Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

Bušák - Profil | Pá 9.1.2015 18:37:53

honzina >> ale stále fakt dobrý,mě plně vyhovujou

    honzina - Profil | Pá 9.1.2015 18:37:47

    Vím že to jsem nepatří,ale poraďte sháním kvalitní kaprový prut do 8000kč 12 ft a50 mm oko a aby se pěkně ohýbal od sedla

      honzina - Profil | Pá 9.1.2015 18:34:20

      Bušák >> tak to už je rarita to už je skoro retro

        Bušák - Profil | Pá 9.1.2015 18:33:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        honzina - >> asi 25 roků mám tyhle,ještě neměli poruchu kromě ohnutý kličky když mě někde upadl ,šlapou stále jak nový

          honzina - Profil | Pá 9.1.2015 18:29:07

          Chosé 2 >> beru tě za slovo taky jsem byl dnes v práci letos poprvé hrůza.Pane bože jak mě bylo doma

            vundu - Profil | Pá 9.1.2015 18:23:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            5x ultegra..


            foto o ničem,ale když fotím na kalkulačku :-D

              Blumik - Profil | Pá 9.1.2015 18:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Moje prvni dvojčata xsa

                vundu - Profil | Pá 9.1.2015 18:18:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kámoš Twin a kámoš Rarenium....

                  Rostid - Profil | Pá 9.1.2015 18:12:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  3 roky jsem měl media a sloužily velmi spolehlivě, vyměnil jsem je jen kvůli kapacitě cívky

                    standas - Profil | Pá 9.1.2015 18:12:38

                    libryb >> mám vyměněné ložiska a promazáno a vyčištěno

                      libryb - Profil | Pá 9.1.2015 18:11:09

                      standas >> Čoveče už teda nechodí na 100% ale furt drží!

                        standas - Profil | Pá 9.1.2015 18:08:10

                        libryb >> jo Japan je Japan :-)

                          unudle - Profil | Pá 9.1.2015 18:08:05

                          standas >> Už aby jsi si začal sypat hlínu na prsa:-))

                            Chosé 2 - Profil | Pá 9.1.2015 18:06:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jako také shimánista jsem diskuzi objevil až nyní když budu muset do práce, ale při první příležitosti se rád připojím :-)

                              libryb - Profil | Pá 9.1.2015 18:06:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              standas >> Taky ho mám asi čtvrtstoletí a doufám, že budu mít ještě jednou tolik! :-))

                                Rostid - Profil | Pá 9.1.2015 18:05:00

                                honzina >> psal jsem, že to bylo na jiným navijáku, že mi nestačilo dotáhnout brzdu. já jen píšu, že mi to tak vyhovuje a je to dle mých zkušeností citlivější a lépe se mi tak v souboji reaguje. shimano má brzdu supr, to s tebou souhlasím

                                  Rostid - Profil | Pá 9.1.2015 18:02:35

                                  Erva >> já tě ale o ničem nepřesvědčuju, jen s tebou diskutuju, nic víc :-)

                                    prdec - Profil | Pá 9.1.2015 18:00:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Koupil sem si XSC 10 000 tak uvidíme.

                                      honzina - Profil | Pá 9.1.2015 17:49:47

                                      Rostid >> mám ultegry xta a nestalo se mi,že bych po úplným dotaženi brzdy musel ještě brzdit rukou,no ale když chytáš ty divočáky tak asi jóóó.ty já nechytám

                                        honzina - Profil | Pá 9.1.2015 17:43:15

                                        Rostid >> ja teda od toho mám brzdu,ale každej na to má jiný fígle.Si myslím,že shimana mají citlivé brzdy.Mám bait.spool a mám brzdu tak seštelovanou,že nemusím nic přibrždovat,ale jak říkám každej je nějak zvyklej