výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Npochcal_padlo - Profil | Pá 6.2.2015 20:56:22

honzina >> džakerla berla :)

    Nhonzina - Profil | Pá 6.2.2015 20:52:26

    pochcal_padlo >> ja bitte. hned dežo

      Npochcal_padlo - Profil | Pá 6.2.2015 20:48:50

      honzina >> daj odkaz moré :)

        Nhonzina - Profil | Pá 6.2.2015 20:25:32

        Koukal jsem,že 30 procentní sleva pokračuje.Na eshopu rybářská speciálka mají pořád akci

          Nhonzina - Profil | Ne 1.2.2015 15:10:42

          BOBIKA >> taky jsem na to koukal

            NBOBIKA - Profil | Ne 1.2.2015 15:06:10

            Sleva tam je, ale ne 30% ale "jenom" 20%.

              NKesam - Profil | Ne 1.2.2015 0:38:55

              Kdyby někdo chtěl Prodám esence od Imperial baits 1ks Black pepper odebráno 10ml 1ks Bloodworm odebráno 25ml 1ks Elite odebráno 30ml cena 500kč včetně pošty A nebo vyměním za nějakou bižuterii od Kordy háčky šnurky nebo něco od trakkeru je to o domluvě já to nepoužívám. :-)

                Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 22:23:42

                viceroy >> už aby to bylo

                  Nviceroy - Profil | So 31.1.2015 22:20:02

                  honzina >> toz nechame se prekvapit s cim vypluje na cesky trh .

                    Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 22:15:59

                    viceroy >> si myslím,že IB pojede dál a k tomu rozjede vlastní koule.toť můj názor.si myslím že IB je jedna z nej.značek na trhu a on je snad jediný distributor pro ČR a tak si myslím,že to zustane

                      Nviceroy - Profil | So 31.1.2015 22:10:32

                      honzina >> vis jak jedna vec je rybarit a druha vyrabet .......tim nechci snizovat kvalitu Tomase ani ho hanit ale znam dost lidi co chytaji slusne ale smesi atd spanelska vesnice

                        Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 22:09:35

                        viceroy >> snad tady někdo o tom ví víc a něco řekne

                          Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 22:08:17

                          viceroy >> no to ja nevim

                            Nviceroy - Profil | So 31.1.2015 22:04:07

                            honzina >> to jako ze bude mit sve koule uz zadny Nolert ? To jako ze si to vse navrhnul sam ?( smesi , ak , atd ) ?

                              Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 22:03:52

                              honzina >> snad ne...ale sem zvědav na to!!

                                Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 22:01:34

                                vikicz >> si myslím že bude rozhodovat hlavně cena,doufám že to nebude předražený jako u jiných firem

                                  Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 21:36:04

                                  pochcal_padlo >> :-)

                                    Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 21:35:43

                                    pochcal_padlo >> Tomáš Blažek & Friends – to je pojem o kterém ještě hodně uslyšíme. Je to značka o které se bude letos hodně mluvit! Jak se dařilo Tomášovi a jeho přátelům v loňské sezóně? Pojďte se na to podívat!

                                      Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 21:35:09

                                      pochcal_padlo >> ne to rozhodně néé!! ČTI !!! http://www.carpfishing.cz/clanky/tomas-blazek-frien​ds-2014/