Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    svaro - Profil | Po 9.7.2018 14:40:26

    Pekné video, ale podľa neho to vyzerá tak, že ani samotné trabucco nie je spokojné zo svojím "vrstvením farby na špičke". Inak si nedokážem vysvetliť prečo to ani na jednom zábere nie je vidno a napr. v 48 sekunde úplne očividne vystrihli časť kde chýbajú centimetre aby sa kamera dostala na špičky...

      Jozef K. - Profil | Po 9.7.2018 13:29:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Willow - Profil | Ne 8.7.2018 22:35:50

        Colasrumem >> 😂😂😂👍👍

          Colasrumem - Profil | Ne 8.7.2018 22:21:17

          fheavy >> lepší čmáranice na prutu než jít se 150g prutem, Pennem a pětatřicítkou na jelce na řeku:o)))

            fheavy - Profil | Ne 8.7.2018 20:21:17

            chřenovák >> konecne ryba ktere nevadi ty italsky čmaranice))))

              chřenovák - Profil | Ne 8.7.2018 19:09:04

              clovek1 >> 54 cm

                Willow - Profil | Ne 8.7.2018 14:46:00

                chřenovák >> Hranolci.👍👍👍😄

                  clovek1 - Profil | Ne 8.7.2018 14:40:21

                  chřenovák >> Pěkná rybka gratuluji, kolik měl? Tipuju tak 56cm :D

                    chřenovák - Profil | Ne 8.7.2018 13:51:23

                    Konečně pěkný kapřík na Sygnum TXL Supreme 12 MH

                      MiPo - Profil | Ne 8.7.2018 12:10:45

                      Bery. >> díky

                        MiPo - Profil | Ne 8.7.2018 12:10:34

                        skwor >> díky

                          skwor - Profil | Ne 8.7.2018 11:14:52

                            Bery. - Profil | Ne 8.7.2018 10:58:53

                            MiPo >> Dá se to koupit i u nás,několikrát jsem to viděl v obchodě. Myslim že to dělalo JSA. Zadej do googlu krabička na červy a najdeš to taky;-)
                            https://www.ryvafishing.com/Krabicka-na-krk-na-cerv​y-d1987.htm

                              MiPo - Profil | Ne 8.7.2018 10:55:09

                              chřenovák >> třeba někdy příště ☺

                                chřenovák - Profil | Ne 8.7.2018 10:29:56

                                Ladináč >>od jezu až dolnímu mostu letos je to hustý 😢😢

                                  Ladináč - Profil | Ne 8.7.2018 10:24:16

                                  chřenovák >> romane.to je sazava talhle vyschla?

                                    chřenovák - Profil | Ne 8.7.2018 9:24:09

                                    MiPo >> Kdybych to viděl tak to vezmu, 👍👍

                                      MiPo - Profil | Ne 8.7.2018 9:10:26

                                      chřenovák >> 😭😢 škoda

                                        chřenovák - Profil | Ne 8.7.2018 8:55:30

                                        MiPo >> koupil jsem ji na Slovensku

                                          Diamond - Profil | Ne 8.7.2018 8:53:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Pár plotic sa zadarilo ... :)