výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Npochcal_padlo - Profil | St 21.1.2015 21:01:36

Sylvestr >> tak já bych třeba necpal odkazy na imperiál do diskuse od Hulína :D

    Npochcal_padlo - Profil | St 21.1.2015 21:01:02

    Slavíček >> a zase jak všichni chválí jahodu,tak já jsem na ni neudělal rybu,měl jsem dip,hotovky i esenci. Ale mě nikdy to moc nešlo na sladké.

      NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:59:46

      honzina >> jo je, vzal sem ho v edici cold water, jaro chci jet právě ten med a jahodu. Ten Stickmix je kořeněný a ten med vystupuje z pozadí. Není to ten klasický smradlavý sajrajt co cítíč v pufinách nebo v těch ovoněných kuku.

        NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:59:42

        pochcal_padlo >> To jako je hřích něco doporučit, ty se mi zdáš že budeš
        za IB co ty na to ?

          NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 20:58:13

          pochcal_padlo >> Čau tvůj nick mi nic neříká .Mě tahle esence zklamala ale je pravda že na každé vodě funguje něco jiného zkoušel jsem to pouze na dvouch vodách na obouch to drtil těžce krab .

            NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:57:01

            honzina >> no tak o značce to taky není ale je pravda, že sem chytal na nejdražší bobule v ČR a chytali fakt dobře. Nakonec jsem minulý rok chytal na koule za 250 kč kilo a výsledky stejně dobrý. Sílu halibut pelety nepodcenuj už chytla moc velké ryby :)

              NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:56:51

              honzina >> Tak určitě, proto jsme to i zkoušeli
              .

                Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:54:01

                Luger46 >> ten stickmix to je ten med?

                  Npochcal_padlo - Profil | St 21.1.2015 20:52:52

                  Slavíček >> čest Rosťo,já jsem měl na tu esenci monster spousty krásných ryb,dával jsem sice do směsi spousty játrového prášku jak si mi tehdy poradil,ale za mě je monster jednička.

                    Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:52:16

                    Sylvestr >> ale zase když mám na hačku kouli ktera nese takovy jmeno jako je IB tak se cítím líp než když tam je obyč peleta.je to jen pocit

                      NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:50:01

                      honzina >> no nevím s pitím :))) je v tom základ elite, to mám taky v dipu a smrdí to jak čert. Ale jahoda voní dobře. Ten Stickmix voní nádherně taky.

                        Narnošt - Profil | St 21.1.2015 20:48:31

                        Luger46 >> Ta jahoda skutečně voní tak,že jak otevřeš sáček máš nutkání ho sníst sám. :))

                          Npochcal_padlo - Profil | St 21.1.2015 20:48:08

                          Sylvestr >> já proti Hulínu nic nemám,sám od nich spousty věcí taky beru,ale toto je opravdu diskuse o Imperiálu a nezlob se,je to reklama to co si psal!

                          A navíc Hulíňáci mají teď slevy až přes 40%, to je praktické a ekonomické. Takže bych ani nešulal.

                          http://www.krmiva-ujcov.cz/navnady-nastrahy/

                          http://www.krmivahulin.cz/KRMIVA-A-SMESI-PRO-RYBOLO​​V/BOOSTERY-TEKUTE-POTRAVY-SIRUPY/

                            NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:47:17

                            Sylvestr >> Kykyrik se nezlobí ale směje :)) mám na Hulínáky averzi jak se navezou do každé diskuze.

                              NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:46:47

                              honzina >> Přesně jak říkáš, právě si myslím že se na to dipování dá použít i
                              ta peleta nebo něco noname z ekonomických důvodů.

                                Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:44:38

                                Luger46 >> to je vůně cóó.Nejradši bych to vypil

                                  Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:43:49

                                  Sylvestr >> koupim dip zaleju např.100 kouli do plast.skleničky a mám to třeba půl roku zalité a to pak funguje

                                    NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:42:13

                                    arnošt >> no tričko je moc pěkný:)) na tu jahodu je hodně chvála, mám ji i s dipem tak sem zvědavej.

                                      NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:40:48

                                      honzina >> Však právě jsem Ti psal že je možno ty jejich dipy, boostery používat na třeba ty pelety, mám to odzkoušené worma, monstres a jiné.
                                      Jezdíme dva a různě kombinujeme, zkoušíme, takže nějaké porovnání můžu dát.
                                      To se na mě nemůže zlobit ten kykyrik.

                                        NLajba - Profil | St 21.1.2015 20:40:32

                                        honzina >> Ahoj. Nemusíš se bát hotovek a ani směsi a přidat si můžeš take co chceš. Podle doporučení na balení. Plovky také supr a těsto je pecka.