výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

NLuger46 - Profil | Čt 22.1.2015 19:16:47

Tavris29 >> necháme se překvapit

    NLuger46 - Profil | Čt 22.1.2015 19:15:28

    honzina >> právě, chytal sem jeho koule ale zachytal sem dobře s koulema za polovinu ceny.

      Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 19:03:22

      Luger46 >> ten Lukáš jestli myslíš to co já tak ten ty koule má dost přemrštěný

        NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 18:23:16

        Luger46 >> I kdyby šel, tak si to kupující najde. Jak psal Kocháč, Tomáš má v kaprařině určité postaví(jméno) a na tom se bude dobře stavět.

          NLuger46 - Profil | Čt 22.1.2015 18:17:34

          Tavris29 >> Snad nepůjde cenovou politikou jako Lukáš :)

            NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 18:07:10

            Kocháč >> Podle mě to podstatný je. A proč by firma neměla fungovat,když je na rybách. Neříkej mi, že je na to úplně sám a firma je po dobu jeho lovu zavřená. Ale říkám, je šikovný, budíš mu přáno.

              NKocháč - Profil | Čt 22.1.2015 17:57:40

              Tavris29 - 22.1.2015 17:11:51 >> To přece není vůbec podstatmý. Nebo naopak je obdivuhodné, že mu firma funguje přes to, kolik času ročně prožije u vody. Čas jsou v tom podnikání peníze. Vůbec bych se nedivil, kdyby měl prutohodin ročně tolik co Karel, Jarda a Michal dohromady :o)

                NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 17:11:51

                Kocháč >> Musíš si ale taky uvědomit, že jistě nemáš takové možnosti jako Tomáš(předpokládám). Já tedy nemůžu u vody sedět takovou dobu - viz Mobidyk a rovněž nemůžu tak často mimo republiku. O tom že je šikovný, o tom se nemá cenu bavit. Ale zároven věřím, že kdyby jsi si mohl dovolit to co on, tak taky nachytáš.

                  Npochcal_padlo - Profil | Čt 22.1.2015 16:55:13

                  Sylvestr >> jasně,neřeš to. Mě dneska přišlo z vyhulína :D ale to už v jiné diskusi zase :D

                    NKocháč - Profil | Čt 22.1.2015 15:18:43

                    Reklamu a obrat dělá mnohdy větší stádo těch co nakoupí za relativně zajímavé slevy a těchto slev se drží. Je to jednoduché. Často chytám na známé koule co na krámech stojí 400,- až 500,-/ kg, ale to jen proto, protože je seženu v cca nákupu, jinak bych je nekoupil.
                    Ta největší masa lidí je ochotna dát za koule něco kolem 300,- strop. Za víc kupují jednotlivci, ale firmy drží při životě řady masám finančně "dostupné".

                      Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 15:11:12

                      nj, jsem sám zvědavý.kdybych ty koule nedostal darem, asi by ta diskuse šla mimo mně:))

                        NKocháč - Profil | Čt 22.1.2015 15:09:17

                        Mi přijde, že ta německá produkce koulí je trochu jiná než to co se dělá u nás nebo třeba i v té Anglii. Moc jsem toho v prackách neměl a soudit nemohu, ale přijde mi, teda aspoň z fotek, že Progressive baiting je vzhledem a strukturou dost podobné boilies jako Imperial baits. Třeba se pletu. Mě na IB vždy odradila víceméně ta cena, jsou to prostě dardy. PB už je cenou trochu někde jinde, ale ještě jsem neměl odvahu to vyzkoušet. Kdyby ty koule prodával Tomáš a chytal na ně, tak bych už dávno objednal. Zní to jistě úsměvně, ale takhle to prostě funguje :o)))

                        Pokud nabídne koule kolem 300,- kg bude mu to fungovat a to i pomíjím, že kvalita koulí není zásadně rozhodující. Tomáš by na ně nachytal a to stačí, abych si řekl, zase nic, ale to je proto, protože seš jelito, podívej na Tomáše vole .o))))

                          Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 14:56:11

                          Tavris29 >> asi máš pravdu, u toho DH je to o tom, že marketing nefunguje.jedině, že by tam přestoupil Killer z Tropicu :))) ale to už jsme od IB docela odbočili

                            NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 14:54:12

                            smike >> Myslím, že DH je ještě daleko i za Imothepem a Max Carpem, co se týče prodeje.

                              NKocháč - Profil | Čt 22.1.2015 14:47:14

                              smike >> Myslel jsem to trochu jinak a to tak, že šanci na úspěch se svým koulísem má u nás známý xicht a dobrý aktivní kaprař. Neznámý člověk co má love má startovní pozici podstatně horší. Třeba se pletu, ale úspěšní jsou ti co kapraří a umí nebo se pletu? Samozřejmě, že jsou i výjimky, kterým se nedaří. Nemyslím to nějak zle, ale třeba ten Dalibor Hašpica je sice legenda, ale možná už moc velká a spousta lidí, kdyby nevzniklo DH baits by ani nevěděla, že je to jeden z průkopníků české kaprařiny. Jejich počátky jsem sledoval, měl v týmu lidi co makali a zaznamenával jsem progres, videa, odlišný přístup, super stránky. No a kde jsou teď? Fila je někde ve světě a o DH víš jen když něco vyhodí exiláci nebo kluci udělají bednu na lize nebo kok trefí prase, jinak nula.

                                NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 14:45:56

                                pochcal_padlo >> Ti Vyhulíni mě spíše naštvali, protože jsem od nich bral za ještě plné love, víš.

                                  Npochcal_padlo - Profil | Čt 22.1.2015 14:42:04

                                  Tavris29 >> jj visual pop jsem taky hodně používal a s úspěchem.

                                    Npochcal_padlo - Profil | Čt 22.1.2015 14:40:47

                                    Sylvestr >> Počkej já ještě přihodím pár odkazů :D

                                      Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 14:38:21

                                      Kocháč >> on je tam trochu rozdíl v produktu.Karel, Michal, Jarda, Lukáš a já bych k nim klidně přídal i Dalibora, vyrábějí vlastní koule.Tomáš prodává produkt firmy IB.Ale máš pravdu, že koule prodává hlavně xicht:)

                                        NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 14:33:21

                                        pochcal_padlo >> Zdar, prosím Tě nedělej tu reklamu na Starbaits, si přečti
                                        zadání diskuse ju :D