Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 20:01:00

    plavan >> Napadlo me to dat do zaberu Preclika, ale byl jsem vydesen z tak krasne a cenne ryby a spechal jsem, aby uz byla ve vode:-)

      NLosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 19:59:09

      plavan >> když už jsi nakousl Á,tak by jsi měl taky říct Bé. Myslím,že jsi za tvého regulérního candáta dostal dost přes prsty. Pěkné věci je tu učíš,Maťák z tebe musí mít radost.

        NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:56:25

        plavan - 16.3.2015 19:53:27 > Já to právě vidím úplně stejně. Ten adrenalin a ta radost. Proto jsem nepochopil to nelíbí:-))

          Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 19:53:27

          Venkovan kluk >> Maxmilián - 16.3.2015 19:49:13 >> víš jak, chytil jsem už pár větších ryb za život, ale ten candát v létě mne tak rozrušil, jako první kapr přes dvacet, možná ještě víc. Přitom měl 6,5 kila. Ale asi se ozvaly vnitřní pudy lovce, páč kdo chytá ryby pro maso, nemůže u nás nic lepčího chytit.
          Když si vzpomenu jak se mi klepaly nohy i ruce a jak jsem nemohl usnout, tak Martenovi závidím.

            Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 19:49:27

            Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> jen mne mrzí, že jsi dal 4 fotky a na žádné ten Preclík není vidět :-)))))))

              NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:49:13

              plavan >> Super zápis.

                NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:47:33

                LosPafkos >> Moc mě mrzí, že si nerozumíme. Myslím si, že ten člověk nešel na Candáta cíleně a byl překvapen jeho úlovkem. Nevím, z čeho usuzuješ, že si vyskakuji, samotného mě to zajímá. Jsem zastáncem pokory a budu rád za každou radu, která mně učiní lepším člověkem. Z mého pohledu jsi vzhledem k tomu co píšeš asi schopný chytat jen ryby ,které se podle řádu smí. Máš můj obdiv a někdy bych chtěl dosáhnout Tvých kvalit. Bohužel si myslím, že je to pro mě nemožné. At se Ti daří.

                  Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 19:41:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> gratuluju ti, ten úlovek nemá souvislost se třením, ale s hlavním moderátorem Trabucca. Když jsem dělal " vedoucího " jako dneska ty, tak se mi takový kandát taky povedl na feeder. To je taková pozornost od sv. Petra, kterej je určitě taky čibukář :-)))))))) Hlavně se nenech otrávit , ale dej všem šanci se vyjádřit. Ty to ustojíš.

                    NLosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 19:39:01

                    Venkovan kluk >> Maxmilián - 16.3.2015 19:35:25 >> držme se rybářského řádu a ne toho co se tobě zdá vhodné,Nastuduj si něco o životě našich dravců,zejména době tření a pak tu vyskakuj.
                    Foťte se s kaprama,když to nemůžete udržet na uzdě.

                      NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:36:44

                      Nachos >> Vidím to stejně. Hlavní je ten pocit a radost z úlovku.

                        NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:35:25

                        LosPafkos >> Nerozumím nelíbí. Člověk chytne Candáta, sice v době hájení ale má z něj radost. Také bych jí měl. Hodí fotku na veb a najde se někdo, kdo jí ohodnotí nelíbí. Nechápu proč??, Chytal na nástrahu, na kterou se Candát nechytá a bylo to pro něj překvapení a něco navíc. Rybu podle mého názoru pustil a tak nic neporušil. Udělala mu prostě radost a o tu se podělil. Nevidím na tom nic špatného. Kdyby porušil řád a chytal na rybičky,bylo by to zavržení hodné a dal bych také jedno z mála nelíbí co dávám.

                          NNachos - Profil | Po 16.3.2015 19:30:58

                          Venkovan kluk >> Maxmilián - 16.3.2015 19:28:27 >> to druhé , proti tobě vůbec nic. Na a co že je hájená ...10 vteřin na břehu v podběráku kvůli fotce jí neublíží

                            NNachos - Profil | Po 16.3.2015 19:29:59

                            Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:46:52 >> pěknej úlovek ... u nás se jich taky několik ročně chytí na kukuřici nebo podobné nástrahy :) Zajímavé je že ve většině případů se jedná o ryby 75+ :)

                              NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:28:27

                              Nachos >> Nějak tomu nerozumím. Opravu nikomu nic nezávidím. Jestli je to psané jako závist na člověka, který dal nelíbí, tak to chápu:-))

                                NLadináč - Profil | Po 16.3.2015 19:26:50

                                Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> asi candat vegeterian.-)krásnej ulovek

                                  NLosPafkos - Profil | Po 16.3.2015 19:25:52

                                  standas >> že zrovna ty,starý rybářský praktik budeš obhajovat šaškování s hájenou rybou co jde do tření to jsem nečekal.

                                    NNachos - Profil | Po 16.3.2015 19:25:35

                                    Venkovan kluk >> Maxmilián - 16.3.2015 19:11:31 >> to je závist :)

                                      NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:24:41

                                      standas >> No já to nenapsal:-)))

                                        Nstandas - Profil | Po 16.3.2015 19:18:45

                                        Venkovan kluk >> Maxmilián - 16.3.2015 19:11:31 >> to není člověk to je hňup!!!

                                          NMaxmilián - Profil | Po 16.3.2015 19:11:31

                                          Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> Super ryba, obdivuji toho člověka, co dal nelíbí. At se Ti daří dál:-)))