výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

NLuger46 - Profil | Út 10.2.2015 20:40:32

honzina >> no ty wole ty je nedipuješ ale rovnou koupeš :))) to sis objednal toho dipu rovnou litrovku :))

    Nclarence - Profil | Út 10.2.2015 20:32:14

    honzina >> václavíka taky takto namáčíš?J

      Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:23:50

      Luger46 >>tak jsem byl zkontrolovat nadipovaný kulky

        Nhonzina - Profil | Po 9.2.2015 6:18:40

        Luger46 >> me se libi hlavně ty dipy a gely.to je vůně že bych to snad i vychlastal.tu jahodu jsem jen tak na jazyk ochutnal a je krásně sladká

          NKoubas - Profil | Po 9.2.2015 5:58:22

          Luger46 >> měl sem pár hotovek v CW a nepoznal sem rozdíl ani ve studene vodě :D:D:D:D

            NKoubas - Profil | Po 9.2.2015 5:57:39

            Majkl7 >> chytal sem banán fungoval me na podzim

              NLuger46 - Profil | Ne 8.2.2015 22:01:18

              honzina >> já ho vzal ve variantě CW na jaro do studené vody.

                Nhonzina - Profil | Ne 8.2.2015 21:50:12

                Luger46 >> čekám na veletrh tam uvidim co přikoupim.ten stickmix mě dobře šlapal na soukromce,když nikdo nečapal tak ja na tohle jo a to byl listopad

                  NLuger46 - Profil | Ne 8.2.2015 21:47:05

                  honzina >> sem myslel, že toho máš víc. Já vzal obě Elitka, Fish , Stickmix a Liverko. Sám sem zvědav.

                    Nhonzina - Profil | Ne 8.2.2015 21:41:18

                    Luger46 >> jahodu a banán vše zalitý carptrack amino dipem

                      NLuger46 - Profil | Ne 8.2.2015 21:29:38

                      honzina >> kolik těch příchutí vůbec máš? :)

                        Nhonzina - Profil | Ne 8.2.2015 21:26:56

                        Majkl7 >> koupil jsem si ho zalil jsem to carptrack amino dipem banán tak uvidím

                          NMajkl7 - Profil | Ne 8.2.2015 20:25:15

                          chytáte někdo i na banán od IB? máte s tím zkušenosti?

                            Nhonzina - Profil | Ne 8.2.2015 19:57:24

                            Incognito >> taky přemejšlim že bych na veletrhu koupil ten monster's paradise,zatím mám zkušenost s elite strawbery a paráda

                              NIncognito - Profil | Ne 8.2.2015 16:00:59

                              Já mám nejoblíbenejší a nejúčinnější Monster´s Paradise, v kombinaci s V-popkou a obalené v amino gelu Monster´s Paradise. Potom mi hodně dobře chodí i Elite-Srawberry a Monster-Liver v Carptrack pastě.

                                Nvan helsing - Profil | So 7.2.2015 18:40:23

                                honzina >> je to mozne no uvidime na vystave ma tam byt asi nejaka predvadeci akce novych vyrobku

                                  Nhonzina - Profil | So 7.2.2015 18:38:10

                                  van helsing >> mám takovej pocit že bude dělat oboje

                                    Nvan helsing - Profil | So 7.2.2015 15:42:40

                                    tak opraudu tomas ma svoji radu krmeni je clanek v novem kaprovi tak max je asi historie

                                      Nhonzina - Profil | Pá 6.2.2015 21:08:29

                                      pochcal_padlo >> co na očích uvidim.jsem takovej kouzelnej trpajzlík

                                        Npochcal_padlo - Profil | Pá 6.2.2015 21:06:19

                                        honzina >> si hodný džuvo :D