- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
kulturistika na rybách
Ahoj,chci se zeptat a zjistit jak se stravujete na rybách pokud vám záleží na nutričních hodnotách stravy.Já osobně hraju fotbal a 3krát týdně fitko,ale když jedu na 5nocí na ryby tak abych věděl co brát s sebou co třeba neznám:)založení této diskuse mě inspiroval Peter Šimonič který na sobě maká i na rybách a co si budeme povídat,strava dělá hrozně moc:)
Autor diskuse: D-Carp - Profil , 14.4.2015 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Narnošt - Profil | St 15.4.2015 0:15:09
Asi takhle to řeknu,v té ,,železné hře" jsem už nějakých 27 let a patrně je to nadosmrti.To,co kdysi začalo jako náboženství se mi nakonec stalo zaměstnáním na plný úvazek,vlastním a provozuju s kolegou poměrně velké fitko.Takže řečí o tréninku nebo o stravě si užiju dost,vlastně od rána do noci neslyším nic jiného než cinkat kotouče,řeči o výživě anebo trénuju sám.
Ovšem výpravy za velkými kapry jsou jiný svět,tam přemýšlím jak je přelstít a jak si od normálního života odpočinout.Proto i moje stravování je o mazancích,vánočkách,Nutelle,loupácích,rohlíkách,šišce uheráku nebo maximálně polívce z pytlíku.Naprostou nezbytností je dobrá kávička a jediné co připomíná fitko jsou dvoulitrové flašky s ionťáky.
Prostě když jsem týden zašitý někde na rybách chci si od všeho odpočinout a vyčistit si hlavu.Přemýšlet o kvalitním jídle nebo o tréninku by mě ani nenapadlo...A to s plným vědomím toho,co dělám. :-)
Ovšem výpravy za velkými kapry jsou jiný svět,tam přemýšlím jak je přelstít a jak si od normálního života odpočinout.Proto i moje stravování je o mazancích,vánočkách,Nutelle,loupácích,rohlíkách,šišce uheráku nebo maximálně polívce z pytlíku.Naprostou nezbytností je dobrá kávička a jediné co připomíná fitko jsou dvoulitrové flašky s ionťáky.
Prostě když jsem týden zašitý někde na rybách chci si od všeho odpočinout a vyčistit si hlavu.Přemýšlet o kvalitním jídle nebo o tréninku by mě ani nenapadlo...A to s plným vědomím toho,co dělám. :-)
Ndrvoštěp - Profil | Út 14.4.2015 23:38:09
D-Carp >> No, tělo má jít zhuntované do hrobu a zvesela :))
ND-Carp - Profil | Út 14.4.2015 23:28:31
Bušák >> přesně tak,člověk přestane a dává si k jídlu to co chce a to co mu chutná, podle toho tak vypadá...Pracuji ve fabrice a vidím kdo jak se stravuje,vidím jak můj šéf každý den jde do kiosku a dá si točenej salám a koupí colu :D a mně se vždycky pousměje když vidí jak si do práce nesu v jedné tašce krabičky s jídlem :D maso,rýže,tvaroh,ovoce..tak to nechápe:) tak díky za podporu:)) tenhle život mi chutná...už to není 3krát v týdnu KFC :)
NBušák - Profil | Út 14.4.2015 23:20:11
D-Carp >> jasný,jednou přestaneš sportovat a po padesátce budeš koukat,jak tělo funguje když povolíš ,ale jinak ti fandím
Nj.sladkay - Profil | Út 14.4.2015 23:16:33
D-Carp >> s dobrou upravou stravy a pohybom, to ide aj bez obmedzeni, ale klikovat na rybach odamna nechci. to by som snad prvykrat na rybach zvysil hlas a zvolal: tahaj s tym doprdele :))
ND-Carp - Profil | Út 14.4.2015 23:11:22
Bušák >> odmala hraju fotbal a neměl jsem nikdy vysekaný břicho,naopak mi to pěkně rostlo... Takže jsem se v listopadu zřekl toho všeho a makám na sobe i ve stravě,mám dole 4kg,nějaký % tuku také.Neříkám že si občas nedám na co mám chuť,ale už to není zdaleka takové...a když si platím doplňky tak se snažím využít toho co nejvíce a ,,nešulit to" :D navíc nechci dopadnout jako můj otec co váží 120kg ;)
Nvoz - Profil | Út 14.4.2015 23:08:32
D-Carp - >> Dole v diskusi jsem Vám dal třikrát líbí, páč větší chujovinu jsem tu snad ještě neviděl ...
NBušák - Profil | Út 14.4.2015 23:05:35
doktor multiplikator >> j.sladkay - 14.4.2015 23:03:20 >> přesně tak,ten má taky nějaký nutriční hodnoty
Nbady-87 - Profil | Út 14.4.2015 23:02:32
D-Carp >> http://www.smakoun.eu/produkty/ vypadá to nic moc, ale chutná to dobře. Švestka a meruňka nej ;-)
NBušák - Profil | Út 14.4.2015 23:00:23
D-Carp - >> neblbni a pořádně se najez,dokud si mladej a můžeš,kor na rybách,přece tam nebudeš jíst zrní
ND-Carp - Profil | Út 14.4.2015 22:47:48
drvoštěp >> to právě kamarádi co jezdí semnou taky takhle vychutnávají :D a já se musím držet na uzdě :) ale baví mě to :)
ND-Carp - Profil | Út 14.4.2015 22:43:10
pekeno >> sušené maso mám za nákupní cenu od známého ale jsou ty ceny furt dosti vysoké:) ty balíčky vozím třeba v autě kdybych neměl zrovna co po ruce.
Čtenáři této diskuse také sledují
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NFóry59868
NFan club Sportex1898
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NPokec - Vranovská přehrada15071
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NCyklo- kolo- bike forum5578
NUdírny a uzení51140
NBrněnské jádro364683
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
13:40NRybáři vs ochránci přirody 83
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













