výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

NVendys 65 - Profil | Pá 6.3.2015 20:13:00

Luger46 >>
Čauves,nebyl jsi spokojený z krásou? Já ho chci letos zkoušet tak už jsem něco nakoupil,můžež my poradit nějaký typ.Klidně do sz. Díky.

    Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:11:46

    honzina - 6.3.2015 20:07:43 .....jasne ja jen kdyby jsi chtel na kazdy prut jiny level :-)

      Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:07:43

      viceroy >> no kamarád koupil od imperialu a půjdu taky do ty obalovačky

        Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 20:00:59

        honzina >> pokud chces dobrou obalovacku tak doporucuji od SPORTCARPU Enzym fish ale asi neni na ted na studenou vodu je cekem dost mastna ale pachne jako svine a cena taky dobra

          Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 20:00:31

          viceroy >> no jestli berou kartu tak to bude jízda.ted jsem koukal na ty játrové pelety.super

            Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 19:55:41

            honzina >> nezapomen LOVE :-):-) nebo kartu :-):-)

              Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:54:16

              viceroy >> koukam že sídlo mají kousek ode mne.asi vyrazim

                Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 19:54:04

                honzina >> pouzivam ho jako praskovy dip .....namacim do toho koule nedelam testo testo delam pouze POWDER JATRA ......na jaro ted NHDC A ESENCI BANAN ten FULL FAT mas na dlouho

                  NLuger46 - Profil | Pá 6.3.2015 19:53:27

                  honzina >> tohle je hodně dobrý a za dobrý peníz.
                  http://www.aminomix.cz/aminomix/eshop/18-1-Boostery​-a-dipy/25-3-Jatra

                    NSlavíček - Profil | Pá 6.3.2015 19:52:25

                    viceroy >> dobra volba taky pouzivam tuhle firmu

                      Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:51:57

                      viceroy >> jsem si to myslel

                        Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:51:35

                        viceroy >> jenže ten full fat to je ranec

                          Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 19:51:25

                          honzina >> DELIKA - PET

                            Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:49:04

                            viceroy >> co je to za firmu od který bereš ten carp attak

                              Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 19:48:21

                              honzina >> proteinokoncentrat presypu z toho sacku do 1 l doz se zavitem .....uskladnene to muzes mit kdekoliv to je v pohode ale rikam bacha na vlhkost ......ono staci vlhkost u vody a sutr jako svine :-) ne hned ale ztvrdne to

                                Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:44:41

                                viceroy >> v čem ho skladuješ ten proteinokoncentrat.anebo práškovou formu jater

                                  Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 19:44:37

                                  honzina >> kamos bere z Hulina ja beru CARP ATTAK ceska fa supr jatra

                                    Nsmike - Profil | Pá 6.3.2015 19:43:58

                                    honzina >> klidne to kup v huline, atraktory a boostery maji ok.

                                      Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 19:42:49

                                      honzina >> ten POWDER max pouzivej na obalovacku jatra a prasek a max trosku NHDC trosku esence kdyz to takhle chces praktikovat ......jinak dobre maka GLM FULL FAT

                                        Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:42:29

                                        viceroy >> kde se daj spplašit tek.játra