Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 11:09:36

ještě bych potřeboval pár takových lidí jako je mastrof aby si mě dali do ignorace a budu mít konečně kliené spaní a klid např. bobrman, Medvěd, AD atd..

    Nmastrof - Profil | Út 22.3.2016 11:00:05

    už tam jsi oposume

      Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 10:44:44

      Knapík >>catana není pro každého..

        Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 10:37:57

        mastrof >> dej si mě tedy do ignorace bledá tváři..

          NKnapík - Profil | Út 22.3.2016 10:31:25

          u.x.a. >> kdepak, podívej, jak jsem dopadnul, když jsem chytil tu štiku, Catany se od té doby bojím

            Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 10:29:28

            augustus12 >> si schopen nějak vysvětlit obchod s mastrofem? já věřím že to byl spíš překlep na celnici nebo na poště...

              Nmastrof - Profil | Út 22.3.2016 10:28:34

              u.x.a. >> začínáš mi kvůli těm tvejm kecům vadit víc než augustus. ty árijskej smrdutej oposume

                Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 10:24:59

                Knapík >> no nevadí, ale stejně uvažuj o jejich vyměně za rudé meče..

                  NKnapík - Profil | Út 22.3.2016 10:22:26

                  u.x.a. >> ani ne, díky, už jsem výbavu trochu obměnil a mám teď jeden Sportex, jeden Savage Gear a nějaký Dragony. myslím, že s tím nějakou chvíli ještě vystačím.

                    Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 10:21:55

                    S&F - pescador >> pche..

                      NS&F - pescador - Profil | Út 22.3.2016 10:21:03

                      u.x.a. >> Cca. za měsíc začnu vysazovat rajčata. Přebytky bych vzal.

                        Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 10:19:58

                        mastrof >> no snad to Augustus nějak tady vysvětlí, zřejmě se jednalo o nějaký politovaní hodný omyl, ok mohl jsem napsat rudá tvář..

                          Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 10:17:42

                          Knapík >> když budeš chtít můžu ti nějakou věnovat, mám jich dost a dost..

                            NKnapík - Profil | Út 22.3.2016 10:08:43

                            u.x.a. >> oh, Catana, taky jsem jednu míval ...

                              Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 9:45:05

                              Knapík >> máš vlastně tak trochu pravdu,víš moc dobře že catana je moje srdeční záležitost :-)

                                Nmastrof - Profil | Út 22.3.2016 9:28:04

                                Pedro1 >> mno prostě sem kšeftoval s angustem, obědnával mi přes kámoše co dělaj v rapale nějáké woby, které nakonec nebyly, tak mě přesvědčil at vezmu jiné taky od kámoše, že už prý nebudou. ty dorazily asi za 2 měsíce a cena byla o dost vyšší než běžně na ebay, k tomu poštovné za každého woba zvlášť... nejdražší woby co mám, od tý doby s angustem už nekšeftuju, určitě na mě nevydělal nějákou závratnou částku, byla to i dost moje chyba že sem mu důvěřoval, neb sme spolu chodili na ryby a zdál se mi divnej ale ne zlej. zlej asi neni ale je vychcanej a notorickej lhář a pohádkář a já se vlastní blbostí nechal oškubat. dál bych se v tom nepatlal.

                                  NKnapík - Profil | Út 22.3.2016 9:23:03

                                  u.x.a. >> stejně sis ho oblíbil jen proto, že má v arsenalu prut Shimano Catana :-)

                                    Nmastrof - Profil | Út 22.3.2016 9:19:23

                                    u.x.a. >> toho indiana sis mohl teda odpustit, o to tady rozhodně nejde.

                                      Nu.x.a. - Profil | Út 22.3.2016 9:05:10

                                      Pedro1 >> indián se nám pěkně vybarvil co..

                                        NPedro1 - Profil | Út 22.3.2016 9:00:26

                                        mastrof >> To by mě zajímalo.