výrobky imperial baits

Jaký máte názor na tuto značku.vkládejte své zkušenosti i fota ryb
Autor diskuse: honzina - Profil , 20.1.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

jaké boilies vám šlape nejvíc

A) osmotic spice3%

B) monster-liver13%

C) elite-strawberry42%

D) monster's paradise14%

E) explosiv-stickmix3%

F) fish3%

G) birdfood-banana4%

H) elite6%

I) uncle-bait9%

J) carp-total4%

Od 21.1.2015 hlasovalo 140 čtenářů.

Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 21:15:52

van helsing >> IB je jedna z top kouli na trhu nemám strach,že to nebude jezdit

    Nvan helsing - Profil | So 24.1.2015 21:14:08

    viceroy >> to ukaze cas rikam chytal jsem na krasu i mika a chci zkusit ib snad jezdit bude

      Nviceroy - Profil | So 24.1.2015 20:19:42

      van helsing >> aby ta hromadka ze stolu neskoncila cela na dne jezera :-) IB zase takova hitparada neni oproti jinym znackam nerikam ze nechyta ale pokud ryba jde tak proste jde do vseho i do kule za 120 kc za kg :-)

        Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 20:16:45

        van helsing >> no hlavně aby to jezdilo

          Nvan helsing - Profil | So 24.1.2015 19:59:32

          zitra vam sem hodim svoji zasobu na letosek se pobavite tou hromadkou

            Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 19:22:49

            Tak objednáno jahoda dip.boilies jahoda a banan tak jsem zvědav

              Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 10:24:47

              Luger46 >> ale jak říkám je lepší ty koule zalejt tím dipem a nechat je v tom koupat. Vždycky jednu vytáhnu obalím ji v gelu zase ji dám do dipu a hned ji zase obalim v gelu vono to udělá takovej sliz a to je bomba

                Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 10:22:04

                Luger46 >> určitě já osobně fandim tý jahodě, už aby bylo jaro

                  NLuger46 - Profil | Pá 23.1.2015 22:20:01

                  honzina >> uvidíme, každá voda je jiná.

                    Nhonzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:59:08

                    Luger46 >> hele moc si to už nepamatuji,ale co si vzpomínám tak stickmix nic moc ale jahoda šlapala

                      NLuger46 - Profil | Pá 23.1.2015 21:56:53

                      honzina >> co jaro?

                        Nhonzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:54:14

                        Luger46 >> hlavně na podzim ale i v lete mě chodili záběry

                          NLuger46 - Profil | Pá 23.1.2015 21:42:11

                          honzina >> a to ti šlapaly ta jahoda a medák i v létě?

                            Nhonzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:38:40

                            Luger46 >> nee jedno je ciza koule a tamty jsou na jahodu a ten stickmix

                              NLuger46 - Profil | Pá 23.1.2015 21:32:28

                              honzina >> všechno na dipovaný Stickmix?

                                Nhonzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:31:17

                                van helsing >> nee neni

                                  Nhonzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:30:08

                                  van helsing >> a ještě jedna

                                    Nvan helsing - Profil | Pá 23.1.2015 21:29:49

                                    honzina >> neni ten vrchni kaprik ze stitu je mi to tam docela povedome

                                      Nhonzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:27:54

                                      van helsing >> explosiv stickmix

                                        Nhonzina - Profil | Pá 23.1.2015 21:26:41

                                        van helsing >> 95 cm 15,40kg