výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Npochcal_padlo - Profil | Pá 23.1.2015 5:52:55

BOBIKA >> ufff...to mi spad Blažek ze srdce :D

    NBOBIKA - Profil | Pá 23.1.2015 0:24:24

    Neopouští.

      Nfishmen17a - Profil | Čt 22.1.2015 22:22:31

      Co je to za řeči s T.Blažkem?On opouští IB?

        Npochcal_padlo - Profil | Čt 22.1.2015 22:12:52

        Luger46 >> myslím že on tam má ty slevy každý rok v zimě,tak jak ostatní obchodníci s krmením. A myslím,že by byl ,,hloupý,, kdyby se vzdal imperiálu.

          NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 21:58:03

          honzina >> hmm, tak nezaváhej :o) vem fišku

            NLuger46 - Profil | Čt 22.1.2015 21:57:25

            honzina >> jestli už je nebude zastupovat tak vyprodává zkladové zásoby

              Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 21:44:01

              Tavris29 >> koukal jsem teď na stránky IB a pořád mají slevu 30 procent

                NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 21:35:31

                honzina >> Máš pravdu, mnohdy to stačí položit pod nohy. Ale znám i vody, kde to prostě musíš valit co to dá.

                  Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 20:28:45

                  Tavris29 >> ale chodím sám,když jdu s mým pětiletým synem tak je zero tutovka,ale jsem rád občas ho sebou beru

                    Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 20:27:04

                    Tavris29 >> krmim tak kolem 30-40 kuli nějaký pelety a hlavně kukuřici s řepkou.chytám tak 10-15 metrů od břehu a paráda.nevím proč to všichni hazej bůhví kam když nej.kapři jezdí pod nohama

                      Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 20:21:18

                      Tavris29 >> a byli dny kdy mě chodili záběry v 17:18hodin,ale fakt snad po dobu 5dni to jezdilo na minutu to jsem čuměl jak péro,ale znamenalo to týden před samotným chytáním přesně v pět hodin krmit.jsem puntičkář teda jen co se týče rybařiny tak jsem to dodržoval

                        NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 20:16:33

                        honzina >> Tak to potom budeš potřebovat kvalitní krmení, to zase joo :o) Kamarád je velkým fandou IB a vím, že nedá dopustit na osmotic, jahodu, elite a fišku. Co mu moc nejezdí je paradajsko a červ. Ale to jen tak pro zajímavost. Rybu si za tu dobu naučíš na vše, toho bych se nebál. Píšu to už potřetí, v IB kvalita bezesporu je. Tak ať se Ti daří.

                          Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 20:10:44

                          Tavris29 >> jsem zastánce trvalého krmení v určitou hodinu tzv.naučím si ryby na minutu

                            NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 20:10:36

                            honzina >> Jasně, tak to je potom jiná....

                              Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 20:09:01

                              Tavris29 >> to taky netvrdím ale jezdim skoro 2 měsíce v kuse na jedno a to samý místo

                                NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 19:28:19

                                honzina >> Aha. Nemyslím si, že to jsou koule na rychlé chytání. Snad jedině uncle-bait.

                                  Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 19:25:35

                                  Tavris29 >> nejčastěji tak na tři-pět hodin+3-4krát za rok na prodloužený víkend

                                    Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 19:24:06

                                    Nepochopim proč jsem všichni serou otázky na ruzne druhy boilies od jedné a té samé firmy,snad stačí jedna otázka néé a přidám anketu a je to

                                      NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 19:22:11

                                      honzina >> Na jak dlouho jezdíš nejčastěji k vodě?

                                        Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 19:20:15

                                        Luger46 >> myslím že dneska cena rozhoduje aspoň u 80 procent lidi.ja spíš hledám kvalitu za rozumnej peníz