výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Npochcal_padlo - Profil | So 31.1.2015 21:30:22

vikicz >> Mě se líbí,že ty všechno víš jako první :D

    Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 21:10:45

    vikicz >> no dneska už ta sleva skončila

      Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 21:04:11

      honzina >> myslím že ne..vše vyprodává...a už letí netem nové logo ...
      Tomáš Blažek & FRIENDS

        Npochcal_padlo - Profil | So 31.1.2015 21:01:24

        honzina >> Blažek + Imperial... forewer :D

          Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 20:59:44

          Tak dneska prej už sleva končí,myslíte že ještě nějaká bude? Nebo už Blažek nebude IB distribuovat

            Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 18:41:54

            pochcal_padlo >> z pšenice je gluten ten je světlý

              Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 18:39:21

              pochcal_padlo >> tady vidíš přímo barvu toho prášku a ještě si počtu na co je dobrá http://www.uncaria.cz/Herbar/spirulina-andina

                Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 18:30:30

                pochcal_padlo >> a strašně barví

                  Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 18:30:01

                  pochcal_padlo >> zkus se podívat sem http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Spirulina

                    Npochcal_padlo - Profil | St 28.1.2015 14:16:27

                    honzina >> není spirulina světlé barvy? Možná si ji s něčím pletu,nedíval jsem se do vyhledávače,ale myslím že to je něco z pšenice nebo tak.

                      Npochcal_padlo - Profil | St 28.1.2015 14:15:33

                      Panto >> já myslel jestli do toho třeba nedávají špenát :D :D :D Ale asi to bude tím španělským kořením.

                        Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 14:07:05

                        pochcal_padlo >> nedávají tam spirulinu?ta je dost zelená anebo mořskou řadu mletou

                          NPanto - Profil | St 28.1.2015 11:54:46

                          pochcal_padlo >> tá farba možno bude od korenia ktorá sa do toho dáva, obsahuje to 5% maďarskej papriky a španielskeho korenia (Hait´s), ktoré oproti mǎdarskej papriky má silno zelenú farbu...

                            Npochcal_padlo - Profil | St 28.1.2015 10:43:44

                            carperr >> taky jsem nad tím uvažoval.

                              Nvan helsing - Profil | St 28.1.2015 10:28:44

                              jaro to vypada ze uz zaclo tez mam nadipovano tak uvidime draci jsem plny ocekavani

                                Ncarperr - Profil | St 28.1.2015 10:26:31

                                letos asi vyzkouším ten uncle bait, vypadá to dobře a je to i za přijatelnou cenu

                                  Npochcal_padlo - Profil | St 28.1.2015 8:59:32

                                  Nevíte někdo co přidávají do směsi monster-paradise že ty koule jsou takové zelené? Nemyslím si že to je jen barvivo.

                                    Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 7:50:58

                                    Tak už mě přišel od IB balíček.Hned jsem boilies nadipovat tak jaro může přijít

                                      Nvan helsing - Profil | Ne 25.1.2015 20:19:56

                                      tak opraudu muzu rict ze jsem pripraven

                                        NLuger46 - Profil | Ne 25.1.2015 20:18:28

                                        van helsing >> slušná výbava :)