výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Nsmike - Profil | Pá 6.3.2015 19:42:29

honzina >> navic do studene vody to neni treba.zalij koule tekutou jatrou a staci to.neni treba nic vymyslet

    Nviceroy - Profil | Pá 6.3.2015 19:40:07

    honzina >> na zasyp si kup tekutou jatru a zasypavej to proteinokoncentratem je to dostacujici a funguje to uplne stejne ale bacha jakmile ten praskovy koncentrat nabere vlhkost ani auto uz to pod koly nerozdrti ja to delal v praci pod lisem abych zase prasek ziskal :-)

      NLajba - Profil | Pá 6.3.2015 19:40:04

      honzina >>Ahoj ja používam Carptrack In L a inP zasipu

        Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:35:49

        smike >> to jo ale myslím si že na řece by to mohlo fungovat

          Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:34:25

          pochcal_padlo >> a timhle to nejdřív zalejt

            Nsmike - Profil | Pá 6.3.2015 19:34:04

            honzina >> to je hazeni perel swinim:-)zasypavat necim koule.jedine obalovat chytaci

              Nhonzina - Profil | Pá 6.3.2015 19:31:53

              pochcal_padlo >> taky o tom aminokomplexu přemýšlím,anebo toto ale chteěl bych s tím zasypavat boilies a nevím jestli to jde

                NPanto - Profil | Ne 15.2.2015 23:12:31

                pochcal_padlo >> je to novinka na rok 2015, skúsenosti asi ťažko bude mať niekto! Takže tak...

                  Npochcal_padlo - Profil | Ne 15.2.2015 18:28:41

                  Hned jsem o něco chytřejší. A zkoušel to někdo?

                    NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 15.2.2015 16:30:09

                    pochcal_padlo >> máš u toho složení napsaný

                      Npochcal_padlo - Profil | Ne 15.2.2015 16:11:14

                      Máte někdo zkušenost tady s tím? Je v tom nějaká esence,nebo jen potravy a extrakty?
                      http://www.imperialbaits.cz/Carptrack-Amino-Complex​-d3976.htm

                        NLuger46 - Profil | Ne 15.2.2015 15:11:32

                        honzina >> žádná koule nemá cenu přes 400 za kg leda by byla ze zlata :) chytal sem dřív na kule od LK za 590, šlapali dobře ale stejně dobře kule i za 270, IB sem koupil jen že byly s 30% slevou. Čekal sem že Blažena dá nižší ceny tak v průměru o 100 na kilo méně. Na to že začíná tak to pěkně vypálil. To že umí chytat neznamená, že bude i mistr v dělání bobulí.

                          Nsmike - Profil | Ne 15.2.2015 8:50:28

                          honzina >> LK nejak neresim, ten to ma dost ulitle.

                            Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 8:48:49

                            Kenny >> na jaro.budou pěkně nasakly

                              Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 8:48:18

                              smike >> no když vemu krásu tak ten to rozpětí ma vetši

                                Nsmike - Profil | Ne 15.2.2015 8:37:02

                                honzina >> no nevim. Jde videt, ze proste musi prodavat xicht... Nevim, jestli rozmezi 350-450 je nejak zvlast dobra cena

                                  NKenny - Profil | So 14.2.2015 23:19:42

                                  honzina >> to dipuješ už na jaro nebo se chystáš tedka někdy k vodě ?

                                    Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 20:20:19

                                    levhan >> no ceny nemá špatný

                                      Nlevhan - Profil | So 14.2.2015 20:17:23

                                      Luger46 >> BIG ONE – GLM squid, GLM squid strawberry
                                      CRAZY POWER – Pepper fish, Hot spice plum
                                      Fight – monster squid, játra česnek


                                      big one okolo 450
                                      CRAZY POWER okolo 399
                                      Fight okolo 350
                                      Full MOON 350 až 399

                                      copy carp fishing

                                        Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 20:16:25

                                        Luger46 >> měl asi sedm druhu