výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

van helsing - Profil | Pá 23.1.2015 21:22:57

dobra vratme se zpet k bolies nejake ulovky za lonsky rok fotto postrehy dekuji

    honzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:19:22

    van helsing >> sehnal jsem je nový za 6700 Kč což byla famózní sleva normálně vyjdou na nějakých 8500 kč

      honzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:17:38

      van helsing >> je to tak třikrát čtyřikrát do roka ty slevy jestli se nemýlím

        van helsing - Profil | Pá 23.1.2015 21:17:18

        honzina >> tak t jo na kolikpak vysli

          honzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:15:53

          van helsing >> ultegry ci4+14000xtb

            fishmen17a - Profil | Pá 23.1.2015 21:11:13

            honzina >> To je výborná informace.

              van helsing - Profil | Pá 23.1.2015 21:05:59

              honzina >> co si bral za navi

                honzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:04:40

                pochcal_padlo >> já jsem tam uz za 17000kč a to mám jen dva navi.a nějaké krmení

                  van helsing - Profil | Pá 23.1.2015 21:04:31

                  honzina >> ano ja to nakupoval ted ty slevy byly a jak jsem psal ze je chci letos vyzkouset tak si bohuzel zatim nenechavam posilat newsteler .ted uz to vim ale co kdyt slevy nebudou budu kupovat za plne nebo se slevou 10% to asi ne ze myslim ze to ted bylo vyhodne

                    honzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:01:27

                    van helsing >> objednávám už od IB dlouho ty slevy co mají teď tak je mají i během roku stačí si nechat zasílat newsteler

                      van helsing - Profil | Pá 23.1.2015 20:59:39

                      pochcal_padlo >> dekuji proste jsem jen chtel usetrit a myslim ze se mi to povedlo a nejenom me

                        pochcal_padlo - Profil | Pá 23.1.2015 20:58:27

                        van helsing >> tež jsme cosik objednali,pač to vyjde fakt levně. Např. 1364kč za 5kg těchto boilisu je fakt dobrá cena. Já už se tež blížím za tuto zimu k 10tis.za věci na novou sezonu :) takže za mě v klidu.

                          pochcal_padlo - Profil | Pá 23.1.2015 20:55:23

                          honzina >> obalovačku jsem nikdy neřešil u už tak ,,dobrých,,koulí. Ale jak jsem ji viděl,tak mi to připadalo jak játrový prášek,možná ještě s nějakým jiným extraktem.

                            van helsing - Profil | Pá 23.1.2015 20:54:28

                            zajimave jak tu ted vsichni obednavate boilie od i mperialu kdyz jsem rekl ze jsem si obednal boilie za 20000 po sleve za 14 tak ste se do me postili jestli nerujnuju domaci rozpocet atd na rovinu kdyby nebyla ta akce tak to vzivote nekoupim ale ted vychazi kilo na nejakych 280kc coz je myslim si super cena ,proc budu nakupovat v sezone mnohem draz kdyz jsem ted na koupil na celou sezonu tod muj nazor chlapaci a chci to proste zkusit chytal jsem na krasu i na mika tak do tretice vseho dobreho uvidime jen vam muzu poprat at vam ty koule jezdi ja v to doufat budu respektive budu verit a pls zadne vasnive debaty

                              honzina - Profil | Pá 23.1.2015 20:47:56

                              pochcal_padlo >> no ja jestli ta obalovačka není zbytečná.ten banán jsem teď objednal+jahodu s dipem tak jsem zvědav

                                pochcal_padlo - Profil | Pá 23.1.2015 20:40:12

                                honzina >> Kamarád měl snad celý sortiment od IB a v té esenci banán měl nadipované plovky od IB banán a dával je vždycky v největších vedrech,a kupodivu ryby na to měl. Obalovačka mi připadá jak normální játrový prášek :D

                                  honzina - Profil | Pá 23.1.2015 20:23:51

                                  chytli jste něco na ten banán?

                                    honzina - Profil | Pá 23.1.2015 18:22:06

                                    Zkoušeli jste tu obalovačku někdo

                                      pochcal_padlo - Profil | Pá 23.1.2015 6:10:17

                                      honzina >> já jsem včera objednával 10kg paradise 20mm,esenci monster a esenc.olej česnek. Taky ještě uvažuju,že bych dal druhou šanci té jahodě vel. 16mm,uvidím ještě.

                                        honzina - Profil | Pá 23.1.2015 5:59:59

                                        No dneska asi objednám jahodu a tu fišku za ty prachy