Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 17:49:16

    chřenovák >> už mám

      Nrájovec - Profil | So 28.7.2018 17:19:56

      Daty >> Tyhle menší šíma mají všechny podobně dlouhou(doslova) brzdu. Líp jsou na tom jen Ryobi a Daiwy QD.

        Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 17:19:17

        chřenovák >> jo tys tady chybel)))
        jinak ahoj .

          Nchřenovák - Profil | So 28.7.2018 17:04:33

          bonhof >> Vem si něco od Gabiny 😂

            Nchřenovák - Profil | So 28.7.2018 17:02:04

            fheavy >> žádné shimano 😂jenom penn a sportex 🤗🤗

              NDaty - Profil | So 28.7.2018 16:57:56

              MKulicka >> ještě mi řekni, který z těch dvou navijáku má kratší brzdu. Nasci, nebo Ultegra. A ta kratší znamená co :-)? Třeba to Trabucco to je několikrát dokola, než ji utáhneš...

                Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 16:18:33

                rájovec >> skoda ze jsem o ni nevedel kdyz jsem kupoval nasci,jinak bych ji mozna mel,i kdyz u mne to vyuziti na mediu neni az takovy.

                  Nrájovec - Profil | So 28.7.2018 15:51:10

                  fheavy >>Měl jsem ji na Trabuccu po Techniu FD a připadala mi o něco silnější a s lepším chodem. Pak zvládala i heavy i když velikostně už to nebylo úplně ono.

                    Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 15:47:32

                    rájovec >> jo myslel sem ,dik za info.

                      Nrájovec - Profil | So 28.7.2018 15:40:23

                      fheavy >> Ultegra FB nemá zpátečku

                        Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 15:29:55

                        MKulicka >> taky by mne zajimalo jestli ma ta ultegra reverz?? myslim si ze teda taky ne ale nevim to,,???

                          Nfalach - Profil | So 28.7.2018 15:08:42

                          Daty >> Naposled kdyz jsem mel TT vlasec tak jsem ho poslal zpet a chlapci z Vipy me obratem poslali novej navin, rylea bez řeči a ochotně a kdyz jsemho doma vybalil a vviděl jak je zase na navinu uložen a jak vypadá tak sem se na to vykašlal a odepsal jsem ho jako stratu. Prostě už nikdy. V alze jsem koupil 1000m p-line a mam klid.
                          https://m.alza.cz/sport/p-line-floroclear-0-25mm-7-​47kg-1000m-zeleny-d4848372.htm

                            NMKulicka - Profil | So 28.7.2018 14:59:16

                            Daty >> Já měl taky starší exage, to s tou dojkličkou. Můj první naviják na feeder:) Za ty peníze mi přišel fajn. To Nasci je ale přeci jen trochu jinde. Cívky podle mého pasovat nebudou - nové vs staré určitě ne.

                              Nfalach - Profil | So 28.7.2018 14:58:56

                              falach >> Nevim kdo to motá na naviny, ale to TT neni motano rovnoběžně otáčka vedle otáčky jak to ma být a je zkroucenej a omackanej. Vzal jsem ho do prace pod microskop a na 3D a vim svoje, je to tragedie a to to býval pecka vlasec.

                                NDaty - Profil | So 28.7.2018 14:58:12

                                falach >> mne uz ty srandy s trabuccem prisly na 800 kc - znicene vlasce a postovne za novy navijak. Takze momentalne uz nemam chut zkouset dalsi vlasec.

                                  NDaty - Profil | So 28.7.2018 14:56:15

                                  MKulicka >> a zpetny chod ma jen ta ultegra ze?

                                    NMKulicka - Profil | So 28.7.2018 14:55:54

                                    fheavy >> To nepochybně, lepší už by měla být i ta Sedona

                                      NDaty - Profil | So 28.7.2018 14:54:22

                                      MKulicka >> ja mam dva exage ale ry prvni s bojovkou a twin powera. Jedny v 3000 a tp v 2500. Vyhodou je ze mezi vsemi pasuji navzajem civky. Otazkou je, zda i dnes mezi nekterymi navijaky civky pasuji...nebo z novych zda pasujj na ty stare...

                                        Nfalach - Profil | So 28.7.2018 14:54:01

                                        Daty >> ano mam je na Trabucco XPS 360/90 a TXL 360/90. To TTčko mě vypeklo i na navi Trabucco Invictus i na Daiwa Laguna. Prostě mam takovou zkusenost a už ho nechci. Dostal jsem radu zkusit P- Line a mam klid.

                                          NMKulicka - Profil | So 28.7.2018 14:53:51

                                          Daty >> ...ta řada jde Sedona, Sahara, Naci a Ultegra. Ultegra by měla mít o něco lepší ukládání vlasce a ložiska než Nasci. Ultegra i Nasci mají ochranu proti vnikání vody.