výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

NLuger46 - Profil | Ne 8.3.2015 20:27:55

a ještě mě trochu na stánku zklamali, když sem se ptal jednoho jestli na stánku platí výhodná eshopová cena na krmení, řekl ano, přišel sem ke kase a mladá slečna mě řekla, že jen na soul a dala mě to za plnou palbu. Bylo mě blbý se přít o stovku. Šlo jenom o dip 330 kč. Ted koukám a na stránkách mají, po dobu veletrhu 30% sleva.

    NSlavíček - Profil | Ne 8.3.2015 20:26:34

    Luger46 >> Mel jsem v ruce esenci jak jahodu tak olihen uvidim jaka bude cena chci nektere vyzkouset hotovky me nezajimaji . Nej jahoda byla km tahle firma uz neexistuje dalsi formula taky uz skoncila ted pouzivam ccmoore a dobry .

      NLuger46 - Profil | Ne 8.3.2015 20:18:54

      Slavíček >> aa určitě se neřídím, čím větší smrad tím lepší, čekal sem něco jiného.

        NLuger46 - Profil | Ne 8.3.2015 20:14:36

        Slavíček >> však sem to i psal, že to není podstatný, jen mě prostě nezaujaly, a když se bavíme o té esenci tak zrovna z jahody olihen jsem cítil tu nejumělejší jahodu co znám ta od IB je pro mě lepší.

          NSlavíček - Profil | Ne 8.3.2015 20:08:29

          Luger46 >> Hodnotit neco podle intenzity vune je podle me nesmysl to je metoda tak pro baby ktery si mysli cim vic smrdi tim jsou vic in . U me neni citit z kouli kolikrat nic a presto to slape . Cim vic esence tim muzes dat horsi smes atraktivitu prave dozenes tou chemii a naopak kvalitni dobre ochucene smesi staci dat esence minimum nebo vubec a bude slapat

            Nhonzina - Profil | Ne 8.3.2015 19:25:38

            Luger46 >> tak to mě připadali dobry hlavně ten česnek

              Npochcal_padlo - Profil | Ne 8.3.2015 12:41:58

              Dnes jsem si ušulal ultra-mega-speciální,téměř dokonalé koule z komponentu Imperiál baits a Nikl,nazval jsem je ,,monster klobása,, :D

                NLuger46 - Profil | So 7.3.2015 22:40:04

                honzina >> přiznám se, že dnes sem ty jeho nový gulky viděl a očuchal a nadšený sem nebyl, imperial mě voněl víc. Vím, že to není vždy podstatný ale když vybíráš koule co neznáš jdeš podle toho jak vypadaj a jak voní.

                  NKoubas - Profil | So 7.3.2015 22:34:27

                  fishmen17a >> jj bezne

                    Nhonzina - Profil | So 7.3.2015 19:16:31

                    Jinak Blažkoj vše jej ke svátku,mnoho úspěchů v osobním životě av tom rybářským jak by smet

                      Nfishmen17a - Profil | So 7.3.2015 17:47:12

                      Taky se vám moučka změnila po delší době nepoužívání na kámen? Asi ji budu muset naklepat,nějak rozdrolit.V kelímku jsem jí roztřepal a zase byla sypká ale v pytlíku,uloženou v kyblíku,jsem neochránil. Taky se vám to stalo?

                        Nfishmen17a - Profil | So 7.3.2015 17:45:06

                        Já mám odzkoušené boilies Fish a Elite. Většinou na čtyř denní výpravě,na jezeru s velkým tlakem.Byl jsem spokojený.Kapři brali ve velikosti do 65cm. Chytal jsem i na Lake Wizarda a na něj bylo záběrů více. IB byl více selektivní ale když byl záběr,tak od většího kapra.Na Wizarda brali i ti menší ale největší ryba byla stejně na Wizarda. Myslím,že koule od IB nejsou špatné,ve vodě vydrží fakt dlouho,ale ta cena je dost vysoká.

                          Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 21:41:30

                          Luger46 >> no ja taky už ji mám naloženou v dipu

                            NLuger46 - Profil | Pá 6.3.2015 21:34:49

                            honzina >> já vím, myslel jsem, že ty svoje už bude na veletrhu prodávat. Ze všech ovocných příchutí mám nejraději jahodu.

                              Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 21:20:31

                              Luger46 >> ale to děla Blažek a néé IB jestli se nepletu

                                NLuger46 - Profil | Pá 6.3.2015 21:14:28

                                honzina >> a já si chtěl možná vzít tu jahodu s olihní :(

                                  Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 21:13:08

                                  ufák >> svoje.Tomáš Blažek&Friends

                                    Nufák - Profil | Pá 6.3.2015 21:11:45

                                    honzina >> a co bude mít Bláža za gule ??

                                      Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 21:07:49

                                      Luger46 >> néé tam to jen předváděl

                                        NLuger46 - Profil | Pá 6.3.2015 21:04:46

                                        honzina >> a na veletrhu je neprodával?