Npepas1998 - Profil | Čt 7.9.2017 9:23:40
TYDOGO >> čau kupoval sem ho na garantovaný obchod,měli poslední kus,jinde ho mají vyprodaný(lidi ho asi dost berou) a na mastodont.cz ho budou mít až v říjnu
NTYDOGO - Profil | Čt 7.9.2017 7:11:41
pepas1998 >> čau, neměl bys link na eshop v Čechách ?
Npepas1998 - Profil | St 6.9.2017 16:22:39
Máte někdo zkušenosti s vozíkem Carp trolley mk2 od značky X2?
Npepas1998 - Profil | St 6.9.2017 16:21:47
TYDOGO >> ted sem si ho objednal ,uvidím jak na tom bude,rám je z hliníku takže asi ne nějaké 100kg náklady ale chci od toho aby to uvezlo do těch 80kg a budu spoko.
Nneutral - Profil | Po 21.8.2017 17:13:05
Aimtop >> Dle bílých míst v lomu to bylo asi už nějaký čas načaté.Solil jsem si to s písní na rtu spokojeně k vodě.Nežli jsem stačil cokoliv udělat,válel jsem se po vercajku,zakousnutý v obalu na pruty,s výrazem debila nechápajíc co se to děje...Ještě že mě nikdo neviděl (doufám).Pokud ano,tak se tam válí smíchy ještě teď...
NAimtop - Profil | Po 21.8.2017 10:57:59
neutral >> Přesně toto se mi stalo na Daiwě na plastovém ráfku a tak jsem koupil velké kolo na kolečko a předělal nápravu na větší kolo a teď super.
Nhaas - Profil | Ne 20.8.2017 12:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
neutral >> ja zase dostal defekt :-) ..... koupil jsem nahradni dusi v OBI ....
Nneutral - Profil | Ne 20.8.2017 11:32:35
V pátek to v půlce cesty "zabalil" ráfek.Po X letech a X kg na to měl vcelku i nárok,ale stejně mě pěkně nas.. .Nenávidím plasty!
NSaimon - Profil | St 11.3.2015 8:10:34
neutral >> zdar, jak je tam uchycený to kolečko? Jde mi o to jestli je možný je jednoduše vyhodit při transportu nebo bych to musel upravit
NZiggy - Profil | Pá 23.1.2015 23:51:02
viceroy >> tak to musím souhlasit, je fakt že se k vodě autem nejezdí a jak píšeš, na delší dobu než jedno odpoledne je něco podobného potřeba, to ano
i tak jsem rád že to mám tak trochu jinak:---))
Nneutral - Profil | Pá 23.1.2015 22:21:11
Lubos 99 >> ...není zač,rádo se stalo...
NLubos 99 - Profil | Pá 23.1.2015 17:45:14
neutral >> tak tohle vypadá fakt dobře,ještě jednou dík
Nneutral - Profil | Pá 23.1.2015 17:32:46
Lubos 99 >> Takhle se Sona ztrácí v zádi složená...
Nadamik123 - Profil | Pá 23.1.2015 17:20:19
viceroy - >> Ahoj trakař od sony nedoporučuju. Za prvé když ho máš plně naloženej a jedeš s ním tak se nohama kopeš o trubku a je to dost nepříjemné, muselo se to řešit prodloužením rukojetí o cca 15 cm a už je to ok. Za druhé když jedeš a máš hodně naloženej předek a kolečko se zasekne v díře tak je dost namáhaná pojistka která se zacvakne když dáváš trakař dohromady, postupně se ten caplík ničí až odpadne úplně. A potom se stává že vjedeš do díry a kolečko se sekne a jak tlačíš dopředu tak se trakař prostě převrátí dopředu. To sem yřešil tím, že sem koupil pavouka a vždycky jak dávám trakař dohromady tak ho tam omotám tak aby se to nemohlo převrátit. Ale po těchto úpravách super pomocník.
Nneutral - Profil | Pá 23.1.2015 17:11:33
Lubos 99 >> Není zač.Složenou ji najdeš na fotce o něco málo níže...
NLubos 99 - Profil | Pá 23.1.2015 17:05:16
neutral >> jj dík za ukázku,takhle už tam ale moc věcí nedám,ale jěstli se dá opravdu ta SONA rozumně složit tak do ní asi pujdu,na některá místa to mám víc jak 500m a stačí na tři dny a stejně toho má člověk jak na týden,a to nošení je čím dál složitější (fizička)
Nneutral - Profil | Pá 23.1.2015 15:50:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Lubos 99 >> Felda combi zchramstne Trakař v pohotovostním stavu i s prodlouženýma madlama jak nic.Ve stavu složeném se rozměrově rovná necelé jedné lehké posteli navíc,takže ho vždycky někam v pohodě zasteleš i s věcma na týdenní rybačku...
Nviceroy - Profil | Pá 23.1.2015 15:23:23
loda30 >> no prave neni nam 20 :-)
Nloda30 - Profil | Pá 23.1.2015 14:37:27
viceroy >> :-D :-D, jak koupíš trakař, tak písni jaký, já se furt nemůžu rozhoupat... Mám to sice blíže jak ty :-D, ale už se mi to taky tahat nechce, člověk stárne...:-D
Nviceroy - Profil | Pá 23.1.2015 14:29:48
loda30 >> nooooo prihoriva :-)
Nviceroy - Profil | Pá 23.1.2015 14:29:09
Ziggy >> zdarec tak je rozdil jit na ryby a na ryby ......ja na pulden k vode malokdy vyrazim takze na delsi dobu clovek potrebuje uplne jiny material nez batuzek a zidlicku a taky nosit tu hromadu 500 m na trikrat je uz pakarna .......kdo nezazil neuveri
Nloda30 - Profil | Pá 23.1.2015 7:27:38
viceroy >> Takže na moji půlku ?? :-)))
NZiggy - Profil | Pá 23.1.2015 1:09:14
viceroy - >> no tedy smekám pomyslný "klobouk" dolů
mohu se zeptat jaké to má výhody? přepravit k vodě takovou hromadu materiálu když půjdeš na ryby?
Vím že neodpovídám na Tvůj dotaz ale i tak mne to zajímá, podobnou diskuzi jsem zatím neviděl, když by se to sem nehodilo tak to smaž
ahoj, Petr
NLubos 99 - Profil | Čt 22.1.2015 22:03:51
viceroy >> no není nad dobrou radu,skoro jak u doktora když je nějakej problém,tak si najdi novou práci a ono to přejde......:-)
Nneutral - Profil | Čt 22.1.2015 21:31:57
Lubos 99 >>
To chce Feldu combi,tam vlezou k švajcu bomby.
Neškub sobě vzteky háro,kup si tohle skvělý fáro.
Vyhaž zadní sedadla,aby odpor nekladla.
Pak vleze se i Trakářek a nemáš důvod na nářek :)
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 20:46:48
Lubos 99 >> musis prodat Feldu at se vleze trakar :-)
NLubos 99 - Profil | Čt 22.1.2015 20:39:30
Chlapi jak ty trakaře vozíte v autě,nebo snad na káře?ja už ve feldě moc místa nemam,dík třeba i za foto
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 18:30:31
loda30 >> schvalne proc myslis ze budu porizovat trakarek ? At mam klid na P od mistnich masarek a dostanu se do mist kde bych normalnim nosenim sesilel nebo zdechnul vysilenim :-)
Nloda30 - Profil | Čt 22.1.2015 17:45:32
neutral >> :-D :-D dík za foto a výklad, myslím že kolega viceroy to taky ocení :-)), na fotkách výrobce vypadá ten vozík tak nějak humpolácky :-D
Nneutral - Profil | Čt 22.1.2015 17:41:19
loda30 >> Ano,míry bohatě souhlasí.Možná je i o malinko menší na šířku.Mě se na něm líbí ta malá váha,kompaktnost=rychlost sestavení.Zastavím autem u silnice,udělám cvak,cvak,cvak a za 15 sekund už na vozík fedruju harampádí,stáhnu gumama,pichnu to někam do keřu,odvezu auto,pak dofrčím k vodě,nahážu všechno,včetně lehkého vozíku na člun a "sbohem Moravo,rukuju do Hodonína" :)
NRajsi - Profil | Čt 22.1.2015 16:57:30
Ahoj, nemáte někdo tento? Jsem menší postavy a líbí se mi ty jekly (držadla) jak jsou nízko posazené. Když jsem viděl menší chlapy vézt klasické vozíky, tak dost krčily lokty a ramena, aby váhu nákladu dostaly dostatečně dopředu. Tento mi přijde pro menší lidi lepší. Díky za reakce.
https://www.youtube.com/watch?v=3IjZxGC0DcUNneutral - Profil | Čt 22.1.2015 16:33:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nechci aby to vypadalo,že tady Sonu chválím jen proto,že ji vlastním.Vlastně jsem ani netušil,že je tak výjmečná.Když jsem ale viděl níže uvedené fotky složených vehiklů došlo mi,jak je tak zdánlivě jednoduchá věc promyšlená.Při uvedení do provozu totiž nic nešroubujete a nevysouváte,tím pádem ani nic nehledáte,protože celý vozík je pěkně kompaktní a vcelku.O jeho skladnosti nejlíp vypovídá toto foto...:)
Nneprduch - Profil | Čt 22.1.2015 15:23:39
Sylvestr >> Nemám zkušenost, teď budu vyrábět vozík něco jako rudl, potřebuji jen na větší tašku, deštník a křeslo, takže nic velkého. Kolečka už mám vyhlédnuté, teď ještě koupit jekl. Nebudu dělat nic složitého, spíš menší, abych projel i po úzké cestě.
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 15:17:39
neprduch >> Co na něho říkáš ?
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 15:17:10
neprduch >> Zdar, blbě jsem to napsal, je za těch 1.699,-
Nneprduch - Profil | Čt 22.1.2015 15:14:50
Sylvestr >> Nějak ti tam vypadla 1 - trakař je zlevněný na 1699,-Kč. Za 7 stovek bych do něj šel:)))
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 13:09:43
Pak ještě ten 2.099,- Sportcarp
NHupo - Profil | Čt 22.1.2015 11:49:21
Tento tiež nevyzerá zle :-).
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 11:37:38
smike >> Právě že mám staršího rudlíka, je skladný a lehký, ale jak říkáš bulá se.
Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 9:57:05
Sylvestr >> to netuším.od GF mám jen spacák a to navíc jen od konce lońské sezony (9 nocí venku zatím).vozík je třeba vyzkoušet.naložit to a pak to projet a vybírat podle toho, jak ti to padne do ruky
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 9:32:04
smike >>Možná i proto ta snížená cena u LK Baitu - 644,- z 2343,- , a nevíš jaká jekvalita u té firmy Giants.
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 9:22:16
smike >> Zdar, tak to nevím, ale uvažoval jsem oněm.
Nm.v. - Profil | Čt 22.1.2015 7:41:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj vlastním trakar od sony.Než jsem si ho koupil měl jsem pár jiných značek v ruce a po dlouhým vybírání jsem vzal tenhle.Kamarád ho má taky a na chatě s ním vozí i dříví,takže nosnost má velkou .Ovladatelnost výborná díky jednomu kolečku na předku ,rychle se skládá a materiál z kterýho je dělaný je fakt pevnej ,Za mě tenhle trakař je dobrej kup.Pokud vybereš jinej,hlavně si neber ze dvěma kolečkama ve předu,je to vopruz potřebuje mnohem širší uličku na projetí .Tak dobrý výběr ahoj slíďák
Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 7:08:29
Sylvestr >> dvoukolak je na... Muzes s nim jen po rovine. Jak jedes po trochu naklonenem terenu, prevraci se.
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 1:08:01
Možná i tento by nebyl špatný za ty peníze 1699,-
NSylvestr - Profil | Čt 22.1.2015 1:03:27
Kolega má tento a je spokojený přepravní vozík Mivardi Executive. 2 600,-
Nneutral - Profil | St 21.1.2015 16:27:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
...a ještě jsem zapoměl na tuning zajištění proti zklopení...(tzv.provizorně napořád)
Nneutral - Profil | St 21.1.2015 15:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
viceroy - >> Levné,rychlé,časem a odvozenými metráky prověřené prodloužení madel u Sona Trakařu,pomocí silnostěné,plastové trubky.(tvz."na prasáka") :)
NMaca_86 - Profil | St 21.1.2015 7:17:07
Emilooo >> Čau, zvažuji taky TFG Banshee Barrow, ale nemuzu nikde najít fotky, jak vypada v rozloženém stavu atd. Jaké jsou tvé dojmy, materiál, kvalita? Máš prosím nějaké fotky?
Díky
NMaca_86 - Profil | St 21.1.2015 7:15:20
Emilooo- Čau, zvažuji taky TFG Banshee Barrow, ale nemuzu nikde najít fotky, jak vypada v rozloženém stavu atd. Jaké jsou tvé dojmy, materiál, kvalita? Máš prosím nějaké fotky?
Díky
Nmmmml - Profil | St 7.1.2015 17:14:20
viceroy >> Tak tady mám to slíbeny hodnocení od kolegy co ho má (SONU). Supr,špica... :-) :-)
Nviceroy - Profil | St 7.1.2015 14:17:42
kurell >> dikes moc za fota i dobry nazor ..........pripada mi to ze ti co to navrhli ani s tim trakarem moc nepojezdili a ty mouchy neodstranili
Nkurell - Profil | St 7.1.2015 14:11:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
viceroy >> spokojený jsem(zatím použit jen jednou) a máš pravdu ty ručky jsou moc krátké viz. fotky!Trochu jsem vozík upravil a to předělání obyč. matek za křídlové(kvůli snadnějšímu rozložení)Druhá fotka je tloušťka kučky.Špatně se drží!
Nmmmml - Profil | Út 6.1.2015 18:19:29
viceroy >> Tam kam chodíme je vyšlapaná pěšina ve vys.trávě,dálka je "slušná"cca.kilák,veze toho k vodě dost(většinou jedem na tři dny).Já jdu od auta 2x-3x,on jednou ale : je to 60kg "obr" :-) tudíž dává pauzy.Jak jsem tady už psal,ty stabil.nožky se mu zachytávají o trávu,větve...To bych tomu trak.vytknul já ale zítra budem chytřejší (doufám) :-)
Nneutral - Profil | Út 6.1.2015 18:16:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bambi.SpP >> S tím těžištěm máš samozřejmě pravdu a není problém nahulákat na kolo tolik,že vozík jede prakticky sám.Problém ovšem nastává v drsnějším terénu a zvláště u SONA Trakařu.Ten má totiž přední kolo proti sklopení zajištěno(za této situace)pouze bezvýznamným,zajížděcím cuplíčkem,na který není radno velmo spoléhat,pokud si ceníš svých prutů,panujících na vrcholku hromady...
Nviceroy - Profil | Út 6.1.2015 17:59:53
kurell >> ahoj jak jsi spokojeny ? Myslim kvalitu zpracovani a ty rucky par lidi zde psalo ze jsou kratke a nepruzi to nejak moc kdyz to je nalozene a vezes to v terenu ?
Ndrvoštěp - Profil | Út 6.1.2015 17:46:20
Bambi.SpP >> Přesně řečeno.S tím souhlasím na 100%
Nmmmml - Profil | Út 6.1.2015 17:39:26
viceroy >> Zitra se Vám zeptám kolegy co ho má (SONU) ale on je takovej...no,kompot,(Mongol) tak snad se vyjádří jako člověk abych Vám mohl odpovědět
Nviceroy - Profil | Út 6.1.2015 16:12:23
Bambi.SpP >> chtelo by to nekoho kdo vlastni tuhle vec aby zde napsal jak se to tahne jestli pohodlne nebo drina jako krava
NBambi.SpP - Profil | Út 6.1.2015 16:03:51
viceroy >> No to kolečko by mělo být co nejblíž těžišti teda aspoň podle mě,nedovedu si představit vézt 100 kilo a víc naložených na rukojeti třeba kilometr
Nviceroy - Profil | Út 6.1.2015 16:00:45
Bambi.SpP >> myslim ze pokud to nalozis tak by vaha mela jit na ruky a ne na kolecko ......nikdy jsem trakar nemel proto shanim jakkekoliv info
NBambi.SpP - Profil | Út 6.1.2015 15:56:33
viceroy >> Mě zase přijde že stím bude velká dřina má to těžiště hrozně ve předu