Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nchřenovák - Profil | Pá 29.6.2018 21:11:26

    Ladináč >> Někam sem https://mapy.cz/s/2Nouo

      Nchřenovák - Profil | Pá 29.6.2018 20:58:48

      Ladináč >> To má takovou prutažnost ten vlasec?

        Nchřenovák - Profil | Pá 29.6.2018 20:57:11

        Ladináč >> na Ploučnicí

          NLadináč - Profil | Pá 29.6.2018 20:54:09

          chřenovák >> na dravce?

            NLadináč - Profil | Pá 29.6.2018 20:53:58

            chřenovák >> kam jedes?

              Nchřenovák - Profil | Pá 29.6.2018 20:32:52

              Ladináč >>Jiřík vybral tutovky 😂😂

                NLadináč - Profil | Pá 29.6.2018 20:31:43

                chřenovák >> to je jasny na sever.aby si nemel thermo šok:-)

                  Nchřenovák - Profil | Pá 29.6.2018 20:30:37

                  Ladináč >> Už jsem v Praze 😂😂zachvilku jedu na sever 🤗🤗

                    NLadináč - Profil | Pá 29.6.2018 20:23:56

                    chřenovák >> ty jsi meumrzl na sumave:-)

                      Nrybakapr81 - Profil | Pá 29.6.2018 20:17:26

                      Rybařík >> Ahoh mám Perfekty 2x a mohu říct,že sem měl taky strach že to bude na zimu poleno,ale musim říct,že doopravdy ta špička číslo 1 je na zimu dobrá

                        NLadináč - Profil | Pá 29.6.2018 19:45:57

                        rájovec >> :-)taky ho obcas pouziju.kdyz ta rybka dobre jde.jemne forpasy aspon neutrhnu...ale 100g cejnek nad 25metru vzdalenost.opatrny zaber ani neuvidim...na plavačku ho pouzivam casto.prave kvuli velke prutaznosti.a slabe navazce.

                          Nrájovec - Profil | Pá 29.6.2018 19:06:56

                          kubah >> Míra většinou řídí :-((

                            Nrájovec - Profil | Pá 29.6.2018 19:05:57

                            Ladináč >> Nj. závodní pohled fajnšmekra kontra potřeby pokorného čekatele na pořádnou hokejku.

                              Nkubah - Profil | Pá 29.6.2018 18:49:54

                              chřenovák >> to stejne jako pít s mírou :-)

                                Nfheavy - Profil | Pá 29.6.2018 18:47:03

                                chřenovák >> s citem voe)))

                                  Nchřenovák - Profil | Pá 29.6.2018 18:25:28

                                  Ladináč >> co znamená citlivý lov na feeder? 😂😂

                                    NRybařík - Profil | Pá 29.6.2018 17:50:32

                                    clovek1 >> Ahoj, tento prut jsem si našel díky recenzi pana Tychlera zde na MRKu a když jsem z jednoho zápisu přečetl že by mohl být dobrý i na zimní lov tak jsem se radši obsáhleji zeptal abych nekupoval zajíce v pytli. Prut bych si chtěl koupit jako alternativu k Delphin Magma Medium Feeder 360cm 120g. Jinak děkuji za doporučení Sygnuma MRX-V, taky jsem o něm přemýšlel ale je o cca 1500 Kč dražší než Perfecta. Na jemnější lov bych si k němu pak pořídil Selektor XS Winklepicker 300cm 35g. Děkuji za radu.

                                      NLadináč - Profil | Pá 29.6.2018 17:47:39

                                      rájovec >> tt je dobry vlasec.ale primarne na citlivy lov feeder neni....u me najde vyuziti pri feederu jen pri dobre aktivite ryb.

                                        Nrájovec - Profil | Pá 29.6.2018 17:19:02

                                        Ladináč >> Reagoval jsem v duchu té kampaně co se tu nedávno vedla, o tom, jak se TTéčko kroutí a je nepoužitelný. Jinak myslím, že vlasec ve slabších průměrech než má kolega je, nebo donedávna byl :-),hojně používaný hlavně na feeder.

                                          Nclovek1 - Profil | Pá 29.6.2018 17:02:34

                                          Rybařík >> Ahoj, nejjemnější špička je překvapivě citlivá a detekuje i jemné záběry. Pořidil jsem si Perfektu letos v lednu k narozeninám a nedalo mi to a musel jsem ji vyzkoušet a lupal jsem na ni malé kapříky (do 45cm) a cejnky. Nicméně na zimní lov bych ji tak úplně nebral, je poměrně těžká, a zdolávání menších zimních ryb si spíš vychutnám na MRX-V Bomb. Je to tuhý proutek určený do proudu a pro delší náhozy a to mu vyloženě sedí. Záleží na tobě, pokud to má být tvůj jediný proutek a přeferuješ lov kapra mohl by ti sedět. Hledáš-li univerzárlní prut nebo dokonce prut na zimní chytání asi bych se poohlédnul po něčem jiném. Třeba MRX-V 360/75 nebo Ultimate competetion 360/75 no a pokud ti jde čistě o zimní chytání tak určitě něco jemnějšího. Přeji dobrý výběr.