výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 21:02:46

ufák >> a vo tom to je.hodně dlouho jsem si koulel sám,ale už na to nezbejval čas.chytal jsem a eště chytám Mika,ale dost se mě zalíbil i IB.a teď až Blažek vyjede s těma svejma koulema tak do nich půjdu.už aby je vytáhl na trh.na veletrhu se me moc zamlouvali

    Nufák - Profil | Pá 6.3.2015 20:57:13

    honzina >> ahoj,nemám s touhle značkou moc zkušeností,před pád lety jsem si koupil asi 3 kg koulí,v-popky a liquid+powder spíš ze zvědavosti,něco jsem pochytal a začal jsem chytat na jiné výrobce .ale je to jen o tom věřit v nástrahu,mít svou hlavu a nenechat si do toho kecat ..

      NSlavíček - Profil | Pá 6.3.2015 20:54:09

      honzina >> co myslis ze tam davam jineho ne vsechno od tehle firmy je kvalitni ale prasek je dobry

        Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:52:37

        Slavíček >> dobrá cena máš to odzkoušeny?

          Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:49:30

          honzina >> jj :-)

            NSlavíček - Profil | Pá 6.3.2015 20:47:55

            honzina >> hulin

              Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:47:49

              viceroy >> takže odzkoušená kvalita

                Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:46:04

                honzina >> Sportcarp, Mikbaits , IMPERIAL BLAZEK , TESINSKY a nebo si to zadej do vyhledavace ...........ale tohle vzdy beru od Imperialu jak proteinokoncentrat tak i POWDER

                  Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:41:17

                  viceroy >> hned v pondělí to objednám a nevíš kde bych sehnal prášek játrovej

                    Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:34:58

                    honzina >> ty jatra jsou hodne kvalitni budes spokoneny uvidis

                      Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:31:12

                      Slavíček >> tak to objednam přes eshop mě to vyjde na stejno jako kdybych tam jel

                        NSlavíček - Profil | Pá 6.3.2015 20:25:58

                        honzina >> musis napsat mail nebo radeji zavolat a domluvit kdy se stavis neni to klasicky obchod ale eshop

                          Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:25:57

                          honzina >> z Opavy tam nejezdim trochu z ruky pro mne :-)

                            Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:25:10

                            Slavíček >> tak to urcite ........

                              NSlavíček - Profil | Pá 6.3.2015 20:24:04

                              viceroy >> tezko rict jestli jsou mam ty klasicky natraveny jsem nikdy nemel me to slape tak proc to resit ?

                                Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:23:15

                                Nevíte jak tam Maj otevřeno.nikde jsem to tam nenašel

                                  Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:22:08

                                  Slavíček >> vis jak jsem to myslel .....jedno slovicko ..natravene .. A cena uz je jinde ale jsou ????? Myslel jsem ze mas zkusenost jak to poznat jestli to ma jiny zapach atd .

                                    NSlavíček - Profil | Pá 6.3.2015 20:19:59

                                    viceroy >> na tohle nekoukam ono zalezi na celkovem slozeni vsech prisadach jedna vec z niceho neudela zazrak

                                      Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:18:10

                                      honzina >> to urcite ale pokud budou natravene to ti nereknu spis kolega Slavicek by mohl udelat rozbor :-)

                                        Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:16:07

                                        viceroy >> asi budou lepší ty natravený jatra cóó?