- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak přepravujete závrtné vidličky k vodě?
Myslím, že tuto otázku řeší hodně lidí. V současnosti jsem to řešil tak, že jsem je hodil do báglu a hotovo. Nicméně budu mít nové hlásiče a koupil jsem nový polstrovaný obal na pruty. Nerad bych si ho něčím ničil. Proto chci vidle uložit. Líbí se mi pouzdro od NASHE (viz. obrázek), který beru jako poslední možnost, protože bych musel vždy výsuvný kus vidle vyjímat kvůli délce. Nemáte nějaké své zlepšováky, jak nosíte závrtné vidličky k vodě? Vidličky i s hlásiči jsou dlouhé 73 cm. Bez se vejdou do toho NASHe :)Díky moc.
Autor diskuse: DaveX - Profil , 17.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Smrtak - Profil | Út 27.1.2015 17:55:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ušil som si "púzdro" zo sedáku zlomenej pavúkovej stoličky. Materiál super, nešpiní sa a nepremáka. Mám to zaprasené. Čistenie si nechávam momenty najvačšej nadržanosti. Nosím tam aj pípaky a swingre. Je to hotové tak na 80%.
Ak bys som mal penál na prúty, tak to šupnem tam, alebo pripnem zvonku, ako písal tuna kolega.
Donedávna som vidličky nosil v obale od trojnožky - malej nepohodlnejstoličky, akurát z neho dosť trčali a bolo to celé take roztrasené.
Ak bys som mal penál na prúty, tak to šupnem tam, alebo pripnem zvonku, ako písal tuna kolega.
Donedávna som vidličky nosil v obale od trojnožky - malej nepohodlnejstoličky, akurát z neho dosť trčali a bolo to celé take roztrasené.
neprduch - Profil | Ne 18.1.2015 17:39:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jak jsem už psal, používám na konce prutů i na vidličky trubky mirelon - viz foto. Při troše šetrným zacházení vydrží a když se pos..., tak 2 metry stojí dvacku.
Gloton - Profil | So 17.1.2015 23:42:52
Podobně jako mnozí jiní v boční kapse báglu, jen ještě navíc mám v té kapse vloženou hliníkovou nádobku od "spreje" (může být třeba od nějakého mazadla či čehokoliv jiného podle toho jaký chci průměr nádobky) s odříznutým vrškem, aby mi ostré ocelové špičky nepropíchali kapsu báglu. Nechávám na nich dokonce i signalizátory, na báglu je našitý šikovný pásek se suchým zipem, kterým to k báglu přichytím.
jirisyky - Profil | So 17.1.2015 22:03:46
neprduch >> tvá otázka sem do diskuse nepatří a zprávu máš. Omlouvám se zakladateli
Miraryb - Profil | So 17.1.2015 21:55:44
Můj futrál na vercajk mé na boku dvě kapsy. Jedna je pro podběrák a druhé pro vidle. Z plastové lahve jsem uřízl dno a to jsem nacpal do té kapsy pro vidle, no a teť tam jednoduše ty vidle šoupnu a nemám strach, že by mi ten bágl poničili. Jo a nepotřebuju žádný speciální drahé obaly.
arnošt - Profil | So 17.1.2015 17:55:59
Mám je v igelitce v boční kapse báglu.Už takhle mám tolik futrálů,že bych potřeboval futrál na futrály...
neprduch - Profil | So 17.1.2015 17:10:32
jirisyky >> Proč jsi mě v diskusi Fan club Mivardi bloknul červenou a na SZ také zatím nereaguješ? Jak vidíš z mé předchozí odpovědi, nějaké Mivardi věci mám a jsem s nimi spokojený.
neprduch - Profil | So 17.1.2015 17:07:57
Já používám termoizolační trubky mirelon, a to jak na konce složených prutů, tak na vidličky. Na pípákách mám koženkové futrály, takže je z vidliček nedemontuji a všech 5 vidlí (včetně vidličky na foťák) šoupnu do trubky a celé upevním suchým zipem ve futrálu (Mivardi 3komorový). Potřebnou délku trubky mám zakončenou také mirelonem, spojenou chemoprénem a ještě omotané opravárenskou lepicí páskou (samotný chemoprén to neudrží).
drvoštěp - Profil | So 17.1.2015 13:51:12
Jak , v kapse obalu na pruty a pípáky v rybářské tašce.To pouzdro od Nashe je hezký ale jinak další zbytečnej krám k vodě...
Čtenáři této diskuse také sledují
Čína - objednali ste uz nieco?15760
Opravy a úpravy navijáků5905
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
Levné zahraniční rybářské e-shopy ?590
Fóry59883
Sranda bez nadsázky 🤘10867
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Dokumenty z přírody kolem vody624
Lodní motor Mercury663
Stég nástrahy a krmení85
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 23.5 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

















