výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

NKocháč - Profil | Čt 22.1.2015 14:31:57

Zdenal77 >> Tomáš je excelentní rybář a v naší kaprařině jedna z pár výrazných osobností. Moc takových jmen u nás není. Byť je to deset let, kdy začal Michal, tak tady vidím jistou podobnost. Tomáš je schopen svým jménem přitáhnou hodně rybářů. Dnes už valná většina kupuje hotovky a těch domácích šoulečů je minimum. Pokud bude schopen pod svým jménem prodávat koule, které ze startu nenapálí přes 400,-/kg, tak potom věřím, že bude schopen prorazit a přeji mu to. Navíc má za sebou Suchoše a v této kombinaci má šanci jako jeden z mála prorazit. Jsem přesvědčen o tom, že šanci na úspěch mají u nás jen ty firmy, které mají ve vedení a ideálně je vlastní známí kapraři. Vem si které firmy u nás ovládají trh. Pouze firmy, které vlastní excelentní a aktivní kapraři. Karel, Michal, Jarda, Lukáš a potom je díra a ostatní co paběrkují. Firma může mít za sebou kapitál a když nemá vyprofilovaný a aktivní kaprařský xicht, tak jsou jim ty love prd platný viz. třeba Mivardi. :o)

No jsem zvědavej s čím Tomáš vystartuje a jak dlouho bude tváří IB v ČR.

    NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 14:24:38

    pochcal_padlo >> Ale abych něčím přispěl k této značce. Moc se mi zamlouvají jejich neutrální popky a esence.

      Npochcal_padlo - Profil | Čt 22.1.2015 14:21:25

      Tavris29 >> Já znám tež takové blázny co krmí drahýma koulema a né málo. Taky se snažím krmit něco peletama a něco málo koulema,ale pod háček většinou dávám taky něco lepšího,pokud teda zrovna je co tam dát. V minulých letech jsem dost tlačil do boilie směsi játrový prášek a úspěchy byly,ale většinou až 3 nebo 4 den. Teď už nemám tolik času šulat,tak zkouším rúzné hotovky,a zatím jim vévodí Starbaits.

        NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 14:12:28

        pochcal_padlo >> Jak jsem psal, kvalitní věci dělá, ale už mám v tomto směru rozum :o) Pochytal jsem mraky ryb na základní řady Zadravce, Inferna a Mivardi. Když víš co děláš, stačí Ti málo. Vše mám poslední dobou postavené na peletách a mezi ně hrst, dvě boiliesu. S každým záběrem dokrmuji. Nedokážu si představit krmit třeba Elitem, tak jak psal Honzina, že krmí tím, na co chytá.

          Npochcal_padlo - Profil | Čt 22.1.2015 14:01:55

          Tavris29 >> Ale imperiál určitě za vyzkoušení stojí! Musí si pak udělat o drahých koulích svůj úsudek. Já jsem kdysi šulal svoje boilisy,nebyly zrovna nejlevnější a kámoši chtali úplně ty stejné ryby na smradlavé red fish pelety,sice nakonec stejně taky zkončili u boilies,ale je fakt,že ne vždy drahá koule znamená úspěch. Na podzim jsem cosik pochytal na základní řadu od Starbaits Tuti fruti,a přitom to je jen taká ovoněná sojovka.

            NZdenal77 - Profil | Čt 22.1.2015 13:12:17

            Kocháč >> Pokud jsem to správně pochopil tak chce pod svým jménem úplně celý sortiment věcí a co říkal tak s velkým důrazem na kvalitu... věří tomu hodně. Myslím že to má v povaze - tvrdě si jde za svým. Znám ho sice jen s těch přednášek ale tohle člověk pochopí když vidí jak je pořád neskutečně zapálený :-))

              NTavris29 - Profil | Čt 22.1.2015 13:04:10

              honzina >> Kvalita tam je, ale jsou to vyhozené peníze. Také jsem dřív vyhazoval nemalé peníze, dnes vím, že to byla chyba. Úplně stejnou a mnohdy lepší službu ,mi udělalo Xkrát levnější boilies. Neni to tedy o kuličce, ale to víš sám.....

                NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 12:53:00

                honzina >> Určitě ta jahoda je super, můžeš cokoliv.

                  NKocháč - Profil | Čt 22.1.2015 12:43:57

                  Na carp show jsem stihl konec prednasky Tomáše a moderator mu přál k uspechu s novou zmačkou. Budou to koule pod hlavičkou Tomáš Blažek a přátelé nebo nějaká další značka jako má třeba ten Soul?

                    NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 12:36:45

                    honzina >> Tu je návod od Blažka na přípravu

                    https://www.youtube.com/watch?v=Et-9vkwig-k

                      Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 12:35:33

                      Sylvestr >> ale s tou jahodou

                        Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 12:29:53

                        Sylvestr >> to by nemuselo bejt špatný asi to vyzkouším

                          NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 11:24:06

                          honzina >> Dobrá obalovačka liqid + powder + Carptrack Power Powder Banana , vydrží dlouho.

                            Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 11:11:51

                            kritik >> letos se taky budu věnovat svazovce tak chci koule od IB vyzkoušet

                              Nkritik - Profil | Čt 22.1.2015 11:02:12

                              honzina >> Trocha moudra a poznatků ohledně u této značky. Kamarád IB používá několik let a chytá, vcelku pěkný ryby na svazovce.
                              Já jsem s poměrně úspěchem několikrát použil směs stickmix při výrobě kulí.
                              Půlku směsi jsem najemno pomlel, druhou polovinu jsem nechal hrubou. Přidal játrovej extrakt, tekutý játra, sladidlo, esenci brusinku.
                              Hotové boiles si částečně ponechalo charakteristickou vůni mixu, brusinka se spojila s játry do hodně zajímavý kombinace a občas to i lítalo :)

                                NPalica_von_zvreca - Profil | Čt 22.1.2015 10:41:44

                                Olson >> Jste tady s Rosťou jak teplí bratři co si kradou hračky, založte si vlastní fórum volové :D

                                  Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 10:26:32

                                  arnošt >> když už si oblíkla firemní triko, neměla si zapomenout oblíct i prsa :))

                                    NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 10:23:42

                                    honzina >> Zdar, chvilu tu jsem chvilu ne.

                                      Nhonzina - Profil | Čt 22.1.2015 10:19:33

                                      Je tu někdo?

                                        NKoubas - Profil | Čt 22.1.2015 5:58:29

                                        Luger46 >> kdbys chtel chtel mám spoustu Esencí dipu gelu tak ti můžu něco pujčit na otestovaní, nebo až se potkame na pryglu tak to mužeš prubnout hned u vody :)