- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub fanoušků Trabucco
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
319x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NLadináč - Profil | Pá 29.6.2018 16:59:10
rájovec >> ja osobne ho na feeder pouzivam je zridka....a josef asi myslel na feeder....
NRybařík - Profil | Pá 29.6.2018 16:45:07
Zdravím, v jednom ze zdejších příspěvků o jedné výpravě na Labe v Lednu jsem se dočetl že jako jeden z prutů byla použita Perfecta ATC Competition 360cm 90g. Do té doby jsem si myslel že je to nějaký heavy prut, na kapry a parmy, ale pisatel (Bery) chytil i cejna a dokonce hrouzka. Mohu perfectu skutečně na zimní lov použít? Děkuji za radu.
Nrájovec - Profil | Pá 29.6.2018 16:20:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jozef K. >> Já se teda musím vlasce TT zastat. Po dřívějším používání na feedru jsem letos nasadil TT 0,205 i na kaprové pruty - 360 i 270 - a absolutně bez problémů . Slušný nához, velmi dobře se potápí a pevnost je neskutečná - urvat vázku je velký boj. O nějakém kroucení nemůže být řeč. Vlasce teda kupuji u Paryse, ne ve Vipě.
NDaty - Profil | Čt 28.6.2018 9:34:12
Kanicka >> právě že ten Competition Still 3,6m/90g má stejnou akci (MH) jako ten tvůj Carp Distance, a má asi tenčí blank...
No už je to jedno, máš co máš, vyráž k vodě, těším se na info!
P.S.
Možná ještě doporučení - jestli jsi ještě nesundal folii, tak si rukojeť přes ní dobře prohlédni a zkontroluj ten korek zda někde není díra a sedlo navijáku, zda je uprostřed rukojeti. Já měl s obojím problém.
No už je to jedno, máš co máš, vyráž k vodě, těším se na info!
P.S.
Možná ještě doporučení - jestli jsi ještě nesundal folii, tak si rukojeť přes ní dobře prohlédni a zkontroluj ten korek zda někde není díra a sedlo navijáku, zda je uprostřed rukojeti. Já měl s obojím problém.
NKanicka - Profil | Čt 28.6.2018 1:55:12
Daty >> Doufám že jsem si vybral dobře a realita u vody nebude jiná :)) Díky moc! snad ho co nejdřív otestuji. Bohužel neříkali, jen že je objednaná :))
NKanicka - Profil | Čt 28.6.2018 0:59:37
Daty >> Na Advanceda jsem ani nekoukal, páč je 75gramový ve 3,60...hranici jsem měl 90g spíše kaprový... a s tím Stillem si mě ted dostal :-D Ale myslím, že jsem ho v ruce neměl a celkově Stillwatery mi ani neukazoval, že budou měkkčí :))
NDaty - Profil | St 27.6.2018 22:31:29
Kanicka - 27.6.2018 20:57:24 Myslel jsem, že budeš více vybírat mezi Inspirony...v těch 3,6 m je největší výběr. Tedy je ještě Advanced Master a Cometiton Still - proč jsi neuvažoval o nich? Chápu, že těch prutů asi bylo mnoho a těžko si všechny zapamatovat.
Každopádně věřím, že jsi vybral dobře a přeji Ti, ať Ti dělá radost! Těším se na info od vody.
P.S. Neříkali, kdy jim dojde ta další várka prutů?
Každopádně věřím, že jsi vybral dobře a přeji Ti, ať Ti dělá radost! Těším se na info od vody.
P.S. Neříkali, kdy jim dojde ta další várka prutů?
Nchřenovák - Profil | St 27.6.2018 21:31:32
Rybařík >> jeden je Sygnum MRX - V Quiver 11 (3,30) 75g naviják Xenos XOS 4000, vlasec T-Force speciál feeder 0,18 a ten druhý je Selektor XS Comercial feeder 3,00 m dvoudílný 75g, naviják je Xenos CX 4000 vlasec Awa-S ION power Zander pike 0,23 mm
NKanicka - Profil | St 27.6.2018 20:57:24
Daty >> Noo asi takhle...Ano nechtěl jsem moc riskovat a jít do krátký varianty(po zkušenosti se selektorem), zkoušel jsem teda i Inspiron FD carp commercial 3,4/90, ale kvůli té délce složeného prutu jsem řekl že ne...
Mivardy jsem samozřejmě zapomněl doma, takže prodejci jsem dal pěkně zabrat s těmi mými kritérii :D Po ošahání prutů (bylo jich hodně, ani nevím který všechny jsem měl v ruce :-D) jsem se tak nějak rozhodoval mezi třemi pruty, spíše první dva -
- tenhle, co jsem koupil (nejlehčí, nejtenčí blank, nejkratší rukojet, nejtvrdší z Inspironů, a na to, že to je Inspiron mi nepřijde tak komerční) ber to jen ale jako názor lajka :))
- potom tuším, že to byl Ultimate Distance 3,6/100g (ale ta kaprová rukojet :-D) jinak prut byl skvělý
- a ještě Precision RPL river feeder 3,6/150g, ale to už byl i docela tlustý prut a tvrdší než bych chtěl a myslím, že i delší rukojet :)
A co se týče navijáku .... chtěl jsem původně vše koupit z Vipy proto jsem byl "rozhodnutý" pro Trabucco, ale po zjištění, že tam mají i Ryobi (bohužel byl tento jediný) jsem skoro ani nezaváhal, i když to asi není úplně nějaký nejlepší naviják od této značky, ale v takové "nízké" cenové relaci jsem asi, zatím pocitově lepší naviják, neviděl. Ještě mi byl hodně doporučován prodejcem, z vlastní zkušenosti, Trabucco Marvel FDR 4000, nemohl si ho vynachválit, že zvládl i velký ryby, asi 2x mu spadl na zem a pořád šlape, měl i opravdu citlivou brzdu, vypadal jako skvělý naviják.... ale stejně jsem se rozhodl pro Ryobi :-D
Tot asi vše :-D
Mivardy jsem samozřejmě zapomněl doma, takže prodejci jsem dal pěkně zabrat s těmi mými kritérii :D Po ošahání prutů (bylo jich hodně, ani nevím který všechny jsem měl v ruce :-D) jsem se tak nějak rozhodoval mezi třemi pruty, spíše první dva -
- tenhle, co jsem koupil (nejlehčí, nejtenčí blank, nejkratší rukojet, nejtvrdší z Inspironů, a na to, že to je Inspiron mi nepřijde tak komerční) ber to jen ale jako názor lajka :))
- potom tuším, že to byl Ultimate Distance 3,6/100g (ale ta kaprová rukojet :-D) jinak prut byl skvělý
- a ještě Precision RPL river feeder 3,6/150g, ale to už byl i docela tlustý prut a tvrdší než bych chtěl a myslím, že i delší rukojet :)
A co se týče navijáku .... chtěl jsem původně vše koupit z Vipy proto jsem byl "rozhodnutý" pro Trabucco, ale po zjištění, že tam mají i Ryobi (bohužel byl tento jediný) jsem skoro ani nezaváhal, i když to asi není úplně nějaký nejlepší naviják od této značky, ale v takové "nízké" cenové relaci jsem asi, zatím pocitově lepší naviják, neviděl. Ještě mi byl hodně doporučován prodejcem, z vlastní zkušenosti, Trabucco Marvel FDR 4000, nemohl si ho vynachválit, že zvládl i velký ryby, asi 2x mu spadl na zem a pořád šlape, měl i opravdu citlivou brzdu, vypadal jako skvělý naviják.... ale stejně jsem se rozhodl pro Ryobi :-D
Tot asi vše :-D
NDaty - Profil | St 27.6.2018 18:32:41
Kanicka >> Super! Tak vidím, že délku jsi nakonec zvolil standardní místo prvně zamýšlené krátké, ale proč jsi zvolil právě tento? A Trabucco naviják jsi nakonec nezvolil proč?
NDaty - Profil | St 27.6.2018 14:21:57
Kanicka >> Tak hlavne, ze na eshopu se tvari, ze je maji.
A co jsitedy koupil?
A co jsitedy koupil?
NKanicka - Profil | St 27.6.2018 14:12:49
Daty >> Ahoj, tak tě asi zklamu, ale ten Inspiron fd competition multi je pořád vyprodaný, čekají na novou várku :))
NRybařík - Profil | St 27.6.2018 14:03:24
chřenovák >> Zdravím, Co je to na té fotografii za prut? Jeden je Sygnum a druhý nějaký Selektor
, ale nevím jaká je to délka a vrhací zátěž. Nemohl by mi to někdo poradit? Děkuji.
, ale nevím jaká je to délka a vrhací zátěž. Nemohl by mi to někdo poradit? Děkuji.
Nfheavy - Profil | Út 26.6.2018 22:27:19
Willow >>https://rybarske-pruty.heureka.cz/trabucco-sygnum-mrx-v-feeder-xp-3_9m-175g/specifikace/#section
Nfheavy - Profil | Út 26.6.2018 22:13:00
Willow >> jasny ,mne se celkem zamlouval MRX 175g ,az na ty ocka byl ok,pred par roky jsem si ho osahaval v olomouci na vystave.ten uz bych mohl))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59871
NRyobi - klub fanoušků, vše kolem této značky9754
NSpolek pozůstalých GFC110362
NČína - objednali ste uz nieco?15734
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NUdírny a uzení51141
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NOpravy a úpravy navijáků5905
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NSprávný muž má v kapse nůž8077
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic


















