výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:37:23

Luger46 >> na tu elitku strawbery chytil Blažek nějakýho mobidika tuším kolem 30kg Jako ten dip ten voní po jahodách jak blázen

    NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 20:36:02

    Luger46 >> Esence Monster ale ten už se snad ani nedělá . Fungovala mě ta směs s nutrou nash ccmoore a s tímhle bída přitom všechno stejný .

      Narnošt - Profil | St 21.1.2015 20:33:36

      Většinou preferuju Mikbaits,ale musím uznat,že na Imperial holky nikdo nemá... :))
      Co se mi ale od Imperialu hodně líbí,tak je monster-liver a jejich jahoda.Ovšem co je úplná pecka,to je je jejich neutrálně vyvážené boilís.
      http://www.imperialbaits.cz/IB-Power-Tower-Half-n-H​alf-16mm-75gr-d3967.htm?tab=description

        Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:32:16

        Sylvestr >> neřeš to bavme se o IB anebo o vlastních koulich třeba i s IB surovin.Proto jsem to zakládal abych se o tý firmě dozvěděl co nejvíc.Že je to dobrá firma o tom není pochyb

          NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:31:39

          Slavíček >> co to bylo zač? chci si ušoulat i něco svýho a přemýšlel sem o nějaké sladké nebo ovocné esenci od IB.

            NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:29:03

            honzina >> oki, nebudu na ně reagovat, prostě mě to nedalo :) třeba se po těch spamech dopracujem i k informacím o IB :)

              NNick 24 - Profil | St 21.1.2015 20:27:09

              Zdravim, taky pridam moje poznatky. Chytam taky na IB i s nim krmim a ryby bych rekl ze na to celkem jdou. Ale hlavne ocenim ze to nesezere hned prvni cejn co k tomu prijede je to proste selektivni krmeni.

                NSlavíček - Profil | St 21.1.2015 20:25:55

                Hoši nehádejte se osobně jsem měl od téhle firmy jednu esenci větší repelent jsem zatím neměl . Ale věřím že to byl pouze ojedinělí zmetek i když pěkně drahý když vezmu vejce směs tekutý složky .

                  NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:25:53

                  honzina >> Psal jsem Ti o jiných možnostech, proto že jsi chtěl sám koulet a ta odpověď byla směřovaná tobě, musel bych být agent i z Ujčova logika ne.

                    Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:22:48

                    kritik >> dal jsem varování doufám že si veme ponaučení.jinak dobrej zápis lip bych to nedal.docela jsem se zasmal

                      Nkritik - Profil | St 21.1.2015 20:21:16

                      honzina >> Máš karty, tak je tahej.

                        Nkritik - Profil | St 21.1.2015 20:20:27

                        Sylvestr >> Poslyš kolego, ještě tedy jednou..... Pořádně si přečti zadání otázky, potom si nalistuj ve vyhledavači diskuzi o Hulínu a upaluj podkuřovat tam, šup šup........:)

                          NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:19:30

                          Luger46 >> V solidní diskusi říkáš šašku každému nebo ses už tak narodil ?

                            Nhonzina - Profil | St 21.1.2015 20:18:00

                            Jestli se chcete hádat tak jděte někam jinam.já si chci v klidu a pohodě pokecat.a prosím držte se aspoň trochu tematu

                              NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:15:05

                              Sylvestr >> jseš směšnej reklamní šašku z Hulína :)

                                NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:12:31

                                Luger46 >> No jo Ty jsi stará páka, Ty můžeš všem ukazovat kde je sever.

                                  NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:11:44

                                  pardon od včera :))))

                                    NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:09:38

                                    Sylvestr >> proč tu omýláš Hulín když je to diskuze o IB. Profil založený dnes a rovnou sem nacpeš reklamy od krmiv, musím se smát.

                                      NLuger46 - Profil | St 21.1.2015 20:06:47

                                      gavlin >> takže nástraha CC More nebo Hulín?? se svazovky?

                                        NSylvestr - Profil | St 21.1.2015 20:05:32

                                        Luger46 >> Ty už jsi Hulín zkoušel ?