výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 20:15:48

Luger46 >> myslím že jahoda-octopus byly tam i dost silný koule s česnekem to mě trhalo rypák

    NLuger46 - Profil | So 14.2.2015 20:12:52

    honzina >> má příchut jahoda a nějaké kořeněné?

      Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 20:02:59

      Luger46 >> no je to paráda.v prodeji ještě nejsou až na jae.cena teď abych nekecal myslím že říkali od330 do450

        NLuger46 - Profil | So 14.2.2015 19:58:17

        honzina >> co za to chce? onufal si je pořádně? :)

          Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:44:49

          tak Blažek má svoji řadu kouli.vypadají suprově.pěkná hrubší struktura

            Nhonzina - Profil | Pá 13.2.2015 19:55:18

            kmonda 93 >> kde?

              Nhonzina - Profil | Pá 13.2.2015 19:28:39

              kmonda 93 >> pojd kecat na For Fishing 2015

                Nhonzina - Profil | Pá 13.2.2015 19:25:19

                kmonda 93 >> jo

                  Nhonzina - Profil | St 11.2.2015 20:02:15

                  kmonda 93 >> jasný že jsem.toho piva ty voe bylo málo

                    Nkmonda 93 - Profil | St 11.2.2015 19:19:17

                    honzina >> čus jsi tu?

                      Nhonzina - Profil | St 11.2.2015 7:04:39

                      clarence >> srandičky jóó?😒

                        NLuger46 - Profil | Út 10.2.2015 21:48:45

                        honzina >> budeš fotit bojlíííz? :))))))))

                          Nclarence - Profil | Út 10.2.2015 21:44:21

                          honzina >> To budeš hodnej a co Mika nemáš nebo Nikla?J

                            Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:56:52

                            clarence >> když si vzpomenu tak ti to zítra vyfotim je to zajímavý v tom biorapidu

                              Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:55:11

                              Luger46 >> zítra kupim becherovku

                                NLuger46 - Profil | Út 10.2.2015 20:49:08

                                honzina >> kámoš má ještě dip od Osmoticu, taky krásně voní jak po Becherovce :)

                                  Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:44:00

                                  Luger46 >> a tady ještě banánek

                                    Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:43:03

                                    Luger46 >> ale podívej jak pěkně bumbaj

                                      Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:42:18

                                      Luger46 >> néé 300ml

                                        Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:41:48

                                        clarence >> určitě ale tady to dávat nebudu tady diskutujem o IB