Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NDaty - Profil | Čt 12.7.2018 12:17:23

    Kanicka >> nemáš se za co omlouvat. Super, ať se ti daří!

      NPalusko - Profil | Čt 12.7.2018 12:06:52

      Rybařík >> klasicky a vsetky su cervene

        NRybařík - Profil | Čt 12.7.2018 11:43:21

        Zdravím, neví tady někdo co je starší, jestli řada Sygnum TXL nebo Sygnum MRX? A jakou barvu špiček má TXL Supreme? Jsou jeho špičky obarveny klasicky a nebo je to to nové vrstvení barvy? Děkuji.

          NKanicka - Profil | St 11.7.2018 21:36:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Daty >> omlouvám se ti za čekání od pondělka :-D Tak jsem měl možnost otestovat prut, pověsil se mi na methodku amur 58 cm. Z prvu jsem ho tahal jak 45cm kapříka. Nabral směr v pravo a přejel všechny nahozené pruty, takže jsem musel prut předat taťkovi ať ho dovytáhne stranou. Prut to dal úplně s přehledem i s příbřežnímy výpady, určitě by zvládl i mnohem větší rybu. A co se týče toho ohýbání, přesně jak si psal, horní třetina prutu, pod větší zátěži půlka prutu a následně plná parabola až k rukojeti (teda aspoň z mého pohledu) :)) foto bohužel nemám, ryba stihla utéct dřív, než jsem vyndal mobil, tak aspoň nějaký ten perlín :-D

            Nfheavy - Profil | St 11.7.2018 18:54:57

            plavan >> tam nejde chytat z kresilka vsede pohodicka,sorry ale vysvetlovat to nekomu kdo tam nechodi je celkem zbytecny,)))
            nechcu te nijak urazit,souvislost jsem pochopil ,pozde ale prece ))

              Nplavan - Profil | St 11.7.2018 18:54:45

              fheavy >> neříkej, že tam žádnou souvislost nevidíš :-)))))))))))))))))))))))))))) alespoň malinkou

                Nfheavy - Profil | St 11.7.2018 18:52:36

                Pafka >> musel bych si poridit i potapecskej nuz,tam by se normalne myslici beloch jen tak nepotapel,vetsinou jsou v tech mistech urvany snury a silony ,uz je to sice hodne let ale jeden mladej na to pod Mlynama na rece doplatil,kolega z prace byl primo u toho ,hrdina uz jsem byl))))

                  NPafka - Profil | St 11.7.2018 18:46:48

                  fheavy >> Kup si snorchl ;-)

                    Nfheavy - Profil | St 11.7.2018 18:17:43

                    plavan >> ???nejak mne unika pointa,asi uz mne mozek nebere )))

                      Nfheavy - Profil | Po 9.7.2018 20:58:45

                      Colasrumem >> feeder je mne tam dobrej hlavne kvuli delce 420 cm ze to zdvihnu vys ode dna,navic ty stromy a hrany koryta jsou misty obaleny slavickami,priste beru 40ku,mozna pouziju i delicky sice maji jen 360 ale ta 40ka uz vrze u sportaku v ockach,
                      Moje zavrecna sestava /ted ale vazne/ Spro BB 420/240g navi Biomaster XTA 8000 kmen pletenka 60kg,navazec 35lb Quick silver gold,hacek centurion 6ka,anebo podvodni splavek s rybou 20-30cm navazec 100kg,/zapomnel jsem doma sumcovej prut/ takze na noc byl Bertik prevazenej na sumika,
                      na tuhle sestavu jsem chytl jednou za olovo a rozerval sem prives na sr..ku,ale navazec s hackem sem vytahl,poradna ryba ovsem uz dalsi dny neprisla,
                      S beznejma feederama heavy do 150g bych tam ani nenahazoval,ani sem je nebral,
                      ja si holt nevybiram zadny cisty mista,spis ty tezsi, tam sou ryby,jenze kdyz nejdou tak nepomuze nic..

                        NVENTO - Profil | Po 9.7.2018 20:49:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ahoj.

                        Chlapi, používáte nebo máte někdo zkušenosti s vlascem Trabucco T-Force XPS Long Cast Fluo Oranžová 1200 m ?

                        Mám rád oranžové vlasce, používám od Awa shimy CORAL fluo , je dobrý, ale jeví se mi tvrdší, tak hledám náhradu na kaprařinu a delší hody.

                          NColasrumem - Profil | Po 9.7.2018 20:41:51

                          fheavy >> to mame na Berounce taky, navic ted mraky urvanych trav, padly a zatopeny stromy, 4.5m hloubka a ryba i dost pres 15kg, ale pres 0.30mm je to nesmysl. Na tom zastavim i kanoj s vodakama :-) :-), jen se zeptam, k cemu je ti v tomhle pripade feeder, nebo spis jeho vyhoda?

                            Nfheavy - Profil | Po 9.7.2018 20:36:36

                            Colasrumem >> jenze ja nechodim na cudli,to co sem tam ted chytl byl jen vedlejsi produkt krom par parem,Jeseni jsou tam mor,sezerou vsechno od kuku az po 24ky kule,celkem jsem prvni den 4x urval a z toho 2x z rybou,kdybych tam mel neco slabsiho tak to bylo daleko vickrat,kdybys videl mou zaverecnou sestavu tak bys vubec nevedel na co to je,nevim jak u vas ale vsichni v okoli 200-500m nejslabsi kmen to co ja nejsilnejsi a vetsina byli z nedaleka nebo mistni proc asi asi proto aby chytali cudle a plzenaci se mneli cemu divit,tady ses na toku kde neni zas zak siroka reka a neni moc manipulacniiho prostoru to co je videt na vode a pod vodou o tom ani nemluve,tady je 35ka zaklad aneboi spis zacatek na slusnou rybu casto pletenka a jeste sok,ja si nedelam srandu,tady se pocita s tim ze ti obcas prijde ryba,kvuli cudlam tam nikdo nechodi)))

                              NColasrumem - Profil | Po 9.7.2018 20:22:54

                              fheavy >> no vim jiste, ze to neni Niagara a jsi jediny kdo chodi na cudly s vybavou na hrocha :-) :-)

                                NMiPo - Profil | Po 9.7.2018 19:21:05

                                chřenovák >> vím o tom, informovala mě RS ve Štěchovicích

                                  Nfheavy - Profil | Po 9.7.2018 16:57:42

                                  Colasrumem >> vidim ze toho o te nasi rece hodne vis,priste se te asi prijdu zeptat jak a co mam chytat,mas s tim zrejmne hodne zkusenosti )))

                                    NDaty - Profil | Po 9.7.2018 14:49:52

                                    svaro >> však se zeptej majitelů Inspironu jak jsou s touto převratnou novinkou spokojeni ...