Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    LosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 20:27:56

    FRANK71 >> hele já mít prášků jak Horníček,tak netrefím ani k vodě.Petr je ještě dobrej :-))

      chřenovák - Profil | Po 16.3.2015 20:27:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      plavan >> dobrou chut🏊

        LosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 20:26:22

        plavan >> jsem dnes ve formě,chyceno cca 10 ryb a jedlej kapr už se chladí.
        Mám fotku ve vezírku (pokud by to byl přínos,do této diskuse) :-))


        Já který ti odpustil držení hájené parmy alá řepa,házení zetlelého,plesnivého krmení do vody,kupčení s rybama :-)))

          FRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 20:24:31

          plavan >> mne je to volny. Je to tvoje vec jestli si si delal pr,,,,,,l z ostatnichj kolegu v tve byvale diskusi nebo v pozustalych.

            plavan - Profil | Po 16.3.2015 20:23:04

            FRANK71 >> chápu, že ti není dobře z toho, když si s tebou někdo pohrává a pravda je to poslední, co víš :-))))))) Já si pamatuju většinu svých info i dezinfo.

              FRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 20:21:24

              LosPafkos >> Sparrticka hraje slusne, jsem v poho. Ale vidim, ze plavan uz si nepamatuje, co psal v srpnu.

                plavan - Profil | Po 16.3.2015 20:20:39

                FRANK71 >> víš jenom to, co jsem v tu dobu chtěl, abys věděl.

                  plavan - Profil | Po 16.3.2015 20:19:07

                  LosPafkos >> ale Frank tě určitě raději jistí, kdybys náhodou vyměknul a byl vstřícnej :-)))))))))))))))))))))))))))))))

                    FRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 20:18:27

                    plavan >> je to jasny tys ho chytil mas ho zapsat i kdyz ho potom prodas jinemu rybari. Pokud vim tvrdil jsi, ze ten den si chytil jeste jedno, toho si take nezapsal a prodal. Pak ten rybar chytil jeste jednoho. Tak i kdybych veril tomu, ze si ty prvni ryby zapsal on, coz pochybuju, tak mne do to nezapada ten treti candat.

                      LosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 20:16:14

                      FRANK71 >> dneska mám kousací,štěkací službu já :-)) Ty až zítra :-)

                        LosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 20:11:44

                        plavan >> máš už krátkou pamět,zkus ginko biloba. Ty parmy jsem ani nechtěl osobně vytahovat,budiž udělal jsi to za mě. Plácejte se tu po zádech směle dál.

                          Maxmilián - Profil | Po 16.3.2015 20:10:55

                          LosPafkos >> Děkuji za osvětu. Kaji se. Moc jsi mi pomohl.

                            plavan - Profil | Po 16.3.2015 20:10:17

                            FRANK71 >> a proč bych ho měl zapisovat když jsem si ho neponechal ?

                              FRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 20:09:33

                              plavan >> proc se do toho pletu. Tam spis slo, ze jsi ho nezapsal.:D

                                plavan - Profil | Po 16.3.2015 20:09:33

                                LosPafkos >> kdybys měl pohled rybáře, tak bys ho chápal.

                                  Maxmilián - Profil | Po 16.3.2015 20:09:15

                                  plavan >> Zase trefa:-))

                                    LosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 20:07:54

                                    Venkovan kluk >> Maxmilián - 16.3.2015 20:03:08 >> mě už na Mrku nic pohoršit nemůže.takhle to tu je hold špatně nastavené od majitele. Jestli nevíš jak zacházet s hájenou rybou (neprodleně,bez zbytečné manipulace,pokud možno ve vodě) tak je to smutné.

                                      plavan - Profil | Po 16.3.2015 20:06:54

                                      LosPafkos >> kdo mne dal za toho letního candáta přes prsty ? Já si ten lov užil jako máloco a nějaké kecy na Mrku mi to nemohly pokazit. Že jsem podle někoho porušil nějakej nepsanej pseudokodex ? Z toho mne hlava nebolí, ten pseudokodex se mění každou chvíli, jak se to hodí.
                                      Já nemohu nikoho soudit, když jsem dával tunu fotek i videí parem z míst, kde jsou parmy celoročně hájené. Když chceš na Mrk dát nějakej zajímavej příspěvek, tak vždycky rybám uškodíš. Buď někoho naučíš ulovit více ryb, dáš mu návod kde je hledat, podpoříš v lidech touhu taky se prezentovat jako ty. Prostě všechno je špatně, kdyby na to člověk nahlížel jako ty dneska.

                                        Maxmilián - Profil | Po 16.3.2015 20:05:10

                                        Bear >> MartenBear - 16.3.2015 20:01:00 >> Nejraději bych Ti dal nelíbí, ale to bych musel mít mozek na dovolené.:-))) Naprosto chápu Tvé pocity.

                                          Maxmilián - Profil | Po 16.3.2015 20:03:08

                                          LosPafkos >> Napiš mi prosím, čím Tě můj zápis tak pohoršil. Snažím se vyvarovat všech nedokonalostí a být lepším člověkem.