Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NPidess - Profil | Ne 29.7.2018 21:39:21

    Colasrumem >> já měl dva a žádný problém,nechal jsem si jeden a šlape v pohodě)))

      Nbonhof - Profil | Ne 29.7.2018 19:59:18

      Colasrumem >> a těd babo rad

        NColasrumem - Profil | Ne 29.7.2018 19:50:24

        Dneska s Brave skoro cely den klasicky feeder na pisku bez kameni a vsechno v naprostem poradku. Maka jak ma, nic se nekrouti, jen ta brzda se mi proste nelibi.

          Nbonhof - Profil | Ne 29.7.2018 12:36:43

          chřenovák >> nemám od G ale budu kupovat na Wish napodobeninu Magnexx 4000 za pouhých 250kč

            NDaty - Profil | Ne 29.7.2018 12:22:20

            MKulicka >> musim si to osahat budeli kde. Ale pro mne asi zbytecne. Ziju spokojdne s 3000 i 2500.

              NMKulicka - Profil | Ne 29.7.2018 10:35:03

              Daty >> Jak píše Willow, na medium bych vzal od Shima vel. 4000.

                Nchřenovák - Profil | Ne 29.7.2018 10:33:57

                bonhof >> jaký naviják máš od Gabiny?

                  Nchřenovák - Profil | Ne 29.7.2018 10:23:03

                  bonhof >> já vezu dneska děti do Chřenovic potom začne ta správná dovolená 😂😂

                    Nbonhof - Profil | Ne 29.7.2018 9:25:04

                    chřenovák >> a my jedem na pálavu z rodinou Romane,ženy víno. zpěv

                      Nchřenovák - Profil | Ne 29.7.2018 9:23:38

                      fheavy >> a to neděláš dobře Karle 😂😂

                        Nfheavy - Profil | Ne 29.7.2018 7:00:59

                        chřenovák >> ahoj Romane,za chvilu odjizdim s mojou do luhacovic ./bez udic/)

                          Nchřenovák - Profil | Ne 29.7.2018 3:18:44

                          fheavy >> Ahoj už jsom v Praguly 🤗🤗

                            Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 22:44:43

                            plavan >> mas pravdu nektery ty daiwy jsou jako presny kopie shiman a naopak a to jak velikostne tak vzhledem,aspon teda do velikosti 4000 ?!

                              NDaty - Profil | So 28.7.2018 22:32:56

                              Willow >> Kdo??? Daiwa??? :-) Etalon je jeden a to je Shimano. Ano, já myslím, že mi stačí 3000 Shimano.

                                Nplavan - Profil | So 28.7.2018 21:23:22

                                Willow >> u nových odlehčených Daiwa LT navijáků už nejsou velikostní rozdíly oproti jiným, zase se to srovnalo.

                                  NWillow - Profil | So 28.7.2018 21:20:13

                                  Daty >> Shimano 4000 je jako Daiwa 3000.Tak si vyber.😉
                                  Shimano 3000 je tak na feeder L nebo picker do 3,2m

                                    NMKulicka - Profil | So 28.7.2018 21:07:53

                                    Daty >> Plus minus nastejno. Kratší znamená, že potřebuješ méně otáček k utažení/povolení brzdy. Zase je pravda že u té dlouhé brzdy u těch menších Shiman se dá naštelovat tak přesně, jak jen potřebuješ. U jemného chytání - picker, plavačka se to může hodit.

                                      NDaty - Profil | So 28.7.2018 21:04:47

                                      Willow >> co pořád máte s těmi 4000 kami? Vám nestačí 3000???

                                        Nskwor - Profil | So 28.7.2018 19:22:12

                                        rájovec >> Zrovna Technium na tom se silou moc dobře není, aspoň moje FC.