výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

NTavris29 - Profil | St 21.1.2015 21:25:14

Olson >> To neni Tomášova esence :o)

    NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:24:10

    Slavíček >> Ale pokud vím tak jahoda se smetanou nám nachytala,když jsme nemohli udělat záběr nevzpomínáš?????UNCLE BAITS to byl zapomínáš...

      Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 21:22:20

      Luger46 >> nee jezdil jsem do Roudnice na soukromou a tam vše kolem 10kil nej bratr 18,2 čistá váha na elite strawbery.

        NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 21:20:59

        Olson >> Já netvrdím že nechytá zkrátka jsem napsal pouze špatnou zkušenost z jednou esencí nic víc . Mimochodem příště až budeš bez záběru můžeš koupat ty svoje Ib a neplač

          NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:20:44

          gavlin >> tak Angláni mají dobrý esence, zvlášt ty ovocný a sladký.

            Ngavlin - Profil | St 21.1.2015 21:18:45

            Luger46 >> Nebyla ...moje srdcovka v plovkach je NS1 nevim proc ale me to funguje dik za nazor

              NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:18:27

              Ty už v lučebních závodech nedostaneš ani silikon na formy až se Tomáš dozví jakou mu tady děláš reklamu!!!!

                NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:18:18

                honzina >> a neberou ti to furt násadáci?

                  NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:16:38

                  Slavíček >> Rosto ted se tady tlemím jak blbej!!!!Jsem rád,že jsi se ozval.Budu tě muset vzít k Tomášovi na kávu,ale asi dostaneš jen přelitý logr!!!!!Za tu tvou neustálou kritiku na imperiál....

                    NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 21:16:13

                    honzina >> Kolega je vozil z Polska.

                      NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:15:04

                      gavlin >> :))) no vidíš :) osobně si myslím, že na panáčka ovlivní signál nejvíc ta plovka pokud není neutrální.

                        Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 21:14:00

                        Luger46 >> to by bylo špatný moc špatný,ale obráceně on by se někdo našel kdo by to distribuoval

                          Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 21:12:06

                          Luger46 >> normálně ten dip prolezl skoro do středu koule.jako paráda.teď na for fishingu koupim o stickmixu a od elite strawbery po kile boilisu a budu dipovat a dipovat.Zkus to

                            Ngavlin - Profil | St 21.1.2015 21:11:18

                            Luger46 >> Na panacka plovka CC More kulicka krmna Hulin ..... vim na co narazis ale uprimne byla to soukroma voda v CR

                              NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:10:23

                              honzina >> Slyšel jsem fámy , že Blažena nebude už mít zastoupení na IB a bude válet svoje. Ale může to být fakt jen kec.

                                NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 21:09:11

                                Olson >> Ty aby ses nepřidal máš u mě zbytek ty esence grátis. Až spolu pojedeme na ryby tak to můžeš nasadit uvidíme jak dopadneš kdo chytne víc ?

                                  Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 21:07:09

                                  Luger46 >> já v tom stickmixu dipoval jeden návazec s obyč.kouli skoro rok teď na podzim jsem to dal na prut a udělal jsem na tu jednu kouli 5ryb a nebyli malý.je fakt super

                                    NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:04:14

                                    pochcal_padlo >> zrovna na revíru kam chodím chytat je na jaře jahoda top :)

                                      NOlson - Profil | St 21.1.2015 21:04:05

                                      čus kluci.Neustále slyším od kamaráda pana Slavíčka jak ta esence monster stála za h...,ale ta se dělala před kolika lety a mimo chodem monster paradise chytá luxusně!!!!Vím co na ní bylo chyceno a že to byly ryby přes 20kg je čistá pravda!!!A co se týče jahody???Tak je jedna z top co se dají koupit at od mainlaine nabo ccmore!!!Tomášova esence jahoda šlape opravdu skvěle...

                                        NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 21:02:24

                                        kritik >> servus, na Hněvkovskou vemu IB :))