Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NDaty - Profil | So 28.7.2018 14:50:43

    fheavy >> to je tak vzdy, kdyz nechci byt konzervativni a zkusit neco noveho ...

      Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 14:48:50

      Daty >> nasci je lepsi nez exage aspon podle myho nazoru.

        NMKulicka - Profil | So 28.7.2018 14:46:33

        Daty >> Mám Nasci a Ultegru - menší velikosti 2500 a 3000. Spokojenost, ale moc toho odchytáno zatím nemají. Klidně bych vzal ten Nasci, za ti peníze mi nepřijde vůbec špatný. I u těch nižších řad chodí ty Shima krásně lehce.

          Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 14:46:26

          Daty >> anebo tu ultegru ta muze byt jeste lepsi nez to nasci,ale to sem v ruce nemel,ale myslim ze vedle neslapnes je to prece osvedceny shimo no nee??)zadny brave apod. italsky srajdy))

            NDaty - Profil | So 28.7.2018 14:46:03

            falach >> a mas je na feederovych putech? Ja vymenil 4 druhy vlasce - nemyslim, ze to je vlascem. Protoze ten samy vlasec jsem navinul na twin powera a bez problemu _ prave to TT....

              NDaty - Profil | So 28.7.2018 14:44:31

              fheavy >> to nasci je tedy nej z te trojice nasci, sahara, sedona? Lepsi nez exage? Ten stradic uz mi prijde zbytecne drahy. To ug bych zvazil tu ultegru za 2500.

                Nsvaro - Profil | So 28.7.2018 14:37:39

                bonhof >> popozeraj ryobi

                  Nfalach - Profil | So 28.7.2018 14:32:22

                  Muj poznatek ohledně Brave. Mám Brave 3500,4500 a 5500. Namotal jsem Trabucco TT a kroutí se jako sviňa. Dal jsem na všechny P-line a nemám ani u jednoho jedinný problem. za mě naprostá spokojenost. Pravda na brzdu si musíš trošku zvyknout a vědět jak na ni. Ja ji mam stejně povolenou a brzdim si prstem. Ja za ty penize jsem naprosto spokojen. Navy mam druhy rok a makají. Jen ten vlasec stoji za h... o. Kdysi byl paradni ale uz mu nevěřím a skusenosti mě stačili.

                    Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 13:36:17

                    bonhof >> z tech levnych do 2 t mam jeste korum feed. reel 5000 a zatim ok,mam je sice druhym rokem ale u vody jsem je mel tak jenom 10x takze nic moc vypovidajici,u shimana by to byla asi sahara nebo nasci okolo 2tis.vel. 4000.

                      NDaty - Profil | So 28.7.2018 13:35:43

                      bonhof >> pokud dostanu prachy zpět za to Brave, budu sám takový hledat...Nemám nic v merku, protože navijáky, které používám se už v daných verzích neprodávají a ty nové neznám.
                      Nevím, exage, sahara, nasci, sedona, až po ultegru -ale tam už je zbytečně objemná cívka pro mé účely.

                        Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 13:33:39

                        Daty >> mam nasci 4000 fb 2 roky a vpoho,nema zpetny chod,brzda je trochu tvrdsi a nema nahradni civku,pouzivam je na krmitka do 50g /60 max./+ futro bez problemu.to jsou asi tak plusy a minusy,nemam k nemu za ty love vyrazny vyhrady,pokud bych se venoval vice kategorii medium tak bych si poridil stradic 4000 Fb ty jsou jeste lepsi,pokud netrvas na zpetnym chodu tak bych nad jinou znackou ani nepremyslel.

                          Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 13:30:19

                          Daty >> poradíš naviják do 2.000kč na feedr 90g díky

                            NDaty - Profil | So 28.7.2018 13:04:02

                            fheavy >> posledních 10 let nemám jiný naviják, než Shimano. Toto byla výjimka, nechal jsem se přesvědčit po referencích zde na mrku, že si k Trabuccu koupím Trabucco... A vida, neměl jsem se rouhat...
                            No doufám ,že se k tomu prodejce postaví a vezme si jej zpět a budu se moci vrátit k osvědčeném. Co z malých navijáku (mám to k 3 metrovému method prutu) se dnes nabízí, z těch nových malých neznám -sahara, nasci, ještě jeden podobný tušim je. Ideálně cena kolem 2000 kč. Radu vítám.

                              Nfheavy - Profil | So 28.7.2018 12:13:54

                              Daty >> jednu radu ti dam kup si shimano ,prece jenom v tech navijacich jsou trochu jinde nez trabo))

                                Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 12:09:48

                                Colasrumem >> myslím si že to bude problém v otačení cívky, že jde moc nahoru a vlasec se dostane pod ní

                                  NColasrumem - Profil | So 28.7.2018 12:05:01

                                  bonhof >> Me zajima proc se to mota, pravda je, ze je tu hodne kameni a pokud pres ne tahas vlasec, muze se takhle kroutit. Odstrihnu to a pujdu na usek s piskem.

                                    Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 12:03:04

                                    Colasrumem >> Ty máš ale odvahu, už bych do toho nešel, někde soudruzi z NDR udělali chybu,

                                      NColasrumem - Profil | So 28.7.2018 12:02:03

                                      bonhof >> Dneska jsem prevazal na klasicky feeder, tak uvidim jak se to bude chovat pri vice nahozech. Ale ve stavu v jakem to bylo vcera s tim chytat nebudu.

                                        Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 11:27:48

                                        Gule Red one a Demon, pak jsem dával 2 gule demona 14mm abych se zbavil malých ryb ale brali i ti malý

                                          Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 11:25:41

                                          Colasrumem >> Jardo porad dobrý naviják okolo 2 litru na feedr krmítko 40g + futro