Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    chřenovák - Profil | St 18.3.2015 16:09:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Termalek

      plavan - Profil | St 18.3.2015 15:05:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Bear >> MartenBear - 18.3.2015 14:10:06 >> zrovna dělám ordnunk v organizéru. Všechno vyndám ven, roztřídím a zase to nahážu všechno zpátky tak jak to bylo, protože se mi to nechce dávat do želvičky. Takhle položím vedle křesla organizée a vím, že mám všechnu bižu, jen trochu víc smíchanou.
      Jen karabinky nemám ideální. Buď mají takovej ten závěs, do kterého se občas zachytí vlasec nebo je závěs perfektní a obratlík má zase korálek místo válečku :-)))))
      Ale jsem lakota a tři kačky za kus nové karabinky zatím nedám. Občas koupím ve slevě ty silikonové převleky a použiju je namísto silikon hadičky, protože jsou tužší.
      Teď už jen sehnat nějakej menší kbelík na vodu a jsem připravenej , materiálově. Jen zimní bundu na ryby nemám a nechce se mi ji teď kupovat, když na podzim už budu strašně hubenej a použiju bundy z let 2000-2006, kterých mám doma asi pět :-)))))))

        plavan - Profil | St 18.3.2015 14:57:09

        Petr Havlíček >> jasně, aby mohli měnit návazce a nemuseli je skladovat v plné délce forpasu. Taky je to ekonomičtější než dlouhej návazec z durch návazcového drahého matroše.

          Petr Havlíček - Profil | St 18.3.2015 14:44:58

          plavan >> splétaný vlasec používají i závodníci, ale pod krmítkem ...

            chřenovák - Profil | St 18.3.2015 14:18:36

            Bear >> MartenBear - 18.3.2015 14:10:06 >> neres to fungujeto🏄

              plavan - Profil | St 18.3.2015 14:13:25

              Bear >> MartenBear - 18.3.2015 14:10:06 >> já používám silikonovou hadičku 2m za 30 Kč. Ustřihnu cca 5cm a navleču na návazec a zespoda nasadím na obratlík. Chce to jen sladit velikost obratlíku a vnitřní průměr hadičky, aby to jakože drželo u sebe. Ta hadička odkloní návazec od osy kmene. Krmítko mám na obratlíku s karabinkou, aby se dalo sundávat a měnit. Pod krmítkem mám gumový váleček nebo korálek jako stopera.
              Co jsem ale vypozoroval, tak největší boom mezi rekreačními feederaři zažívá ten splétaný vlasec nad krmítkem, který tady ukázal Martin M.

                MartenBear - Profil | St 18.3.2015 14:10:06

                Řeším takový filosofický problém. Používáte ve svých montážích trubičky proti zamotání (hokejky)? Mně se celkem osvědčily, protože dobře plní svoji funkci, leč si nejsem úplně jistý, zda se jich ryby nebojí či jim jinak neztěžují provedení záběru. Co myslíte?

                  Bery. - Profil | Po 16.3.2015 23:08:34

                  Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> pekny cecko😉 na zavistivce kasli,ten kandat mel radsi delat tulituli nez zrat☺

                    Nachos - Profil | Po 16.3.2015 21:41:50

                    černásmrt >> přesně :)

                      černásmrt - Profil | Po 16.3.2015 21:41:06

                      Já myslím že většína "bežné" rybářské populace by candáta nejen vyndala z vody ale navíc by ho ještě nacpala do igelitky a pelášila domů hájení nehajení, tudíž zase tak špatně nedopadnul.Mohl ho taky chytit Vietnamec, občan Východního bloku nebo důchodce rybojed a dopadnul by hůř.

                        FRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 21:40:17

                        LosPafkos >> spatny den ne jen vecer. Ja ktery mu na prodej ryb nerekl ani popel a jeste ho hajil, mlcel na nezapsanou rybu, tak jsem rotvik. Ja ten nevdek unesu.:)edit: Jeste tady chybi nejvetsi fanousek, jak plavan rika.:):)

                          plavan - Profil | Po 16.3.2015 21:35:19

                          LosPafkos >> mám špatnej den, nezapírám. Ale MartenBear měl u vody parádní den. Kandát 82cm na Preclíka bomba v půli března, to si bude pamatovat dlouho. Jen jsme mu ten jeho kousek slávy přikryli čtyřmi stránkami příspěvků. Ale zatím tam má 13 líbičů. To je rekord včetně staré diskuse.

                            LosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 21:22:40

                            plavan >> tohle si nech vytesat do kamene,bylo by škoda to nechat zapadnout. Dneska máš věru špatný den.

                              plavan - Profil | Po 16.3.2015 21:18:44

                              LosPafkos >> krmení nedávám plesnivé, ale zkvašené. A není to takové množství, které by něco zhoršilo. Každej, kdo chytil alespoň tři parmy za život, tak ví, že takové držení je pro ni nejlepší. Chytit ji násilím do obou rukou a prát se s jejím svalnatým tělem na souši lepší není. Takové ty klidné fotečky s dlaněmi pod parmím břichem rozhodně nejsou chvilku po vytažení z vody. A kupčení s rybami ? To je staré tak dlouho jako lidstvo samo.
                              Víš, když tebe rybaření nebaví a možná ani nikdy moc nebavilo a na Mrku se ti taky nelíbí, tak nemusíš hned kazit radost lidem, které to naopak těší. Neřku-li se ještě posmívat. Od Franka to čekám, to je rozzuřenej rotvajler s chutí si kousnout a chová se na Mrku tak takřka denně, ale k tobě mi to nepasuje. Ty jsi byl vždycky názorově velkorysej.

                                unudle - Profil | Po 16.3.2015 20:52:05

                                Na kvalitu vidění má velký vliv stav konečníku. Pravděpodobně
                                jde o nervové spojení, které si každý může sám vyzkoušet.
                                Když se píchnete pořádně ostrým předmětem do prdele, budou
                                vám slzet oči. A když se píchnete do oka tak se poserete.

                                  plavan - Profil | Po 16.3.2015 20:50:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Petr Havlíček >> já už jsem to nevydržel a po třech velkých jídlech jsem si udělal narychlo čtvrté. Kuskus, kuřízek, cibule, paprika, zázvor, česnek, římskej kmín, kari, pepř, sůl a řepkovej olej. Vůbec mi nedošlo, že jsem měl dát oliváč. Ale nevadí mi to. Ani jsem nebyl dneska na procházce. Měl jsem takovej ležací a žrací den.

                                    LosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 20:40:49

                                    Petr Havlíček >> zrovna jsem to zachránil dvouma rohlíkama s domácí marmeládou :-))

                                      Petr Havlíček - Profil | Po 16.3.2015 20:34:09

                                      chřenovák >> hele Romane, víš, že ohrožuješ moji a Plavanovu glykemickou křivku :-))))

                                        FRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 20:32:42

                                        LosPafkos >> no jo asi to obcas prezene. Mel by byt rad, ze mu delam zpetnou vazbu.:):)

                                          chřenovák - Profil | Po 16.3.2015 20:28:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          plavan >> gofri