Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NColasrumem - Profil | So 28.7.2018 10:42:03

    chřenovák >> mam ho na Xenosu a dvou jinych navi a v pohode. Krouti se jen na tom Brave, ale az pri intenzivnejsim chytani. Kdyz jsem ho mel na dravce na rybku, tak to bylo ok.

      Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 10:41:19

      Colasrumem >> jj moc nekrmím max okolo 10 kuiček, red one po chvíli natáhne bahno smrad, přemýšlím čím budu krmit

        NColasrumem - Profil | So 28.7.2018 10:39:17

        bonhof >> demon je strasne silnej a agresivni. Na feeder ok, na vetsi krmeni je to zlo.

          Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 10:33:25

          chřenovák >> 0.22

            Nchřenovák - Profil | So 28.7.2018 10:24:34

            bonhof >> jaký průměr?

              Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 10:13:31

              chřenovák >> to jsem byl já, kupoval jsem nový tento rok a kroutí se mi,

                Nchřenovák - Profil | So 28.7.2018 10:10:44

                Colasrumem >> tak vlasec je pohodě? Někdo tu psal, že je na nic tak nevím.😢

                  Nbonhof - Profil | So 28.7.2018 9:56:03

                  Colasrumem >> včera na starbaits red one 1 prut druhy demon, red one 1 kapr demon cca 10 ryb, red one cca po 20 minutách natáhla gula msrad bahna, proto asi méně záběru, demon i po 1h nebyl cítit bahnem

                    Nsvaro - Profil | So 28.7.2018 9:30:28

                    Daty >> daj vediet ako dopadnes - celkom ma zaujima ako sa k tomu vipa postavi

                      NDaty - Profil | So 28.7.2018 9:15:59

                      Colasrumem >> No jo, trocha pokory by mnohdy na mrk prinesla vice...
                      Vcera po hodine rychlochytani cejnu zase tragedie. A to mam druhe Bravo. Tentokrat mi dvakrat po nahozeni z navijaku vyskocil takkvyhle darecek, takze jsem to musel urezat a ted mam uz jen polovinu civky plnou. Technium 0,22 mm
                      V pondeli volam prodejci. Co budes s temi navijaky delat ty?

                        NColasrumem - Profil | So 28.7.2018 8:38:06

                        chřenovák >> na to Brave? Tam mam TT 0.205mm, ale na dalsich dvou navi jen ten samy ze stejne civky v pohode. Ja nevim, proc se to takhle krouti, navic i brzda je tuha jako prase a kdyz ji povolis o trochu vic, tak uz nejde cvrcek :-) :-) :-) Ja nerad hanim neco od Cibuka, mam jejich veci hodne rad, ale tohle je fakt spatne...a priznavam, ze jsem mel kolegu spis za nesiku, nez abych uveril tomuhle. No clovek je tvor chybujici a ja svoji uznavam.

                          Nchřenovák - Profil | Pá 27.7.2018 23:37:57

                          Colasrumem >> jaký průměr vlasce se kroutí budu si brát 0,25?

                            Nsvaro - Profil | Pá 27.7.2018 20:36:33

                            Na bazare 75g mrx a mrx bomb

                              NTomVl - Profil | Pá 27.7.2018 18:22:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              chřenovák >> ahoj tak pražmy a mořské okouny chytám na kombinaci mušle a kalamáru. Umotám z toho tzv. Klobásy. To je zámotek tenkou nití, aby to ryba nestáhla. Oni používají speciální tenkou gumu, ale ta se u nás nesežene. Vyrábí jí í Trabucco. Tady je vidět použití té gumy. https://youtu.be/QwgWAlqhQEY
                              Taky nastražím občas kus ryby s mušlí a pod. Výše uvedené chytám na těžko na feedery TXL ADVANCED RIVER 160G.Olovo okolo 70g. Základ je vždy aspoň metrový návazec a průbežku

                              No a jehly a Mořany viz níže chytám na plavačku Trabucco tele syntium 80g. Ca 5 g až 20g splávek. Hazím co nejdál do sloupce 1- 2m pod hladinu. Mořany v noci a jehly ráno.Jsou to dospělých okolo 35cm , myslím Mořany. Na plavačku dávám co nejmenší silný háček a kus kalamáru s jedním umělým červeným červem z Decatlonu

                                Nchřenovák - Profil | Pá 27.7.2018 11:58:08

                                TomVl >> na co jsi chytal?

                                  Nchřenovák - Profil | Pá 27.7.2018 11:48:15

                                  Na pichnul jsem žoužalky a čekám 😂😂

                                    Njak41 - Profil | Čt 26.7.2018 20:17:22

                                    Ladináč >> Jde o pocit. Já mám dva pruty starý možná 10 let a jsou pro mne famózní. No, jsou famózní pro všechny kdo je měl v ruce...Ale pokud Ti ty Tvoje seděj, tak na ně nachytáš a hlavně si to užiješ😀😀😀

                                      NLadináč - Profil | Čt 26.7.2018 20:12:38

                                      jak41 >> jj...ostatní bude v rukách😀

                                        Njak41 - Profil | Čt 26.7.2018 20:09:26

                                        Ladináč >> Ninja? Nakonec proč ne, hlavně že Ti sedí a bude chytací!😀

                                          NLadináč - Profil | Čt 26.7.2018 18:27:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          jak41 >> tak mě to Jardo mile překvapilo...porovnání s txl...měl jsem za to,že to jsou žužly,ale celkem rychlý prut....