Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

Nu.x.a. - Profil | St 23.3.2016 14:14:53

Knapík >> ty co na catanu nadávají ty s ní chytají dodnes...

    NKosticka - Profil | St 23.3.2016 14:05:25

    u.x.a. >> hele mozná si to tou červenou vyhral :D ted se tam řeší kdo poklada pruty do bahna,opravdu ta diskuze je letos opravdu libova :D

      NKnapík - Profil | St 23.3.2016 12:38:51

      rybomil >> já např. proti tý Cataně, co jsem měl, žádný výdrady nemám, stálo to pár korun, ryby jsem na to tahal a pak jsem daroval kamarádovi, který ji má dodnes. Jediný, co se jí přihodilo byla vypadlá keramika na jednom očku.
      Nějaký Dragon je červený ??

        Nu.x.a. - Profil | St 23.3.2016 12:09:37

        nevíte někdo co je s Augustusem??

          Nmarw_84 - Profil | St 23.3.2016 10:39:13

          Sry to melo byt pro uxu

            Nmarw_84 - Profil | St 23.3.2016 10:23:43

            mastrof >> já myslim, že další oběti dostatečně varoval mastrof.. jestli k tomu bude chtít něco napsat Augustus tak napíše.

              Nu.x.a. - Profil | St 23.3.2016 10:19:30

              marw_84 >> chci varovat další oběti, navíc augustusovo mlčení asi nněco znamená..

                Nmarw_84 - Profil | St 23.3.2016 10:01:56

                u.x.a. >> Já myslim, že to byl obchod mezi těma dvouma. Nechápu proč ty se v tom tak angažuješ. Neni to tvoje věc

                  Nrybomil - Profil | St 23.3.2016 9:36:53

                  Knapík >> Catana - to je ten typ klacku, co bude ve všech významných muzeích rybařiny vystavený coby příklad, jak vláčák nemá vypadat ???

                  Btw: že prej i drakouši tehdy mocně zapracovali na těch svých řadách, bo se na to už nemohli dívat :§)

                    Nu.x.a. - Profil | St 23.3.2016 9:20:19

                    nemá někdo po ruce Augustuse? pořád se nám tady nevyjádřil k obchodu s mastrofem..

                      Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 22:28:32

                      nové barvy Magnumů ,udělali mi klucí v rapale radost..

                        Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 19:31:49

                        příprava na sezónu,musím se v tom ještě přehrabat,katany jsou naleštené a opřené v koutě..

                          Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 14:40:59

                          venca1 >> já zase doufám že si jí Augustus nedal do ignorace :-)

                            Nvenca1 - Profil | Út 22.3.2016 14:29:00

                            Pedro1 >> Ahoj, v to právě doufám.:-))

                              NPedro1 - Profil | Út 22.3.2016 14:26:13

                              venca1 >> Tady to teprve začne.

                                Nvenca1 - Profil | Út 22.3.2016 14:25:16

                                To je príma diškuz, dávám si ji do oblíbených.:-)))

                                  Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 14:09:34

                                  augustus12 >> tak co se vyjádřit se k obchodování s mastrofem.. ??

                                    Nmastrof - Profil | Út 22.3.2016 11:32:39

                                    u.x.a. >> může být, za chvíli jdu do metra....

                                      Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 11:23:25

                                      mastrof >> na tu tvojí dobrosrdečnost a zvědavost brzy umřeš..

                                        Nmastrof - Profil | Út 22.3.2016 11:13:52

                                        u.x.a. >> tak už tam zase nejsi, chtěl sem si přečíst tvuj zapis, proto sem tě z ignorace vyndal a přidat si tě tam můžu zase až za 3 dny....