Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NColasrumem - Profil | Po 16.3.2015 18:49:02

    Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> Gratuluju krásná ryba.

      NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 18:46:52

      BigD >> Presne tak. I z nulove rybacky jdu domu stastny a odpocaty. Kde jinde se da tak dobre relaxovat a vycistit hlava nez v prirode.

        NBigD - Profil | Po 16.3.2015 18:33:48

        Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:26:33 >> Chytám od třinácti let a na tuhle ponorku stále čekám..
        Kdo ví- snad letos... Stojí za to vytrvat.
        Ale není to jen o tomhle vysněném úlovku.
        Ta pohoda je pro mne, když dám dohromady věci, které mi vyhovují, sednu na revír, který má kouzlo, vypustím z hlavy práci a starosti a v klidu si zachytam i kdyby plotičky a karásky...

          NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 18:31:11

          Lálos >> Myslím, že to bude mít souvislost s dobou tření. Mají prostě jiné chutě, obdobně jako člověk v době těhotenství.

            NLálos - Profil | Po 16.3.2015 18:28:56

            Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:22:25 >> hezká ryba, na některých revírech se candáti chytají docela často na plovoucí nástrahy jako je medovka, různý pufiny atd. a to hlavně z jara, nevím, co je k tomu vede po tom vystartovat

              NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 18:26:33

              BigD >> Díky. Je to můj naprostý rekord:-)) Budu na ni dlouho vzpomínat.

                NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 18:22:25

                standas >> Já vím, rychle jsem cvakl a šupito do vody. Mimochodem naprosto zdravá matka. Jsem rád, že na tomto revíru takové ryby jsou a nejspíše dle této maminy i budou.

                Stejně mě to ale vyvedlo z míry. Na rohlíkáč bych něco takového nečekal. Asi si v tuto dobu nemohou moc vybírat.

                  NBigD - Profil | Po 16.3.2015 18:20:37

                  Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> Velká gratulace! To je kousek- radost pohledět!!!

                    Nstandas - Profil | Po 16.3.2015 18:19:07

                    Bear >> MartenBear - 16.3.2015 18:13:04 >> Ryba pěkná mimochodem už jsem to zažil a min. 2x. Ale pózovat s ušlechtilou rybou v době jejího hájení???? :-(

                      NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 18:13:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak jsem se dnes vydal na testování mého Preclíkového Bomba.
                      Vyklubala se z toho jedna z nejlepších rybaček za dlouhou dobu. 3 kapříci, největší 52 cm.
                      Půl hoďky pauzička a náhle nesmělý záběr. Špička se naklonila! o 4 cm a jemně vibrovala. Po záseku bylo nad míru jasné, že to bude ryba trochu jiné kategorie. Byla cítit o mnoho těžší rybí masa, která se vydávala prakticky jakýmkoliv směrem, jakým si zrovna usmyslela, jako tank. Proutek uhnutý v nádherné křivce, vlasec v poměrně svižném větru zpíval.
                      Jakmile se ryba poprvé objevila na hladině, kolegové na protějším břehu si museli myslet, že jsem zrovna přišel o rozum. Smál jsem se na celé kolo a pro nějaké jadrné slovo jsem nešel daleko.
                      Podběráková tyč a hlava byly na hranici svých možností, ale přežily to skoro bez úhony. Stačilo trochu srovnat hlavu.
                      A výsledek? Candát obecný: 82 cm.
                      Nástraha: rohlíkové boilie (!). Vybavení: Trabucco Precision XT Pro Bomb 3 m, Ryobi Ecusima 2000, kmen 0,18 mm, návazec 60 cm 0,16 mm, háček číslo 10 z jemného drátku.
                      Škoda, že mi nikdo nemohl vyfotit klasickou pózovačku :-))
                      Božský zážitek, který si budu pamatovat hodně dlouho.

                        NBigD - Profil | Po 16.3.2015 16:18:06

                        plavan >> Na TT chytám asi 3 roky a spokojenost. Nejlepší pocit jsem měl z tmavě hnědé 18,5-ky. Pokud došlo na tvrdou vázku, byl to problém uškubnout i namotané na zápěstí přes hadr. Kvůli Vltavě, Labi a těžším krmítkům jsem šel letos do dvacítky a ta už je čirá, tak uvidím...

                          Nčernásmrt - Profil | Po 16.3.2015 12:49:15

                          plavan >> Já mám nejraději černý Technium,ale je drahý a blbě dostupný, a ta Tforce stojí 1/3 a jsem s ní víceméně spokojenej, i když vloni v létě jsem namotal nějakou špatnou várku která se trhala jak nitě.

                            Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 12:48:37

                            nerf >> lapp - 16.3.2015 12:35:59 >> ten neznám, ale předpokládám, že to bude podobnej charakter jako ten Beast , co s ním Frank začal, jen s kvalitou blanku o něco níže. Ale to jen hádám, já bych si takovej prut nevzal. Ale kdo nechce utrácet a chce zastavovat velké pupíky na pětníku, ten bude mít jinej názor.

                              Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 12:44:54

                              černásmrt >> škoda jen, že takhle sněhově bílej v té jarní špinavé vodě dlouho nevydrží. Ale je to vlasec držák. Já mám sice o trochu raději Strakáče ( XPS Feeder Plus ) , ale Strakáč nemá rád těžká krmítka při náhozu a nemá rád, když tahá těžké ryby. To Týtýčku nevadí, naopak. Třeba Special Feeder ( červeňák ) je taky pevnej, asi ještě víc než Týtýčko, ale Týtýčko je na chytání pohodlnější a poddajnější. Já nejsem na ty čibuko vlasce takovej kofr, ale myslím, že T-Force Tournament Tough ( Týtýčko ) se dělá už hodně dlouho a zájem o něj roste.

                                Nčernásmrt - Profil | Po 16.3.2015 12:36:20

                                Tak T-Force 0,20 a 0,22mm do nové sezony namotány

                                  Nlapp - Profil | Po 16.3.2015 12:35:59

                                  plavan >> A co tenhle, jak je na tom? Precision XT River Feeder 3,90 HH 30-150g.

                                    Npřemysl - Profil | Po 16.3.2015 12:35:37

                                    Bear >> MartenBear - 16.3.2015 10:55:36 >> myslím, že to budou mít ošéfované, nebo tomu alespoň věřím, bude to formou rybářského kroužku, a navíc si myslím že tam bude muset být souhlas rodičů

                                      Nminatrix - Profil | Po 16.3.2015 12:29:16

                                      Kučík >> rádo se stalo ;-)

                                        Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 12:27:45

                                        FRANK71 >> ten Erion bych ti doporučil hned z fleku, ale myslím, že ho už dneska neseženeš. Dva roky se už nevyrábí a musel bys ho leda loupnout někde z bazaru nebo objevit v nějakém zapadlém krámku.
                                        To byl oblíbenej feeder, ale váha skoro 250g a když to není nutné, tak je lepší a zdravější použít MHáčko místo hevíčka. Ale rozehrál jsi ve mne vzpomínky na toho Eriona XT 360H.