výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

NKesam - Profil | Čt 22.1.2015 0:25:34

arnošt >> :D tak to je jasný

    Narnošt - Profil | St 21.1.2015 23:51:23

    Kesam >> Zatím si jí ještě nezaplatili.A možná jedině dobře,protože od nich vždycky jednou,dvakrát ročně beru v 10 litrových kanystrech boostery a ten by byl hned o tu šťabajznu na litru dražší. :))

      Nkritik - Profil | St 21.1.2015 22:43:10

      Luger46 >> A dobře uděláš!! :)

        NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 21:53:21

        Jinak omlouvám se za odbočení od tématu .

          NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 21:52:55

          honzina >> On tam jezdil obchodně a vždycky něco dovezl kulky, dipy, obalovačky jak kdy, měl tam známé, až o polovinu levnější, ale už tam nejezdí.

            NKesam - Profil | St 21.1.2015 21:51:41

            arnošt >> Takovouhle čurinu si mužou zaplatit i krmiva hulín a navlect jí do trička :D Jinak mladá to triko má :D

              Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 21:51:23

              Luger46 >> tak brou

                NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:50:28

                honzina >> jdu taky, v práci za tlačítkama a pak tady, už mě bolí prcel :)

                  NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 21:50:15

                  Olson >> Tam zkrátka možná vedla plovka ale bez té koule co byla pod ní věř že to není ono Ostatně i ten ib smrdí jak hejcuk . Jinde je nedávám s šlapou .

                    Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 21:48:31

                    Chlapáci jdu chrnět slepice už spí,většinou chodím s nima.tak zejtra

                      Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 21:45:45

                      Sylvestr >> co vozil z Polska ten kolega?

                        NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:42:49

                        honzina >> Kec to není!!!Je to pravda!!!

                          NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:40:03

                          Luger46 >> To asi máš pravdu.Já chytal IB loni a vcelku si nemůžu stěžovat.Letos už budu koulet lepší papání....

                            NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:38:34

                            Slavíček >> To je pravda to musím uznat!!!Máš to už vyladěné,ale je otázka zda ti třeba nešlapaly plovky jak jsme spolu chytali...a né ten krab!!!Třeba vyhrála esence mainlaine...

                              NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:31:31

                              Olson >> Podle toho co říkal blažena tak ten strejdabait je na rychlou chytačku.

                                NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 21:31:19

                                Olson >> To je pravda krmim hodně ale pak to šlape a to i když to moc nejde .

                                  NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:28:58

                                  Slavíček >> kurva to je čistá pravda!!!!prostě ty tvoje chytaj ale musíš tam nacpat cca 10kg na víkend!!!!!!

                                    NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 21:27:11

                                    Olson >> Máš pravdu ale jaká velikost ? Já měl pouze jeden záběr ale aspoň ryba 10kg . Příště už ti to nemakalo a chytal jsi moje !

                                      NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:26:51

                                      Tavris29 >> Já vím,že není...

                                        NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:26:03

                                        Slavíček >> Prostě ten monster nechytal jako ted když do toho dal česnek....Víš moc dobře co na to kamarád chytil a já také nemůžu stěžovat....