Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NWillow - Profil | Út 26.6.2018 22:00:38

    fheavy >> Karle,Sportex vlákno je jinde.!Tady jsi u ,,Čibukářů,,??
    Kup si MRX 125 a můžem debatovat.😎😋

      Nfheavy - Profil | Út 26.6.2018 21:08:25

      TomVl >> jestli ti moje reakce vyznela jako utocna tak to sorry,jenom nemam rad propagandu ,mozna bych si mezi feedery trabucca nejaky vybral,ale mam dost jinych minimalne stejne dobrych /pro mne/ takze nemam potrebu,co se tyce servisu tak nahradni veci na shimano at uz pruty nebo navijaky v Brne jdou sehnat i bez normarku,sportex dokud ho mel Vevoda v Prerove/Mavep/ nebyl problem,ted co to maji slovaci tak nevim. s temahle 2 znackami a nahradni dily zkusenost mam a to pozitivni,Stejne tak jako u trabucca tak i treba u sportexu neberu recenze na jejich webu jako relevantni a kdyz mne nekdo napise odkaz na recenzi na jejich webu od nejakeho kolegy tak budu mit stejny negativni nazor jako v tomhle pripade.pokud to napise zde na mrku do prislusne diskuze tak ani neceknu a jestli si nekdo mysli neco jinyho tak s tim nic nenadelam )))
      edit: a jestli ses clenem klubu treba cehokoliv je mne fakt jedno a je to jak rikas tvoje vec.

        NTomVl - Profil | Út 26.6.2018 20:12:43

        fheavy >> čeho jsem členem o tom si budu rozhodovat sám jedno zda fan clubu nebo čeho a samozřejmě, nechci aby jsi potřeboval plenu po vyslovení slova Trabucco. Každý jsme jiný a já např. mám rád, když někdo dělá obchod dobře např jako VIPA. Takřka kompletní sortiment velmi slušného nářadí od jedné značky nemá nikdo. Člověk může krásné porovnat co mu vyhovuje a už se taky stalo, že mi nějaký prut Trabucco neseděl, abych pouze nechválil no tak jsem ho prodal a dojel si pro jinou mne bližší řadu prutů do VIPY . Taky vím, že možná je více značek se slušnými pruty, ale nikdo v cz je nezastupuje komplexně jako Trabucco a ještě k tomu Italské pruty jsou prostě pro mne příjemné...pro někoho být nemusí.....tvá reakce byla vysloveně útočná a ne pouze připomínka.....mam např Team Daiwa commercial feedery skvělé pruty, ale musel jsem si ho objednat v Anglii. To aby jsi věděl, že nemám pouze Trabucco, ale pokud jim zlomím špičku, tak mne nová špička bude díky dopravě stát pomalu stejně jako nový prut ve Vipa. To je ten rozdíl od ostatních značek......

          Nfheavy - Profil | Út 26.6.2018 19:52:09

          TomVl >> kdes videl ze sem napsal ze je to nesmysl ,/nebo dalsi clen klubu ?))
          ja sem nikdy nenapsal ze je nejaka recenze od Luskyho nesmysl,sorry ale pointa ti jaksi unikla ?!)
          mimo jine delphin jde uplne mimo mne,sportexy mam 4 ks a neminim o nich psat v tomhle vlaknu,dale mam i pruty ktere zvladnou jak cudle tak i velke ryby ale nejsou to taky trabucca,jinak to neni prvni recenze kterou jsem od Luskyho cetl,o nejakym predstirani jsem taky nerekl ani pul slova,nepovazuju feedery od trabucca za nic spatnyho to urcite ne,ale nebudu ucvrkavat nad kazdou vetou z webu Vipy su zvyklej psat to co si myslim bez ohledu na fan club apod.

            NTomVl - Profil | Út 26.6.2018 19:31:26

            fheavy >> proč myslíš, že Lusky nepíše recenze na každý prut, ale pouze na jeden. Kdyby totiž psal kladné recenze na skoro všechny pruty Trabucco, tak bych chápal tvůj postoj. V životě jsi ten prut neměl v ruce a hned víš, že je recenze nesmysl....1+1 ti tak akorát napoví prdlajs. Luskyho jsem poznal, právě když mi tento prut popisoval a viditelné z něj byl nadšený a ne že předstíral nadšení. Dle mého proto napsal recenzi a ne proto, že ho možná dostal o pár stovek levněji než ostatní..... Již jsem s prutem něco nachystal a ten prut je klasický s "Trabuccovsky " příjemnou akcí. Prostě příjemný prut , který zvládne jak větší rybu tak je příjemný i při čudle. Není to kopito jako např Delphin nebo Sportex. Klasická příjemná parabola.

              Nfheavy - Profil | Út 26.6.2018 17:40:05

              skwor >> jak rikam skvelej rybar ,rad ctu jeho clanky o rybareni,ale recenze proste nee))

                Nfheavy - Profil | Út 26.6.2018 17:38:53

                Colasrumem >> ja neodsuzuju prut ani tvuj nazor,jen ty recenze neberu od kazdyho stejne nezaujate,od tebe to beru a to sem ti napsal ale nechtej po mne abych meril vsem stejne ,kazdej co si zaslouzi )))

                  Nskwor - Profil | Út 26.6.2018 16:59:06

                  fheavy >> U Milana je to něco jiné, má možnost si věci na recenze vybírat, tak sáhne po tom, co by ho lákalo i mimo recenzování. Že si svoje zboží nebude hanět dovozce na vlastním webu, to je logické :)

                    NColasrumem - Profil | Út 26.6.2018 16:42:02

                    fheavy >> cilim se proto, ze ta recenze je presna a ty, bez sebemensi znalosti to odsuzujes.

                      Nfheavy - Profil | Út 26.6.2018 16:02:23

                      Colasrumem >> ja jsem nepsal nic o tom prutu , akdyz se tak cilis tak na te zaujatoti asi neci bude,polopatisticky receno Recenze na strankach hlavniho dovozce je pro mne stejne nic nevypovidajici i kydby ten prut byl ze zlata ,to je to stejny jak recenze pana Tychlera zde na MRKu bez urazky,sice ho uznavam jako skvelyho rybare ale jeho recenze jsou vzýdycky kladne tzn. vse je ok i kydby po tom bylo houno.to stejny u prodejce urcite znacky nevidel jsem u nich ze by tam byla nejaka velice zaporna recenze,od tebe to jeste beru ale od Luskyho nee! nemam proti nemu nic osobniho ale 1+1 jsou 2 to jeste umim spocitat čus)))

                        Nchřenovák - Profil | Út 26.6.2018 14:14:40

                        Čibuka na Lipně zatím nastražky

                          NPafka - Profil | Út 26.6.2018 0:00:49

                          MKulicka >> Hm, je to pořádný časožrout, pokud bys měl držet nastavený vysoký standard ;-)

                            NMKulicka - Profil | Po 25.6.2018 23:59:48

                            Pafka >> To bych měl:) Ale musím si na to udělat čas.

                              NPafka - Profil | Po 25.6.2018 23:46:18

                              MKulicka >> Měl bys ty rozměry hodit jako popisek (přímo do obrázku), jako kolega Plavan ;-) ten má vždy popisy prutů naprosto nejvychytanější, i když, klobouk dolů, je to ukrutná drbačka (též jsem jednou zkoušel u Stillwatera), člověk jinde přesnější a podrobnější parametry prutů nenajde ;-)

                                Njpavlicekmrk - Profil | Po 25.6.2018 22:57:00

                                chřenovák >> aha, tak ja v Amenity Resort Lipno. Vypada to moc podobne :)

                                  Nchřenovák - Profil | Po 25.6.2018 22:54:33

                                  jpavmrk >> jpavlicekmrk - 25.6.2018 22:52:10 >> jsem v kempu Vřesná

                                    Njpavlicekmrk - Profil | Po 25.6.2018 22:52:10

                                    chřenovák >> ahoj, koukam, ze to zkousis na Lipne, pred par tydny jsem si tam udelal rybarsky vikend. Misto jsem vybral rekl bych nekdo kolem Tveho, vypada to tam uplne stejne. Mensi hloubka, bila ryba jedna za druhou, co 5 min zaber, byl jsem z toho zoufaly. Zacal jsem chytat na jeden prut a na druhy dal kouli, ale ten se vubec nehnul. Naladu jsem si spravil posledni den, paradni jizda a kapr 60cm. Moc se mi tam libilo a urcite zase vyrazim. Diky kolegovi Amur jsem nasel hezka mista :-) at se dari!!! :-)

                                      NColasrumem - Profil | Po 25.6.2018 22:24:24

                                      kubah >> Taky nejsem ničím vázán a napsal bych to samé, recenze je přesná a kdo ji píše úplně fuk.

                                        NColasrumem - Profil | Po 25.6.2018 22:23:13

                                        fheavy >> bude ovlivněna tebou a tvým nesoudným názorem. Stejně jako kdybych ji psal já s tím, že jsem přesvědčený, že Sportex je prostě neforemný, předražený poleno. Nejsem ničím vázán k prodejci a tak je přece neovlivněná. Recenze od Roberta je naprosto přesná a odpovídá, s tím nemá Vipa nic společného. Reaguju jen proto, že o tom víš prd pokoušíš se tady pomateně chválit názor kolegy, který ví o tom prutu stejný prd jako ty a jen se snaží komentovat něco o čem nemá ani páru:o))

                                          Nfheavy - Profil | Po 25.6.2018 21:35:34

                                          chřenovák >> ty jedeš))