výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Nvan helsing - Profil | Ne 25.1.2015 19:52:43

A jesze jedna

    NFilip Štefek - Profil | Ne 25.1.2015 19:50:53

    van helsing >> Tak to je pěkný výběr :))

      Nvan helsing - Profil | Ne 25.1.2015 19:49:53

      Pridavam fotto me kupicky ib

        Nhonzina - Profil | Ne 25.1.2015 17:33:05

        pochcal_padlo >> no taky jsem nad tím přemýšlel no uvidim do veletrhu mám čas

          Npochcal_padlo - Profil | Ne 25.1.2015 17:29:15

          honzina >> já mám XSB 14000 a chytam s něma jak blízko,tak na vyvážku. Ale samozř.si pořiď co tobě vyhovuje.

            Nhonzina - Profil | Ne 25.1.2015 17:15:26

            pochcal_padlo >> no ja je chci na chytání u břehu a občas házení tak do 100 metru

              Npochcal_padlo - Profil | Ne 25.1.2015 16:24:38

              honzina >> tak si vem hlavně vel. 10. nebo 14.000. Známy má vel.5500 a ty navijáky nezvládají stahování těžkých olov.

                Nhonzina - Profil | Ne 25.1.2015 11:57:50

                clarence >> ultegry je vcelku jedno jaký hlavně aby šlapali a vypadali zánovně

                  Nclarence - Profil | Ne 25.1.2015 10:16:57

                  honzina >> Ještě máš čas co sháníš na bazaru za navi?

                    Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 21:42:30

                    van helsing >> nej.sranda je,že jsem všechny pruty i navi.prodal a teď nemám na co chytat.zatim mám dva nový navi

                      Nvan helsing - Profil | So 24.1.2015 21:40:04

                      honzina >> stesti preje pripravenym a to myslim ze jsem jen uz aby to zaclo

                        Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 21:36:50

                        van helsing >> štěstí taky hraje roli

                          Ndardajarda - Profil | So 24.1.2015 21:33:58

                          pochcal_padlo >> dnes ráno u nás jeden zmrzlý feederovnik co za oknem auta číhal na špičky a já jel na dřevo... Od ib mám elitku jahoda a za půl roku zpátky 0 úlovků uvidí se zjara.

                            Nvan helsing - Profil | So 24.1.2015 21:33:16

                            viceroy >> ryby najit muzes ale kdyz tam budes hazet plastelinu tak tezko neco chytnes lokalizace ryb na rece je ponekud slozitejsi nez na stojaku a na rovinu honit se za rybama proti proudu ne na opak asi nebudu

                              Nvan helsing - Profil | So 24.1.2015 21:31:39

                              pochcal_padlo >> oki

                                Npochcal_padlo - Profil | So 24.1.2015 21:29:50

                                van helsing >> taky pošlu svoji hromádku :D

                                  Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 21:29:22

                                  viceroy >> si myslím,že oba faktory jsou důležité

                                    Nviceroy - Profil | So 24.1.2015 21:27:27

                                    van helsing >> podle me nejde o to se trefit do prichute ale ryby najit

                                      Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 21:25:06

                                      van helsing >> už aby bylo jaro

                                        Nvan helsing - Profil | So 24.1.2015 21:17:27

                                        honzina >> vesmes jde jen o to se trefit rybam do chute vesmes jezdim na labe na fleky budu si krmit tak uvidime