D Taky bych se rád podíval dál, do CW apod, z WoW jsem zvyklý na end game content, takže ani v tancích nehodlám šaškovat na publicu - samozřejmě nějaký ten plutonek přijde vhod..

                    Nmeteor - Profil | Pá 24.4.2015 9:59:00

                    Butchi >> tak pojď k wopicím ;-) HUGO / BAGO (= akademie)... pohoda zaručena, klany jsou na světě už nějaký ten pátek, všichni v klanu se víceméně znají a jsou tu i rybáři :-) "Základna" je v Pardubicích, ale členy je i hodně Pražanů... v Perníkově se občas dělá "piwní sraz", přes léto pak v Jihlavě "Velké chlupatění" :-)

                    Anebo bych ti mohl doporučit klan PRASE, CFC (jestli teda ještě existují), TNT, NIHIL (ale to musíš mít überstaty)... primární otázkou samozřejmě zůstává, CO od klanu očekáváš...

                      NButchi - Profil | Pá 24.4.2015 9:53:00

                      Toufi >>
                      Díky :-)
                      Rád bych už něco zajetého, můj aktuální klan jsme rozjížděli a zase to zmutovalo do strašného výhrotu..

                        NSirRozzyr - Profil | Pá 24.4.2015 6:37:34

                        Tuak jsem si vcera koupil premko na tejden... Mam rozbite auto takze si o vejkendu zahraji...Kdyz bude nalada tak piste do hry...
                        Mam Skype i TS a kdyz Vas bude vice muzeme dat i teamovku...

                          NToufi - Profil | Čt 23.4.2015 22:47:28

                          Butchi >> Jestli hledáš pohodu zkus TNT, nebo se znovu rozjíždí F_A_F.

                            Nkkki - Profil | Čt 23.4.2015 20:04:32

                            a de se na to

                              Nkkki - Profil | Čt 23.4.2015 19:56:31

                              omg 4 minuty zbívají

                                Nkkki - Profil | Čt 23.4.2015 19:55:31

                                no tak vy wotkaři
                                dneska v 20:00 bude stream na you tube
                                Na kanále Mates Hraje
                                https://www.youtube.com/watch?feature=player_detail​page&v=EkDG8FN0Pj0

                                PS:stream je o wotku:-)

                                  NButchi - Profil | Čt 23.4.2015 19:28:47

                                  novo >>
                                  Já radši Jinglese nebo QB, marty mě zrovna moc nebere, ta jeho mluva mi spíš leze na nervy :-))))
                                  Ale hrát umí, o tom žádná...

                                    Nnovo - Profil | Čt 23.4.2015 18:13:04

                                    http://www.twitch.tv/marty_vole

                                    Od 19 hod bude stream,koukněte,je to borec.

                                      NButchi - Profil | Čt 23.4.2015 17:50:27

                                      kalaban >>
                                      Zatím nemám ani jednu desítku, takže spíš šestky, osmičky a čety... Mám rozjetou linii na E50M, Baťáka, T110E5..

                                      Jde mi hlavně o pohodu a taky nějaké ty odměny z odřadů, které chci hrát s normálníma lidma a kvalitním velením (tzn ne aby mi velel někdo, kdo má WN8 900)

                                      Mrknu na to, dík :-)

                                        Nkalaban - Profil | Čt 23.4.2015 16:55:01

                                        Butchi >>

                                        tady se dá sehnat spousta pohodovejch klanů, koukni na odkaz níže. Důležité je se rozhodnout co od klanu očekáváš, jestli spíš čety nebo větší aktivitu na mapě. Pokud hledáš klan aktivní na mapě, tak od tebe většinou vyžadují aspoň 3 desítky(FV215, Baťáka, T110E5, Obj.140 nebo 907, E50M atd.) nějaké osmičky jako IS3, T32, AMX50100 a jedno osmičkové LT). Pokud chceš jen pohodu a kvalitní čety, tak se většinou jezdí spíše nižší tiery, alespoň co jsem tak slyšel. :)

                                        http://www.worldofwars.cz/