Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

Bejmák - Profil | Pá 9.1.2015 17:41:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Céčka v pohodě .

    Erva - Profil | Pá 9.1.2015 17:38:39

    Rostid - Nevím proč , nebo z jakého důvodu se mě snažíš o něčem přesvědčit , tedy ještě jednou , mě navijáky Ultegra XSC nevyhovovali a to konkrétně delší brzda , tím ale neříkám že nemá , nebo si své spokojené uživatele nenajde , kolovrátky mám jiné a jsem spokojen :-))

      Rostid - Profil | Pá 9.1.2015 17:31:47

      honzina >> holt někdy nahradíš prsty celou dlaní ;-)

        Rostid - Profil | Pá 9.1.2015 17:31:08

        Erva >> no když tu cívku rukou chytneš pořádně, tak to udržíš fest, právě když jsem někdy zapřáhl divočáka, tak jsem měl brzdu na krev a stejně to nepomohlo, tak jsem ji jěště musel držet rukou. to bylo ale na jiným navijáku.

          honzina - Profil | Pá 9.1.2015 17:17:08

          Erva >> to bys asi měl slušně očouzený prsty😊

            Erva - Profil | Pá 9.1.2015 17:15:23

            Rostid - Jasan každému vyhovuje něco jiného , na tekoucích vodách bych ale kolikrát potřeboval ještě rukavici , pokud bych dobrždoval cívku prsty.

              Rostid - Profil | Pá 9.1.2015 16:45:10

              Erva >> zajímavé, každý to má asi jinak. já je mám a v podstatě z brzdy používám jen půl otáčky. když dám prut do vidlí, tak o půl povolím a po záběru o půl dotáhnu. takhle mi to vyhovuje, jsem totiž zvyklej při souboji mít spíše povolenější a dobržďuju prsty na cívce. naučil jsem se to tak a příjde mi to daleko citlivější než jen samotná brzda

                Erva - Profil | Pá 9.1.2015 16:28:57

                Mr.Doctor - Ano i v katalogu je psáno že mají brzdu Instant Drag Spool System ,ale ve skutečnosti je konkrétně u Ultegry XSC 2 -2,5 půlotáčky mezi povolenou a utaženou brzdou - záleží jak chceš mít brzdu utaženou , tedy pro mě nevyhovující , proto šli taky z domu ,dnes už se dají koupit podložky ještě na zkrácení brzdy , u navi Daiwa QD je ta brzda opravdu velmi krátká , tedy 1/2 otáčky , možná i míň ,opět záleží jak chceš mít brzdu povolenou ,nebo naopak utaženou .

                  Majo86 - Profil | Pá 9.1.2015 13:22:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Na PREDAJ cena 4500kč BIG LC, technium 0,35mm mono 3ks 13000kč naraz !!!

                    černásmrt - Profil | Pá 9.1.2015 13:10:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Shimano je nej

                      standas - Profil | Pá 9.1.2015 12:47:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      MADE IN JAPAN- tento navijáček budu mít do smrti:-)

                        Mr.Doctor - Profil | Pá 9.1.2015 12:45:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        PA XTA

                          Mr.Doctor - Profil | Pá 9.1.2015 12:39:20

                          honzina >> Jsou to dva různé systémy, i když tím druhým ( baitrunner spool system ), když bys chtěl, dokážeš při vhodném nastavení seřídit brzdu tak, že ti potom pracuje "stejně", jako navi s instant drag ( "stejně" - mám na mysli délku brzdy - od toho ten systém je ). Užívám právě tento systém už několik let na svých PA XTA a doufám, že mě přežijou, jelikož bych nerad tento luxus měnil...

                            vydra Lucky - Profil | Pá 9.1.2015 12:21:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Protože mám rád feeder, mám to rád s bojovkou - používám 3x Sedonu, 2x Saharu 1x Exage Max. spokojenost, léta slouží bez problémů, není co dodat.

                              tatra - Profil | Pá 9.1.2015 12:09:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Moje stará dobrá klasika BB LC

                                xDanielS - Profil | Pá 9.1.2015 11:58:03

                                Radek87 >> Taky používám aernosy, lehký a pracanti....

                                  honzina - Profil | Pá 9.1.2015 11:55:27

                                  Mr.Doctor >> sory mas pravdu

                                    levhan - Profil | Pá 9.1.2015 11:46:56

                                    honzina >> biomastr xsa coz mam ja nema baitruner spool a ma instant drag


                                    Naviják Biomaster XSA má zabudovaný nový systém Instant Drag. Brzdový systém umožní nastaviť brzdu extrémne rýchlo. Otočením kľučky okamžite poznáte, že máte v rukách zvláštny naviják. Neucítite žiadne vibrácie rotoru alebo prevodov, i keď pracujete s tak výkonným prevodom. Naviják vyvinutý na dlhé náhody.

                                      levhan - Profil | Pá 9.1.2015 11:43:59

                                      honzina >> myslim ze se mejlis

                                        honzina - Profil | Pá 9.1.2015 11:41:09

                                        Mr.Doctor >> mám takový pocit,že instant drag systém mají jen navi s baitrunerem spool